1

> uderz syna
> miej do niego pretensje że źle stał

tak było. wyczytane z ruchów uszów.

0

Atomic Blond też ogarnij :D

0

Łódzkie. Bełchatów :)

0

Dziś niedaleko mnie jest zlot Food Trucków. Nigdy tam nic nie zarlem i pytanie - warto/nie warto? Dać 20 zł za burgera czy lepiej opierdzielić coś w Maku :p (a są kupony na McZestaw)

1

Fajne :D.

8

Taniec Gimpera to był najlepsze co spotkało nas w 8 sezonie GoTa Także to wiele mówi xd

(oczywiście z przymrużeniem oka. ale tylko lekko)

1

Ta piosenka zawsze już mi się będzie kojarzyć z nimi :)

10

5 minuty temu na głównej :p

0

okej. w następnym tygodniu opierdziele. student nie będzie wybrzydał xd

1

Mi się Levante skojarzyło :v

16

Rick i Morty wracają w Listopadzie tego roku!

3

Prezentacja była by piękna... gdyby tylko wystąpili w koszulkach z tego sezonu :D

2

Ogólnie dla geekow polecić można cały ten kanał :D

6

Sosnowiec - jego przydomek?

0

Ale to że Snow zmartwychwstanie w książkach to też będzie. Za dużo poszlak na to żeby było inaczej :V gdzie było o protestach Martina?

0

To usuwam :D Nie śledziłem przez weekend internetu i no.

0

Źródło - fejs. Nie wiem niestety dokładnie z jakiej stronki bo tylko był wrzucony właśnie screen [grupa Oglądam La Liga]



myślicie że tak to mogło wyglądać? :V


Fejk jednak zatem. No. Miłego dnia.

0

Wina szczepionek.

1

Robię fikołki na widok Bolka i Lolka bo tak mi mój guru rozkazał.

1

tvp sport. jest relacja.

0

Jak oni klepią... ech.

0

Miałem dziś kilka głupich snów ale widzę, że ten jeden koszmar to była prawda. Prawda bolesna niestety. W takim momencie, gdzie finał był już na "siema" to tutaj jeden cios, drugi, trzeci i czwarty prosto w serducho. Mówi się trudno? Mówi się. Przez zaciśnięte usta ale trzeba to powiedzieć. Nie jestem specjalistą od tego co zawiodło. Wg mnie dwa głupie błędy Alby były nie do przewidzenia. Chciałem, żeby w tym meczu zaatakowali jak pies któremu dało się żarcie i gdy podchodzisz on zaczyna warczeć "to moje. nie dostaniesz tego". Wyszliśmy jednak na małego Yorka, który szczeknął raz drugi i poszedł sobie poleżeć. Finał LM obejrzy w TV. Nie umniejszam też Liverpoolowi. Zagrali dobrze. Pierwszy mecz już mógł inaczej się zakończyć. Kolejny raz trzeba sobie wbić do głowy, że nie ma rzeczy nie możliwych. Ta LM jest świetna też mimo wszystko i mam nadzieję, że Ajax podniesie ten puchar. Nie ze względu na Liverpool, lecz moje serduszko zachwyciło się tym zespołem.

Także panowie, panie... głowa do góry. Jesteśmy jedną z najlepszych drużyn na świecie. Popłaczmy chwile w poduszkę i nadal wierzmy w tę drużynę (byle nie ślepo). VIsca el Barca. :)

A co do Złotej Piłki. Myślicie, że Messi nadal jest głównym kandydatem do tej nagrody?

0

Pewnie czytają ja na głos i je usuwają :D

0

ostatnio grał w pełnym składzie i co :) ech.

1

wgl mało tych tekstów od użytkowników. kiedyś jakoś tego było więcej :D

0

Aquamena bym se obejrzał. Pytanie brzmi - muszę oglądać wcześniejsze filmy z DCU? :D

1

w notatniku też można pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

No to teraz czekać tylko na trójoką wrone....

[komentarz ukradziony z jakiegoś mema]

56

Bez spoilerów proszę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?