0

IKS DE

0

Te jugol Mandżukić zrobił se tatuaż po hebrajsku "co cię nie zabije to cię wzmocni" - znaczy chciał takiego mieć. Ale tatuażysta zepsuł robotę i napisał kompletnie to innego. I w dodatku od tyłu.

0

No właśnie się zerwało jak więzadła u piłkarza :D kwiatki już leżo. Ale byle właśnie pradu nie wyłączyli falbany.

1

Co to się stanęło.

16

Stoi taki gościu w żółtym wdzianku i czeka na decyzję. Otoczony pierwszym rzędem ludzi którzy mu wpier.. jak nie będzie gola. A za nimi drugi rząd rząd którzy mu wpierd... jak gol będzie. xd

6

Ty chory poje...

5

Czy to już jest etap:
- nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...
- co musi zrobić Polska żeby wyjść z grup? Sprawdź możliwe opcje
- znamy przyczynę przegranie Polaków

To boli. Po prostu boli.

19

Niezasłużenie xd toś Szpaku powiedział

1

Silva mi się z Iniestą myli. Kurła.

Czemu wgl zgolił włosy?

0

Co porobił ;o

1

A dla mnie skoro są to mistrzostwa świata to powinno być dużo drużyn :D ale z drugiej strony są kwalifikacje więc to cały turniej od początku już są mistrzostwami świata.

A takie mecze mi nie przeszkadzają. I tak są ciekawsze niż mecze Barcy (niektóre!) W tym sezonie. Mecz to mecz xd Ważne żeby gałązki latała w te i nazat :p

0

o jezusku xd to ja tym bardziej.

0

etrapez nie pomoże? :D

0

Będzie gdzies można ogarnąć potem otwarcie mistrzostw? W trasie teraz jestem i nie miałem jak ogarnąć :p

No chyba że było tandetnie :p

3

Kinder. Zdecydowanie.

0

ale chile to chile. a nie jak curry. kappa

2

I to jest informacja której potrzebujemy!


(Widziałem wczoraj już ale kurde do maca za daleko. Ojebe se schaboszczaka)

2

Największa powoechrznia do podłoża

0

Ja dziś chciałem zamówić buty z sizeera i się wiesza stronka jak chu. Jak będziesz miał też taki problem daj znać :p

0

ło jezu. a gdzie tam te wszystkie mecze upchnąć :o chyba, że tylko wybrane jakieś :p

9

Tylko na wesela i pogrzeby. Ale i tak zazwyczaj siedzę na dworze. :d

8

Mam tak samo w tej edycji. Może dlatego że już wcześniej przed finałem spodziewałem się tego wyniku. Ale jakoś bez żółci :D

0

Polecam teksty Piotra C. Ostatni dodany bodajże dwa dni temu i w nim jest odniesienie do innego tekstu.



PS: Zresztą wszystkim go polecam.

PSS: Zresztą brzmi to jak bait xd

5

Egipt mi się podoba.

0

Marca ma chyba wywiad z Varanem a nie Valverde :D

1

Tylko iść, szczelać i aezakmi - jedyna prawilna wersja.


(A taconafide spoko. 8 kobiet czy Miód i Mleko. nawet spoko)

2

Jeśli ktoś lubi i szanuje 52 Dębiec to niedługo będą wydawać swoją nową płytę. Tutaj małe DEMO:



no i zapowiedziany został wywiad z Hansem:

1

Przecież to wcale nie są łzy wzruszenia na myśl o końcu Iniesty w Barcelonie. Niech ktoś przestanie kroić tą pieprzoną cebulę :/

0

nie lepiej od razu kupić kilka win?


Bezbek.

A tak serio to https://hurtowniasportowa.net/ - polecam na własnym doświadczeniu.

0

jestem na tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?