baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcanawieki w trybie incognito na telefonie nie da się robić screenów :)
0
@zmiter912576 Do wszystkich chłopców których kochałam [komedia], Ciche miejsce [horror], Baby driver [akcja], I tak cię kocham [komedia], Śmierć nadejdzie dziś [komedia/horror]
Wybierz coś z tego :) Będzie zadowolona.
0
@BykFCB Prócz mozliwych pojedynków z Barca - wtedy niech sobie radzi gorzej :D
0
@LuisSalvano Bo trafiają do większej ilości osób bo "moda" na LGBT jest i sprzedaje się dobrze. Ustawianie logo znanych firm na kolor tęczy - niektórych zniechęci bo będzie myśleć "ooo homo! Nie kupię waszej Pepsi! Nie obejrzę od was serialu!" A inne osoby - szczególnie te że srodowiska LGBT - będą bardziej przychylne :)
Komu to wgl przeszkadza. Jest para laska-laska czy facet-favet. Mi wgl :v jak film jest dobry i ci aktorzy są świetni to nie wpływa to na mój odbiór filmu. Ale no to moje zdanie. :)
1
@Gappeq Ło jezu. To mówi mi tyle co tobie pewnie różnica między aproksymacją Tetmajera-Osińskiego a Johnsona-Ostenfelda :V Ale widzę że to coś odnośnie wifi ta?
0
@Bykunn Może być i cięższy. ciągle go nie nosi - a jak już gdzieś się jedzie to nosze go ja :D No właśnie chcielibyśmy obyć się bez wściekania o przycinanie. Możesz potem podesłać na priva czy coś jakieś ciekawe opcje. Dziś go jeszcze nie kupujemy :D
@Avada Kedavra :/
@Gappeq ok. dzięki za propozycję.
0
@Bykunn No ja na specyfikacji co jest dobre a co nie to znam się średnio przyzwoicie. Poleciłbyś coś innego? :P
0
Cules, chwila uwagi! Dziewczyna chce sobie zakupić nowego lapka - no i znaleźliśmy takie coś. Laptop ma służyć głównie do codziennych czynności - bardziej praca zdalna przez neta, obróbka zdjęć itp. Co myślicie? Może macie inne propozycje mniej więcej w takiej półce cenowej? :) Dzięki z góry za opinię i doradzanie. Cena tak do 2k myślę będzie git.
https://pl-store.acer.com/swift-1-ultra-cienki-sf114-32-rozowy?utm_source=aw&awc=15531_1560620936_376867168ba15b2f75b32c7be99e9850&utm_medium=Awin&utm_campaign=176013
0
@DonMatteo901 Ogólnie to są 3 typy koszulek :D jak do kibicowania i pokazania się na mieście czy w normalnym użytkowaniu to ta za 300 wystarczy w zupełności. :)
8
@jakubkuba07 Kurde. Miło. :)
Ale przyznam się szczerze że myślałem że to jakaś chora pasta i zakończenie zryje mi mózg xd
0
@marcin000019 sam drukuje paragony? przerabia je w PhotoShopie albo innym programie? możliwości jest kilka i w mojej opinii jest to jeden z wielu naciągaczy :)
1
@Witekk10 Budownictwo :D
2
@IAmBackCules każdy człowiek może nagle zostać przejechanym przez auto, zostać napadnięty, paść ofiarą rasizmu i zostać poddany wielu innym czynnikom które mogą mu coś zrobić i uszkodzić? Mam się z tego nie smieszkowac? :v
1
@barcanawieki jak piwko to tylko smakowe :D Warka pomarańcz - grejpfrut albo Lech limonka - mięta lub granat - acai :D
1
@lucas/catalan Król Julian lubi to. :D
1
@kamilos1214 Ryzyk fizyk. 2 lata to żadna różnica :D
Napisz. Nic Ci nie zaszkodzi.
0
i pomyśleć że to tylko gra o 3 miejsce :v
0
o jezusku xd
0
@Grzesior667 oficjalnie 4 sezon jeszcze nie został zapowiedziany i nie wiadomo czy powstanie :) Owszem jest ta scena po napisach... ale nic ponad to. Pewnie jest to "otwarta furtka" ale jak własnie szukałem info o kolejnym sezonie to na razie cichosza.
1
@puyol_presidend5 mi się podoba to co zrobił Akop ze swoim autem :D motyw z Dragon Balla - poszukaj.
0
@PRINSU tak jak w każdym normalnym serialu. Postacie występujące to se same postacie, główna oś fabularna pewnie pamiętasz a jak zaczniesz oglądać to na pewno sobie wszystko inne przypomnisz. :)
0
@koziar @Danger204 @nieprzysiadalnosc @TheNekro94 ok ok :D dzięki! do końca września starczy :D
0
Dobra, idą wakacje a zatem może wziąłbym się za jakiegoś tasiemca z ... Anime? Polecacie coś? Jedyne w sumie co obejrzałem to Król Szamanów
0
No to siemano Frenkie
1
@piotr_styk "Do wszystkich chłopców których kochałam", "Five Feet Apart" :)
0
@barcelonaLM a z prawej strony cień statku obcych czekających na dogodny moment... Panie miej nas w swojej opiece
5
blisko 50 minutowy odcinek z Panem Ćwiąkałą właśnie wjechał na jutuba.
5
STACHURSKY pozdrawia z przyszłości.
2
@Janiama chodzi o seks?
0
@Grzesior667 fakt. nie zwróciłem uwagi :/