baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bez przesady. ta dziewczynka nie jest aż tak podobna....
żart.
1
GG - mówię całkiem serio. :D
0
najlepiej to oglądajcie od Odcinka pierwszego :D
BUM CYFY KSZY
0
w tym roku na 5 semestrze studiów robie projekty w Excelu xd nie tyle komendy czy coś ale głównie dodawanie/mnożenie i kolorwanie. na 3k-10k komórek masakra xd ale Excel bardzo fajna rzecz.
0
Xavi a Iniesta na asystenta :D
0
Możesz też nie długo urodzić małe śliczne kamyki. Ja tak przynajmniej miałem. :)
0
Wiadomo. Zespoły się zmieniają. Tak jak kiedyś Billie Joe Armstrong wypowiedział że nie da się ciągle śpiewać o alkoholu, masturbacji i to w dorosłym wieku :d
0
ja to się dziwie że jeszcze nikt nikogo z moderacji czy adminów nie wyzwał xd Chyba, że już była nominacja :D
0
La boca de la cokka
0
Nie wiem czemu je nuciłem to trochę na wzór "Znikam" Magika także sztos. Znajdę chwilę czasu to też coś wrzucę. :D jak będę miał fazę.
1
Listy do M. Są spoko :v
0
ma jakiegoś fejsa czy coś? :d
1
ja mam takich stron 31 czcionką 10 w Wordzie xd Ale no tak. Chętnie bym zobaczył. Może trza będzie napisać do SQN żeby coś skombinowali :D
A tatuażystę też kiedyś przeczytam. Moja tematyka to głównie fantasy/sf ale i takie się zdarzaj ;)
4
Jako, że jestem molem książkowym i co dwa/trzy miesiące wypisuje sobie książki, które chciałbym zgromadzić to też zahaczam o książki poświęcone naszej Barcelonie. 10 pozycji już mam ale wiecie czego mi brakuje? Jest masa biografii, historycznych książek ale brakuje mi takiej jednej w całości poświęconej trenerom. Nie ich biografii (choć jeden rozdział na każdego byłby spoko) ale ich programowi trenerskiemu - jakie nowe rozwiązania wprowadzali, co dominowało w ich taktyce, na czym najbardziej dany trener się koncentrował, czym wyróżniał się na tle pozostałych. Mam nadzieję, że kiedyś taka książka ujrzy światło dzienne. :D Też bylibyście zainteresowani? :D
0
Zapelenie pęcherza to nie ale kamienie na nerkach jak najbardziej :D
0
e te! wracaj na notatnik co? bo tam się z koleżkami przejdem.
2
Bramka może być albo nie. Ale nie będzie.
0
nie "jakiś" Ewron tylko Ewron :D Ewrona to ty szanuj :D
0
Flashscore na telefonie bo tylko do tego mam dziś dostęp xd
0
:o a nie widziałem :o a tyle co dodali na twiterka :D
0
Dziś ruszyła produkcja do Domu z papieru. Sezon 3. Linka do "zajawki" dałem niżej. :D
5
Panowie. Panie. Oficjalnie:
4
Czyli co. Szkoła / studia też wolne 12 listopada? :D
1
Kubo i dwie struny.
Coco.
Wielka szóstka.
0
wypełnione :D
1
Nani?
0
https://img.pakamera.net/i1/1/893/kurtki-i-plaszcze-12196516_2053443893.jpg
najlepsza. najpewniejsza. przetrwa Syberie.
8
Raz zabiera, raz zabiera.
0
Po co ja stawiałem te dwa ostatnie zł na wygraną Barcy i +2,5 bramki [i kilka innych pewniaków] xd na co. powiedz mi boże na co xd
0
Hans
Deep
i uwagaaaaa Taco. :D
Buka też spoko. Choć ostatnio chyba mniej aktywny.
to taka 4 której mogę słuchać bez grymasu.