baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale to tak jest że zawodnik chyba się jeszcze musi zgodzić na przejście prawda? :D czy - "wpłacam hajs i jesteś mój kotku"
5
To kto teraz nie idzie spać i będzie czekał na wieści o Dembele? :v
64
aż mi słoiki w piwnicy dokręciło :o
0
więcej tego :V
0
Też tak sądzę :D
1
Czekam na ten wywiad z Xavim u nas na stronce :)
0
i jeszcze w dodatku to ciastko komuś oddać :v
2
Nice! Dobre meczycho :o
1
Polecam książki Brunnera : "Wszyscy na Zanzibarze" oraz "Ślepe stado" - ciekawa wizja antyutopii :)
0
Bo w życiu nie chodzi o to żeby być pomidorową - nie każdy nas musi lubić.
A Barca info to taka pomidorowa. A ja ta pomidorowa lubię.
1
Kiedy będzie jakaś mała aktualizacja na naszej wspaniałej stronce? bo do pierwszej już się przyzwyczaiłem i czekam na nowe nowości :D
0
koniec, który był początkiem :)
0
To potem umiał kierować drobiem :V
6
ja to bym olał te puchary - wolę wygrać wszystkie mecze
1
mają się dziś pojawić na stronie głównej ;)
0
luxior spoko typo :D
0
Mnie nie było na studniówce. Żyje dalej także :D
Szkoda mi było wydać 500 zł za żarcie muzykę i jakieś zdjęcia.
6
Oooo to w sumie słodkie ❤ :D
5
Ooo. Też miałem i mam tak. Kiedyś to dało się pograć w piłkę a teraz przed meczykiem obowiązkowo piwko po meczu piwko i papierosek xd podziękowałem grzecznie i już nie mam z kim grać. Na wycieczecie nie napijesz się browara to siadasz na początku, na studniówce słyszysz że będzie alko byle się opić nie idziesz na nią xd
A zaostrzenie wątpię żeby miało jakiś skutek. Dzisiaj to i 10 latek sobie alko skołuje :D
A podejście mam jedno choć może i podłe - chcą to niech piją, chcą rzygać niech rzygają, chcą robić sobie dzieci po tym i zachowywać się jak rynsztok - śmiało. Nie moje życie. :D
0
Masz nas :D rodzino barcelońska łącz się :D
5
Oficjalne przyznanie się, że Ziemia jest płaska.
0
będą pewnie kogoś chcieli ściągnąć teraz :v
0
brakuje spotkań z pucharem króla :D ale pomysł ciekawy!
0
zostaw ją. nie warto. naprawdę.
0
aaaa xd nie skojarzyłem :D
0
Pamiętnik :D
1
bo nie masz takiego kuponu, którym mógłbyś się pochwalić? xd
tylko bez spin :c żarcik.
Wesołych!
20
ja tam do El Jarka czy takiej Dari nic nie mam. Nawet szacunku xd
1
Czy na "głównej" naszej pięknej stronki będzie takie coś, że jak zjadę na dół stronki i "kółeczkiem" myszki będę wracał an górę będzie się wyświetlał panel "La rambla, terminarz..." ? :D bo wcześniej to funkcjonowało a teraz na razie jakoś nie :c
21
nie mogę się doczekać aż dostaniesz bana za komentarz na ten sam temat co 20 minut! :D