0

bez przesady. ta dziewczynka nie jest aż tak podobna....


żart.

1

GG - mówię całkiem serio. :D

0

najlepiej to oglądajcie od Odcinka pierwszego :D

BUM CYFY KSZY

0

w tym roku na 5 semestrze studiów robie projekty w Excelu xd nie tyle komendy czy coś ale głównie dodawanie/mnożenie i kolorwanie. na 3k-10k komórek masakra xd ale Excel bardzo fajna rzecz.

0

Xavi a Iniesta na asystenta :D

0

Możesz też nie długo urodzić małe śliczne kamyki. Ja tak przynajmniej miałem. :)

0

Wiadomo. Zespoły się zmieniają. Tak jak kiedyś Billie Joe Armstrong wypowiedział że nie da się ciągle śpiewać o alkoholu, masturbacji i to w dorosłym wieku :d

0

ja to się dziwie że jeszcze nikt nikogo z moderacji czy adminów nie wyzwał xd Chyba, że już była nominacja :D

0

La boca de la cokka

0

Nie wiem czemu je nuciłem to trochę na wzór "Znikam" Magika także sztos. Znajdę chwilę czasu to też coś wrzucę. :D jak będę miał fazę.

1

Listy do M. Są spoko :v

0

ma jakiegoś fejsa czy coś? :d

1

ja mam takich stron 31 czcionką 10 w Wordzie xd Ale no tak. Chętnie bym zobaczył. Może trza będzie napisać do SQN żeby coś skombinowali :D

A tatuażystę też kiedyś przeczytam. Moja tematyka to głównie fantasy/sf ale i takie się zdarzaj ;)

4

Jako, że jestem molem książkowym i co dwa/trzy miesiące wypisuje sobie książki, które chciałbym zgromadzić to też zahaczam o książki poświęcone naszej Barcelonie. 10 pozycji już mam ale wiecie czego mi brakuje? Jest masa biografii, historycznych książek ale brakuje mi takiej jednej w całości poświęconej trenerom. Nie ich biografii (choć jeden rozdział na każdego byłby spoko) ale ich programowi trenerskiemu - jakie nowe rozwiązania wprowadzali, co dominowało w ich taktyce, na czym najbardziej dany trener się koncentrował, czym wyróżniał się na tle pozostałych. Mam nadzieję, że kiedyś taka książka ujrzy światło dzienne. :D Też bylibyście zainteresowani? :D

0

Zapelenie pęcherza to nie ale kamienie na nerkach jak najbardziej :D

0

e te! wracaj na notatnik co? bo tam się z koleżkami przejdem.

2

Bramka może być albo nie. Ale nie będzie.

0

nie "jakiś" Ewron tylko Ewron :D Ewrona to ty szanuj :D

0

Flashscore na telefonie bo tylko do tego mam dziś dostęp xd

0

:o a nie widziałem :o a tyle co dodali na twiterka :D

0

Dziś ruszyła produkcja do Domu z papieru. Sezon 3. Linka do "zajawki" dałem niżej. :D

5

Panowie. Panie. Oficjalnie:

4

Czyli co. Szkoła / studia też wolne 12 listopada? :D

1

Kubo i dwie struny.
Coco.
Wielka szóstka.

0

wypełnione :D

1

Nani?

0

8

Raz zabiera, raz zabiera.

0

Po co ja stawiałem te dwa ostatnie zł na wygraną Barcy i +2,5 bramki [i kilka innych pewniaków] xd na co. powiedz mi boże na co xd

0

Hans
Deep
i uwagaaaaa Taco. :D
Buka też spoko. Choć ostatnio chyba mniej aktywny.

to taka 4 której mogę słuchać bez grymasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?