45

Piwo a woda to co innego xd

0

wole wygrywać bez polotu niż przegrywać w finezji.

0

no chyba, że tak. :) bo za bardzo się nie wsłuchałem :d

0

Chyba dopowiedzieli, że tak powiedział ich trener a nie była to ich opinia ;)

0

od Nawałnicy mieczy Tom II akcja zaczyna się rozjeżdżać więc warto. :) Więcej intryg więcej informacji no i to ksiazki a książki się czyta i trza czytać :D

0

Okolice Bełchatowa :D

4

śmiechłem.

5

a ciekawe jak by jej dali całkę z sinusa^2x policzyć to też by taka hop do przodu była.


#bóldupyowygranymilion xd

0

LA Rambla to teraz tak jak na YT shoty. Kanały (czyli użytkownicy) wrzucają podsumowania i skrócenia jakichś informacji przez co szybko wszystko można ogarnąć - takie shoty. Ale jak ktoś chce obejrzeć cały zapis kanału to idzie na stronę główną :D I Youtuberzy już trochę się o to sapią bo nie generują takich odsłon. Takie zamknięte koło. Dla mnie Ła Rambla rano i wieczorem przed snem obowiązkowo. W czasie dnia w czasie podróży wolę artykuły całe do czytania.

0

Ja dlatego laramble przeglądam na telefonie . Cyk i screen. I wracam jak mam czas :D

0

ma ktoś może linkacza do czarnej pantery z napisami w dobrej jakości dość? a nie nagrywane kapciem :D

na pw można.

1

Modyfikowany Węgiel
Stranger Things

1

zabrakło Ci "nie" przed "raczej go zrobią" ;D tak mi się zdaje.

2

ns kolegach z drużyny? :D

2

to samo xd

7

Zgadza się. Przyczynił się do zdobycia bramki i to dość sporo.

2

wiadomo ale jak by ktoś nie wiedział ja mówię o cm a nie o tym jak ktoś je wykorzystuje :D

źle to zabrzmiało.

1

i wzrost :D

67

ten moment kiedy ją przeskakujesz i tak...

0

pewnie moderacja :D

4

Zmesscił :D

10

ej ej ale Gomes ładnie tutaj taktycznie ściągał zawodników :V

2

"Nie gwizdaj rzeczy na korzyść Barcy - wszystko okej
Nie gwizdnij raz dla Czelski i wszystkim odpier..."

2

i ukrychnięta na brzegu :D

0

Serhjo Roberto?

wole chyba serdżi :D

0

też nie mój typ urody.

5

ja się tylko boję, że Messi będzie chciał za bardzo zdobyć bramkę by zadedykować ją Ciro :D

0

nie.

0

Lubię i szanuje :D Ale Human mi się bardziej podobał.

Co do "czegoś nowego" @4Adrian0 to polecam "The Score" lub "Palisades" choć może nie jest to takie nowe :D no i "Crown The Empire"

1

Najlepsza scena z LOTR właśnie się zaczyna na TVN7. Ciary. Za pierwszym, drugim, setnym razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?