baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Piwo a woda to co innego xd
0
wole wygrywać bez polotu niż przegrywać w finezji.
0
no chyba, że tak. :) bo za bardzo się nie wsłuchałem :d
0
Chyba dopowiedzieli, że tak powiedział ich trener a nie była to ich opinia ;)
0
od Nawałnicy mieczy Tom II akcja zaczyna się rozjeżdżać więc warto. :) Więcej intryg więcej informacji no i to ksiazki a książki się czyta i trza czytać :D
0
Okolice Bełchatowa :D
4
śmiechłem.
5
a ciekawe jak by jej dali całkę z sinusa^2x policzyć to też by taka hop do przodu była.
#bóldupyowygranymilion xd
0
LA Rambla to teraz tak jak na YT shoty. Kanały (czyli użytkownicy) wrzucają podsumowania i skrócenia jakichś informacji przez co szybko wszystko można ogarnąć - takie shoty. Ale jak ktoś chce obejrzeć cały zapis kanału to idzie na stronę główną :D I Youtuberzy już trochę się o to sapią bo nie generują takich odsłon. Takie zamknięte koło. Dla mnie Ła Rambla rano i wieczorem przed snem obowiązkowo. W czasie dnia w czasie podróży wolę artykuły całe do czytania.
0
Ja dlatego laramble przeglądam na telefonie . Cyk i screen. I wracam jak mam czas :D
0
ma ktoś może linkacza do czarnej pantery z napisami w dobrej jakości dość? a nie nagrywane kapciem :D
na pw można.
1
Modyfikowany Węgiel
Stranger Things
1
zabrakło Ci "nie" przed "raczej go zrobią" ;D tak mi się zdaje.
2
ns kolegach z drużyny? :D
2
to samo xd
7
Zgadza się. Przyczynił się do zdobycia bramki i to dość sporo.
2
wiadomo ale jak by ktoś nie wiedział ja mówię o cm a nie o tym jak ktoś je wykorzystuje :D
źle to zabrzmiało.
1
i wzrost :D
67
ten moment kiedy ją przeskakujesz i tak...
0
pewnie moderacja :D
4
Zmesscił :D
10
ej ej ale Gomes ładnie tutaj taktycznie ściągał zawodników :V
2
"Nie gwizdaj rzeczy na korzyść Barcy - wszystko okej
Nie gwizdnij raz dla Czelski i wszystkim odpier..."
2
i ukrychnięta na brzegu :D
0
Serhjo Roberto?
wole chyba serdżi :D
0
też nie mój typ urody.
5
ja się tylko boję, że Messi będzie chciał za bardzo zdobyć bramkę by zadedykować ją Ciro :D
0
nie.
0
Lubię i szanuje :D Ale Human mi się bardziej podobał.
Co do "czegoś nowego" @4Adrian0 to polecam "The Score" lub "Palisades" choć może nie jest to takie nowe :D no i "Crown The Empire"
1
Najlepsza scena z LOTR właśnie się zaczyna na TVN7. Ciary. Za pierwszym, drugim, setnym razem.