baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
IKS DE
0
Te jugol Mandżukić zrobił se tatuaż po hebrajsku "co cię nie zabije to cię wzmocni" - znaczy chciał takiego mieć. Ale tatuażysta zepsuł robotę i napisał kompletnie to innego. I w dodatku od tyłu.
0
No właśnie się zerwało jak więzadła u piłkarza :D kwiatki już leżo. Ale byle właśnie pradu nie wyłączyli falbany.
1
Co to się stanęło.
16
Stoi taki gościu w żółtym wdzianku i czeka na decyzję. Otoczony pierwszym rzędem ludzi którzy mu wpier.. jak nie będzie gola. A za nimi drugi rząd rząd którzy mu wpierd... jak gol będzie. xd
6
Ty chory poje...
5
Czy to już jest etap:
- nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...
- co musi zrobić Polska żeby wyjść z grup? Sprawdź możliwe opcje
- znamy przyczynę przegranie Polaków
To boli. Po prostu boli.
19
Niezasłużenie xd toś Szpaku powiedział
1
Silva mi się z Iniestą myli. Kurła.
Czemu wgl zgolił włosy?
0
Co porobił ;o
1
A dla mnie skoro są to mistrzostwa świata to powinno być dużo drużyn :D ale z drugiej strony są kwalifikacje więc to cały turniej od początku już są mistrzostwami świata.
A takie mecze mi nie przeszkadzają. I tak są ciekawsze niż mecze Barcy (niektóre!) W tym sezonie. Mecz to mecz xd Ważne żeby gałązki latała w te i nazat :p
0
o jezusku xd to ja tym bardziej.
0
etrapez nie pomoże? :D
0
Będzie gdzies można ogarnąć potem otwarcie mistrzostw? W trasie teraz jestem i nie miałem jak ogarnąć :p
No chyba że było tandetnie :p
3
Kinder. Zdecydowanie.
0
ale chile to chile. a nie jak curry. kappa
2
I to jest informacja której potrzebujemy!
(Widziałem wczoraj już ale kurde do maca za daleko. Ojebe se schaboszczaka)
2
Największa powoechrznia do podłoża
0
Ja dziś chciałem zamówić buty z sizeera i się wiesza stronka jak chu. Jak będziesz miał też taki problem daj znać :p
0
ło jezu. a gdzie tam te wszystkie mecze upchnąć :o chyba, że tylko wybrane jakieś :p
9
Tylko na wesela i pogrzeby. Ale i tak zazwyczaj siedzę na dworze. :d
8
Mam tak samo w tej edycji. Może dlatego że już wcześniej przed finałem spodziewałem się tego wyniku. Ale jakoś bez żółci :D
0
Polecam teksty Piotra C. Ostatni dodany bodajże dwa dni temu i w nim jest odniesienie do innego tekstu.
PS: Zresztą wszystkim go polecam.
PSS: Zresztą brzmi to jak bait xd
5
Egipt mi się podoba.
0
Marca ma chyba wywiad z Varanem a nie Valverde :D
1
Tylko iść, szczelać i aezakmi - jedyna prawilna wersja.
(A taconafide spoko. 8 kobiet czy Miód i Mleko. nawet spoko)
2
Jeśli ktoś lubi i szanuje 52 Dębiec to niedługo będą wydawać swoją nową płytę. Tutaj małe DEMO:
no i zapowiedziany został wywiad z Hansem:
1
Przecież to wcale nie są łzy wzruszenia na myśl o końcu Iniesty w Barcelonie. Niech ktoś przestanie kroić tą pieprzoną cebulę :/
0
nie lepiej od razu kupić kilka win?
Bezbek.
A tak serio to https://hurtowniasportowa.net/ - polecam na własnym doświadczeniu.
0
jestem na tak.