0

też zostawiam komentarz taktyczny. bo zajebista.

0

myślałem że dzieci w afryce.

#chamsko

1

Tak mówię "oo mecz LE Finał, średnio..." ale jak takie emocje na stadionie to aż mnie wzięło żeby ogarnąć ;o

12

Jest ich mniej więc bardziej doceniasz ich smak może :D

3

0

Najbardziej z graczy Barcy i Realu podoba mi się praca sędziego.

0

co tam wisi? :V

1

Czekamy na polskie drzewko w WoT ! :D

0

93

0

I im szybciej porzuci się nadzieję tym lepiej. Co najwyżej można być potem mile rozczarowanym :p

2

"Karwachal - fauluj ich jak jestem odwrócony bo tak to jeszcze Ci żółtą będę musiał dać, a wiesz że nie chcę"

1

Jak dla nastolatka w wieku 15-20 lat to Zwiadowcy. A jak nie to niech wniknie w Sandersona.

Zresztą książki nie mają ograniczeń wiekowych :D

1

Szanuje jak zawsze.

0

Ktoś tam z jakiegoś afrykańskiego państwa nie miał więcej? :D

2

Barca vs Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć.

Nada się idealnie. A co do spotkań to muszą się wypowiedź starsi pewnie. :D ale coś w stylu 11:1 czy 6:2. Ogólnie w tej książce są pokazane także takie spotkania i omówione.

1

Nie. Żyrafa ma krótsza sierść i długi ogon.

0

Piotr. :D Wkurza mnie i jest jakiś podejrzany.

10

Piękny strzał Ronaldo.

0

Czy slaby to nie wiem :D Kilka par spodni pewnie do prania :D

Ale tak to fejk. Bez stresu przyszli licealiści :*

0

Tak. O to chodziło. Dzięki :)

4

Dobra dobra. Jak się nazywał ten hotel w Barcelonie co prowadzą go Polacy? :) Miałem w zakładkach ale po czyszczeniu kompa sobie pousuwałem wszystkie :/

2

O czyli jak zawsze. Strimy strimy strimy xd nieprzerwanie od 5 lat :D

6

Przynajmniej KamQiX nie będzie musiał robić aktualizacji swojego kalendarza :D

0

Nie ala Wiedźmin ale bierz się za Archiwum Burzowego Światła. Rozmiar książek niech Cię nie przeraża - warto.

0

no właśnie pytałem i dwa dni czekam już na odp :D może ktoś już miał taki "problem" :D

1

Mam pytanie odnośnie zamówienia czegoś ze sklepu. Mianowicie. Powyżej 100 zł jest darmowa przesyłka - jest to księgarnia - i książki które chcę zamówić wyjdą ponad 100zł ale mam też kod rabatowy i tutaj pytanie. Gdy go użyję i cena spadnie poniżej 100 to przesyłka nadal będzie darmowa czy już nie? :V

Chodzi o Księgarnie MAG.

0

Ło jezusku. Co się stanęło z terminarzem xd czy tylko ja mam tak dużą "strzałeczkę"?

1

na TV Puls zaczyna się właśnie: Job, czyli ostatnia szara komórka. Polecam :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?