0

tak

1

na pewno pojawią się na targach E3 na początku czerwca i wtedy dość sporo mogą też pokazać. Oby :D

1

minimalna odległość jak daleko muszą stać zawodnicy przy wykonywaniu rzutu karnego. :)

4

też macie dziś takie duże problemy z instagramem i fejsem? :V

0

dokładnie od lat 3 bo w końcu nie wygra jej Real xd a jak [nie daj panie bożu] Barca odpadnie to nawet i od 5 lat :D

0

co xd

0

Hans solo - Dopóki jestem.

0

jak przejdziemy do ćwierćfinałów to trafić się nam może ciężki przeciwnik albo Lyon albo Ajax. Moze byc ciekawie. Zresztą mecz Lyon - Ajax też zapowiada się ciekawie.

0

Doby WIECZÓR panie i panowie. Mam małą PROŚBĘ może i o pomoc się rozchodzi. Ma ktoś w PDF najlepiej jakiś projekt domku jednorodzinnego? Albo w CADzie? Rozchodzi mi się o rzut i przekrój. Potrzebne mi to jest na studia na przedmiot związany z Auditingiem bo będziemy robić Świadectwo Charakterystyki Energetycznej. Może ktoś przypadkiem siedzi w projektowaniu i ma coś takiego na zbyciu. :p

0

dam wam szansę :D

1

Gwiazdki porno też mają Twitterki. Ale to już jak kto woli. Mój kolega woli np. ja to tam. nie bardzo.

1

oczywiście oficjalne konta piłkarzy też warto albo rożnego rodzaju UEFY i FIFY,

4

Rafał Muniak, El Jarek, Klatus. Obowiązkowo.

Prócz tego już mniej poważnie:
laliga, barcastuff, neurophate_, domnikpiechota, j_krecidlo, cwiakala

12

Kiedy siedzicie w jednej ławce podczas sprawdzianu i nauczycielka pyta "Który z was ściąga!?"

0

Jestem niedzielnym graczem. :D Gram w tygodniu po 2-3h. Co do premium amo - można ją kupować teraz za kredyty a nie za golda i ma być ona zmieniana [jak konkretnie to się nie wczytywałem ale ma być znerfiona w jakiś sposób]. Tygrysowi chyba polepszyli pancerz a ciężkie ostatnio wg mnie nie daja tyle ile medy.

0

Jeżeli chodzi o klanówki i randomki - spełniają się ostatnio dobrze magazynkowce - X włoska na pewno. No chyba że masz obj 907 no to graj tym xd a tak to Type 5 Heavy, S. KONKŁEROR.

Oglądaj SQubannego na YT. :D Polecam.

1

lol. śledzę Ćwiąkałe na twiterku i na fejsie i wgl a nie wiedziałem że ma kanał na YT. i cyk subik.

24

- Pani trener! Jakim składem dziś wychodzimy na boisko?
- Hm? Domyślcie się.

0

Zapisane. Kochałem fantastykę - smoki, rycerze, wojny. Ale jak zacząłem czytać s-f to wgl inny poziom. Szczególnie ta starsza. Do mojej listy dopisałem bym jeszcze "Ślepe stado" Brunnera, i "451 stopni fahrenheita" Bardburego. :)

2

Z książkę które przeczytałem ostatnio:
- Atlas Chmur - życie. Miłość. Śmierć. Szczęście. Niedola. Wszystko że sobą tak splątane że wow.
- Ślepowidzenie - ciężka książka ale warta przeczytania. Samoświadomość. Kim jesteśmy i dlaczego tacy jesteśmy
- Nowy wspaniały świat - to też oczywiście. Polecam.

1

Miałem ostatnio o to samo pytać xd można było się pośmiać :D był polski kanał na YT który to tłumaczył ale nie wiem czy nadal funkcjonuje ;/

0

"Boże wyglądasz jak mój syn. Który co prawda zmarł 10 lat temu ale... no jak dwie krople wody"

1

no to taki żart przecie. :c "każdy" spodziewał się "piłki jak za guardioli" a na razie 0-0! no kurde. nie lubię tłumaczyć mojego poczucia humoru :D

21

Tak mi do głowy przyszło. :D

ViscaBarca123 po pierwszej połowie gdzie gra nasza młodzież i każdy chciał ją obejrzeć po jego pochlebnych opiniach w oglądaniu Barcy B:

https://pbs.twimg.com/media/DyXHEzgVAAA90ir.jpg

oczywiście żart ten tere fere nikogo urazić ani terefere. :D

1

Mecz porywający aż se w międzyczasie sudoku rozwiązuje. :v

0

w wynajmowanym pokoju. bo studia.

2

Ja to patrze na tych młodzików i "kurła. mają naście lat. grają w gałę. w ukochanym klubie. a ja mając tyle lat puszki sobie zbierałem." smuteq

0

to tylko retransmisja także nie live :/

0

czy to Rafał Muniak? xd

PS: w sensie ten pod maską xd

1

kto ma na szybko strema? bo mi padł? PW prosze :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?