0

ale to tak jest że zawodnik chyba się jeszcze musi zgodzić na przejście prawda? :D czy - "wpłacam hajs i jesteś mój kotku"

5

To kto teraz nie idzie spać i będzie czekał na wieści o Dembele? :v

64

aż mi słoiki w piwnicy dokręciło :o

0

więcej tego :V

0

Też tak sądzę :D

1

Czekam na ten wywiad z Xavim u nas na stronce :)

0

i jeszcze w dodatku to ciastko komuś oddać :v

2

Nice! Dobre meczycho :o

1

Polecam książki Brunnera : "Wszyscy na Zanzibarze" oraz "Ślepe stado" - ciekawa wizja antyutopii :)

0

Bo w życiu nie chodzi o to żeby być pomidorową - nie każdy nas musi lubić.

A Barca info to taka pomidorowa. A ja ta pomidorowa lubię.

1

Kiedy będzie jakaś mała aktualizacja na naszej wspaniałej stronce? bo do pierwszej już się przyzwyczaiłem i czekam na nowe nowości :D

0

koniec, który był początkiem :)

0

To potem umiał kierować drobiem :V

6

ja to bym olał te puchary - wolę wygrać wszystkie mecze

1

mają się dziś pojawić na stronie głównej ;)

0

luxior spoko typo :D

0

Mnie nie było na studniówce. Żyje dalej także :D

Szkoda mi było wydać 500 zł za żarcie muzykę i jakieś zdjęcia.

6

Oooo to w sumie słodkie ❤ :D

5

Ooo. Też miałem i mam tak. Kiedyś to dało się pograć w piłkę a teraz przed meczykiem obowiązkowo piwko po meczu piwko i papierosek xd podziękowałem grzecznie i już nie mam z kim grać. Na wycieczecie nie napijesz się browara to siadasz na początku, na studniówce słyszysz że będzie alko byle się opić nie idziesz na nią xd

A zaostrzenie wątpię żeby miało jakiś skutek. Dzisiaj to i 10 latek sobie alko skołuje :D

A podejście mam jedno choć może i podłe - chcą to niech piją, chcą rzygać niech rzygają, chcą robić sobie dzieci po tym i zachowywać się jak rynsztok - śmiało. Nie moje życie. :D

0

Masz nas :D rodzino barcelońska łącz się :D

5

Oficjalne przyznanie się, że Ziemia jest płaska.

0

będą pewnie kogoś chcieli ściągnąć teraz :v

0

brakuje spotkań z pucharem króla :D ale pomysł ciekawy!

0

zostaw ją. nie warto. naprawdę.

0

aaaa xd nie skojarzyłem :D

0

Pamiętnik :D

1

bo nie masz takiego kuponu, którym mógłbyś się pochwalić? xd

tylko bez spin :c żarcik.

Wesołych!

20

ja tam do El Jarka czy takiej Dari nic nie mam. Nawet szacunku xd

1

Czy na "głównej" naszej pięknej stronki będzie takie coś, że jak zjadę na dół stronki i "kółeczkiem" myszki będę wracał an górę będzie się wyświetlał panel "La rambla, terminarz..." ? :D bo wcześniej to funkcjonowało a teraz na razie jakoś nie :c

21

nie mogę się doczekać aż dostaniesz bana za komentarz na ten sam temat co 20 minut! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?