baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak
1
na pewno pojawią się na targach E3 na początku czerwca i wtedy dość sporo mogą też pokazać. Oby :D
1
minimalna odległość jak daleko muszą stać zawodnicy przy wykonywaniu rzutu karnego. :)
4
też macie dziś takie duże problemy z instagramem i fejsem? :V
0
dokładnie od lat 3 bo w końcu nie wygra jej Real xd a jak [nie daj panie bożu] Barca odpadnie to nawet i od 5 lat :D
0
co xd
0
Hans solo - Dopóki jestem.
0
jak przejdziemy do ćwierćfinałów to trafić się nam może ciężki przeciwnik albo Lyon albo Ajax. Moze byc ciekawie. Zresztą mecz Lyon - Ajax też zapowiada się ciekawie.
0
Doby WIECZÓR panie i panowie. Mam małą PROŚBĘ może i o pomoc się rozchodzi. Ma ktoś w PDF najlepiej jakiś projekt domku jednorodzinnego? Albo w CADzie? Rozchodzi mi się o rzut i przekrój. Potrzebne mi to jest na studia na przedmiot związany z Auditingiem bo będziemy robić Świadectwo Charakterystyki Energetycznej. Może ktoś przypadkiem siedzi w projektowaniu i ma coś takiego na zbyciu. :p
0
dam wam szansę :D
1
Gwiazdki porno też mają Twitterki. Ale to już jak kto woli. Mój kolega woli np. ja to tam. nie bardzo.
1
oczywiście oficjalne konta piłkarzy też warto albo rożnego rodzaju UEFY i FIFY,
4
Rafał Muniak, El Jarek, Klatus. Obowiązkowo.
Prócz tego już mniej poważnie:
laliga, barcastuff, neurophate_, domnikpiechota, j_krecidlo, cwiakala
12
Kiedy siedzicie w jednej ławce podczas sprawdzianu i nauczycielka pyta "Który z was ściąga!?"
0
Jestem niedzielnym graczem. :D Gram w tygodniu po 2-3h. Co do premium amo - można ją kupować teraz za kredyty a nie za golda i ma być ona zmieniana [jak konkretnie to się nie wczytywałem ale ma być znerfiona w jakiś sposób]. Tygrysowi chyba polepszyli pancerz a ciężkie ostatnio wg mnie nie daja tyle ile medy.
0
Jeżeli chodzi o klanówki i randomki - spełniają się ostatnio dobrze magazynkowce - X włoska na pewno. No chyba że masz obj 907 no to graj tym xd a tak to Type 5 Heavy, S. KONKŁEROR.
Oglądaj SQubannego na YT. :D Polecam.
1
lol. śledzę Ćwiąkałe na twiterku i na fejsie i wgl a nie wiedziałem że ma kanał na YT. i cyk subik.
24
- Pani trener! Jakim składem dziś wychodzimy na boisko?
- Hm? Domyślcie się.
0
Zapisane. Kochałem fantastykę - smoki, rycerze, wojny. Ale jak zacząłem czytać s-f to wgl inny poziom. Szczególnie ta starsza. Do mojej listy dopisałem bym jeszcze "Ślepe stado" Brunnera, i "451 stopni fahrenheita" Bardburego. :)
2
Z książkę które przeczytałem ostatnio:
- Atlas Chmur - życie. Miłość. Śmierć. Szczęście. Niedola. Wszystko że sobą tak splątane że wow.
- Ślepowidzenie - ciężka książka ale warta przeczytania. Samoświadomość. Kim jesteśmy i dlaczego tacy jesteśmy
- Nowy wspaniały świat - to też oczywiście. Polecam.
1
Miałem ostatnio o to samo pytać xd można było się pośmiać :D był polski kanał na YT który to tłumaczył ale nie wiem czy nadal funkcjonuje ;/
0
"Boże wyglądasz jak mój syn. Który co prawda zmarł 10 lat temu ale... no jak dwie krople wody"
1
no to taki żart przecie. :c "każdy" spodziewał się "piłki jak za guardioli" a na razie 0-0! no kurde. nie lubię tłumaczyć mojego poczucia humoru :D
21
Tak mi do głowy przyszło. :D
ViscaBarca123 po pierwszej połowie gdzie gra nasza młodzież i każdy chciał ją obejrzeć po jego pochlebnych opiniach w oglądaniu Barcy B:
https://pbs.twimg.com/media/DyXHEzgVAAA90ir.jpg
oczywiście żart ten tere fere nikogo urazić ani terefere. :D
1
Mecz porywający aż se w międzyczasie sudoku rozwiązuje. :v
0
w wynajmowanym pokoju. bo studia.
2
Ja to patrze na tych młodzików i "kurła. mają naście lat. grają w gałę. w ukochanym klubie. a ja mając tyle lat puszki sobie zbierałem." smuteq
0
to tylko retransmisja także nie live :/
0
czy to Rafał Muniak? xd
PS: w sensie ten pod maską xd
1
kto ma na szybko strema? bo mi padł? PW prosze :c