0

Mordko. Po prostu się trzymaj. Nie będę pisał że tego kwiatu to pół światu bo każdy kwiatek inny... Ale wierze że znajdziesz lepszego. Jak nie róże to może hortensje :p

Jak boli znaczy że było prawdziwe. Ale nie załamuj się. :)

19

Wasze zdrowie którzy nie śpicie ! Pozdrawiam z wesela :D

0

Panie, Panowie. Mam małe pytanie. Jeśli na Instagramie dodałem zdjecie/obrazek/grafikę lecz nie znalazłem autora tego dzieła (choć uparcie szukałem) Znalazłem je na Pintrescie - to czy naruszam w jakikolwiek sposób prawa autorskie? Nie czerpie z tego korzyści majątkowych czy innych profitów. Jak to z tym jest.

Będę naprawdę wdzięczny za odpowiedź bo jedna osoba się ze mną dość mocno spiera :)

0

to raczej miej kogoś pod ręką jak by Ci się coś działo xd ale nie życzę :D

0

obejrzyj sobie najnowszy zwiastunik :o

0

Dziś czytałem recke - ponoć mało straszne i więcej się można zaśmiać ze scen "strasznych" niż wystraszyć. Ja czekam na Halołin. ♥

0

Ktoś rano pytał się o ciekawe podcasty. Jeżeli jesteś tu i interesuję cię ponad to co piłka nożna to polecam podcasty:
Karola Paciorka:
https://www.youtube.com/channel/UCoXxgqIOTa8qCM7Hd7RiURw/videos?disable_polymer=1

czy też okołokomiksowe i geekowe Ichaboda:
https://www.youtube.com/user/lstelmach89/featured?disable_polymer=1


0

mi Thor wgl. nie pasuje. :D

wgl ostatnio wymyśliłem mema ale nie mam kiedy skleić go i chyba nigdzie go nie widziałem.

Thor - niby takie skandynawskie bóstwo a u nas po takich ciuchcie jeżdżą.

0

mam to samo :/

2

Guillem na tym zdjęciu jak Abelard Giza za 20 lat :D

0

aaa w sumie czemu ma to służyć? :D

3

oj trudne, trudne się wylosowało.

0

#muremzakrulem.

Jak ktoś fajnie napisał... Każdy z nas jest klocuchem :D szkoda że jakieś karachany nie mają swojego życia i muszą go "niszczyć" innym. Chyba że klocuch jest geniuszem. Zobaczymy co się stanie po jego wystawie :D

1

co myślicie: https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/bbbebd13-6704-49b5-89b0-4c774cc5d837.png



jak jest ten bonus pechowca to żal nie skorzystać jak mają oddać jak coś :d kurła. analiza była z 2h.patrzenie spotkań. i statystyk. także xd

0

czy tylko ja w takiej sytuacji gdy jest ich tak dużo na murawie podniósłbym jakieś barier. rzucił jeden nóż na środek i rzekł :"tylko jeden z was może opuścić stadion" wziął popcorn i paczał? *.*

0

no bo kurła :V

co do koszuli - polecam Zgode FC. Tam też są juniorskie koszulki. A sklep sprawdzony :p bo ta tutaj nie wiem. to jest stadionówka więc wersja najtańsza.

0

3 komentarze na jednej stronie La Rambli. Bosz :V i w dodatku o to samo.

0

pierwszy raz widzę wpis moderatora. a już chciałem pytać gdzie można kolor nicku ustawić :D

0

To nie zesraj się
Nie poposuj się juz

0

no bo komentarz niżej o Bella Ciao napisałem że lubie wykonanie Profesora i Berlina i dałem jeszcze "#nohomo" i nie ma tego i tak się zastanawiam czy ja to napisałem czy w myślach tylko to dałem :D

1

bo zdaję mi się że właśnie coś takiego miało miejsce... chyba, że nie napisałem tego co myślę i dodałem komentarz wcześniej. bo no to by było nie fajne :c

0

Czy moderacja może edytować nasze komentarze? :D

8

tylko remix jest dla mnie mleh co na esce leci. :/ najlepsze wykonanie to Profesor i Berlin

19

co Cię boli? czy aż tak Cię to boli? że w szkole ze sklepiku wychodzę z paczką Zozoli?

0

Tak na szybko:
1. Słowa Światłości - gdy Kaladin zeskakuje na arenę pomóc Adolinowi.
2. Wiedźmin - sam nie wiem. Jest kilka takich scen i dialogów które są w pamięci już na zawsze.
3. To samo z Tolkienem. Gdy Gandalf zjawia się w Shire. Obrady
4. Milion małych kawałków - końcówka.
5. Monologi Drizzta w jego legendach.
No kurde jest trochę tego. Miałem kiedyś pomysł wypisać sobie najlepsze cytaty i walnąć całą ścianę w nich... Ale to może kiedyś :p

0

kto wstawi najśmieszniejszą przeróbkę pierwszego zdjęcia wygrywa ode mnie zupełnie nic.

1

no na nick. kurła. wszędzie ten gender. tfu.

3

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Ldw6NIO2vOSWjceNCKdgbN31HRterpxa,w400.jpg

EDIT: W sumie jesteś płcią piękną, więc pewnie szukasz dla faceta... to i tak polecam! xd

0

Ćwiąkała by się przydał za Kręcidłe :D I było by doskonale.

0

No dobra to teraz można iść spać. Dobranoc :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?