baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
też zostawiam komentarz taktyczny. bo zajebista.
0
myślałem że dzieci w afryce.
#chamsko
1
Tak mówię "oo mecz LE Finał, średnio..." ale jak takie emocje na stadionie to aż mnie wzięło żeby ogarnąć ;o
0
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/ce2c48c2-8780-4603-bf5d-d2f1492103ef.png
12
Jest ich mniej więc bardziej doceniasz ich smak może :D
3
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/05/90ca4155698d2ec87d8aa696479727f7.png
to ten. kto ma numer?
źródełko: jbzdy.pl
0
Najbardziej z graczy Barcy i Realu podoba mi się praca sędziego.
0
co tam wisi? :V
1
Czekamy na polskie drzewko w WoT ! :D
0
93
0
I im szybciej porzuci się nadzieję tym lepiej. Co najwyżej można być potem mile rozczarowanym :p
2
"Karwachal - fauluj ich jak jestem odwrócony bo tak to jeszcze Ci żółtą będę musiał dać, a wiesz że nie chcę"
1
Jak dla nastolatka w wieku 15-20 lat to Zwiadowcy. A jak nie to niech wniknie w Sandersona.
Zresztą książki nie mają ograniczeń wiekowych :D
1
Szanuje jak zawsze.
0
Ktoś tam z jakiegoś afrykańskiego państwa nie miał więcej? :D
2
Barca vs Real. Wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć.
Nada się idealnie. A co do spotkań to muszą się wypowiedź starsi pewnie. :D ale coś w stylu 11:1 czy 6:2. Ogólnie w tej książce są pokazane także takie spotkania i omówione.
1
Nie. Żyrafa ma krótsza sierść i długi ogon.
0
Piotr. :D Wkurza mnie i jest jakiś podejrzany.
10
Piękny strzał Ronaldo.
0
Czy slaby to nie wiem :D Kilka par spodni pewnie do prania :D
Ale tak to fejk. Bez stresu przyszli licealiści :*
0
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30729604_355813064928624_8040410017124993535_n.jpg?_nc_cat=0&oh=aaa5dae8a896d1acd4c2383257e7bc8e&oe=5B68482B
No to nieźle.
#czystezło
0
Tak. O to chodziło. Dzięki :)
4
Dobra dobra. Jak się nazywał ten hotel w Barcelonie co prowadzą go Polacy? :) Miałem w zakładkach ale po czyszczeniu kompa sobie pousuwałem wszystkie :/
2
O czyli jak zawsze. Strimy strimy strimy xd nieprzerwanie od 5 lat :D
6
Przynajmniej KamQiX nie będzie musiał robić aktualizacji swojego kalendarza :D
0
Nie ala Wiedźmin ale bierz się za Archiwum Burzowego Światła. Rozmiar książek niech Cię nie przeraża - warto.
0
no właśnie pytałem i dwa dni czekam już na odp :D może ktoś już miał taki "problem" :D
1
Mam pytanie odnośnie zamówienia czegoś ze sklepu. Mianowicie. Powyżej 100 zł jest darmowa przesyłka - jest to księgarnia - i książki które chcę zamówić wyjdą ponad 100zł ale mam też kod rabatowy i tutaj pytanie. Gdy go użyję i cena spadnie poniżej 100 to przesyłka nadal będzie darmowa czy już nie? :V
Chodzi o Księgarnie MAG.
0
Ło jezusku. Co się stanęło z terminarzem xd czy tylko ja mam tak dużą "strzałeczkę"?
1
na TV Puls zaczyna się właśnie: Job, czyli ostatnia szara komórka. Polecam :d