4

Czy u was na Fejsie na telefonie (przeglądarka, nie aplikacja) niektóre zdjęcia z postów mają taką dziwną obwódkę? Zaokrąglona na rogach? :v

0

@tombard Byś chociaż coś swojego wymyślił a nie na moim leciał :/ tak się nie robi. Ale easy dzisiaj dobry humorek, sztywniutko, Leszek free mohito wjechał właśnie na rejony zaraz lejsiki otwieramy i do 24 czytamy Wikipedię. Z fartem kolego.

1

I tak jak w niedzielę pisałem co do Love Island jak można to oglądać. Że mamy XXI wiek a ludzie spinka, spineczka bo ktoś woli coś innego. Odpowiedz może zamrozić wam żyły jak zakończenie "Wojny Kalibana" (która własnej skonczylem): bo ludzie oglądaj, słuchaja, czytają, robią to na co mają o c h o t e. To powinno zdanie być zaraz gdzieś w Bibli. Jakiś dogmat czy coś.

2

@IronSanHybrid Ja tam też Igiego lubię - wiadomo nie wszystko podejdzie ale ciekawa odskocznia od innych raperów (i już już dobrze wiem że dla niektórych to nie rap tylko trap albo inny typ muzyki. Calma) Sarius też ostatnio mi podchodzi. Bardzo ciekawy człek :)

1

@Kapitan hawk 2odziny zajęć więc spoko. tylko pytanie co na obiad. ogórkową chyba mam zamrożona to se odgrzeje.

6

@krissu8 Sysie chyba. Może Mari. Na pewno nie Olifia xd

i ta ogladam. z nudów i z socjologicnzego punktu widzenia bo ludzie lubia podgladac innych. tyle. :v XXI wiek i ludzie maja nadal spinke ze inni cos ogladaja, sluchaja, czytaja, robia co nie wpisuje się w ich gusta.

2

Dziś wiele zdjęć robionych przy urnach, za kilkanaście dni przy grobach.

3

@Kapitan hawk ciekawe czy podczas meczu Real-Barca będą mieliw tym sowim Cefe remont łazienek i chwilowo będzie niedostępna :D

2

@xArabx Różnią się i mają dość różne zakończenia. Akt 2 jest zupełnie inny (miejsca,osoby,misje). Ja raz zagrałem tak raz tak i Tobie polecam to samo potem :D

0

@Adamski69 Są jakieś znane przypadki większych piłkarzy którzy sami sobie byli sterem i okrętem? :D

W sumie pewnie to dość męczące by było grać na boisku i "poza nim"

1

@Walker nie kumam.

0

2

@bixmix I cyk 5 raz w tym roku oglądamy trylogię.

1

@Vxb93 grama to nie drama - Arlen witt polecam :) książkę i kanał na YT

0

Koledzy i koleżanki wiecie może gdzie dorwać ten sos stacjonarnie?
"HEINZ SOS KOREAN STICKY BARBECUE SAUCE GRILL"

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_paT90bYixqVau7fETlWwy6lD14UE4Fes,w400.jpg


28

@Odesseiron no chyba żart.

4

@lucas/catalan Kimmy Granger

2

jeśli ktoś lubi la liga loca i słuchać o hiszpańskiej piłce to po raz kolejny polecam El Truck z panem Gazdą i Urbanem.


0

Kilka fot Messiego z wczoraj od BarcaPictures


0

Kuriozalne.

0

@PeteR10 Polecam obserwować tego pana na Twitterku :D

30

Szczęście czasem przychodzi niespodziewanie.


0

zaczęły się już skróty LM na TVP?

0

Rzadko pije jakikolwiek alkohol. Naprawdę. Nie wchodzi mi. Pijam za to sobie Lecha Free czy to limonka-mięta czy granat-acai. Ale jak Oglądam teraz tak tą Barcelone to... chyba naprawdę muszę zacząć sięgać po coś innego.

Bronie tego klubu zawsze, ale... teraz nie da się tego oglądać i naprawdę to boli psychicznie i fizycznie. Mam nadzieję, że to ostatni sezon pana Valverde w nasyzm klubie.

0

@KmN co do punktu to nie wiem. Galata u siebie to zawsze młyn i PSG to nadal rywal. Także może być ciężko. :) I oby odpadli.

0

@ravjano dobra to teraz tak do 50% spadło :D

0

Wiem, że Real to wygra (tak na 99%) ale i tak miło się patrzy jak grają z presją i bliskie okazje kończą się fiaskiem :D

0

@Tiisso ja dziś 2h od 16 do 18 ale jutro od 9 do 21. masakra. ale chociaż piąteczek wolny :D

0

@eydem tak to to! Dziękuję!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?