0

Drodzy La Ramblowicze mam problem. ;) Mianowicie. Wczoraj został u mnie wymieniony odbiornik do internetu [ze starej anteny na nową - net strasznie zamulał]. No i wszystko fajnie, pięknie. Na lapku po przez wi-fi jak i na kompie po przez kabel net działa lecz na moim telefonie już nie [Huawei P8 Lite]. Tym bardziej jest to dziwne, że na starym telefonie [Huawei Y500] oraz na telefonie mojej mamy [jakiś Samsung] wszystko śmiga i działa. Włączałem i wyłączałem router jak i telefon lecz nic to nie daje... i czy ktoś potrafi coś na to zaradzić? Czytałem w necie o ustawieniu wi-fi jako statyczny lecz i to chyba nie pomogło [jestem słaby w te klocki i trzeba mi jak krowie na rowie tłumaczyć]. Stawiam piwo i pół królestwa. Można na pw pisać.

0

chyba nie :D

0

http://www.labotiga.pl/ronaldinho/4957-ronaldinho-usmiech-futbolu.html

kolejna lektura ze stajni Barcelony się szykuje :)

0

w klubie się dowiedzą jak już zdjęcia w koszulkach PSG zobaczą :D

0

możesz wgl się tam nie zgłaszać :D z tego co wiem :D

0

Konkurs jest [Qfant.pl] i tam właśnie pojawiło się takie pytanie :D ale właśnie nic nie pasuje.

0

Panowie i Panie. Mam pytanie bo nie mogę na nie znaleźć odp :D Która bogini powoziła rydwanem zaprzężonym w wilki? Są koty, są ptaki, są konie... ale wilków nie mogę znaleźć... Pasuje tutaj Freja ale właśnie ona ma koty.

0

a jak tu napisy włączyć :D

EDIST: dobra. lektor jest. :D

0

na stronie chyba HBO :D ale pewien nie jestem :D

1

A pierwszy odcinek nie jest jakos za darmo? W poprzednich sezonach chyba tak bylo :D

1

Jedyny prawilny hit lata - "maja hi! Maja ha!"

0

Właczam TVP 1 - pacze. Ludzi duzo, jakieś auta poważne - myślę ooo papież przyjechal? A to tylko prezydent innego kraju;_;

0

polecam wywiady Włodka Markowicza z różnymi osobami.

1

Miał ktoś problem związany z messengerem - mianowicie ni stąd ni zowąd znikły mu wszystkie wiadomości a zostały tylko 3-4 ostatnie? nie ma nic w archiwum ani nigdzie.

0

dobra dzięki :D nie jest to co wcześniej jak było ale wystarczająco dobrze. ;)

0

też nie. Łapie mi tylko symetrie i punkty końcowe :V

0

potrzebuje małej pomocy. AutoCad 2014 - co zrobić żeby przy rysowaniu linii zaczynając od innej linii nie łapała ona tylko jej symetrycznego punktu i końca ale jakiś wybrany punkt na tej linii? Cada w miarę ogarniam ale nie wiem, którą funkcję wyłączyć/wyłączyć. Dynamiczny LUF? Ortogonalne skoki?

0

Ciekawe gry na androida. Jakies logiczne/"poziomowe"/lub inne ciekawe :D

0

Będzie 10 zastrzeżona w Romie myślicie?

1

u mnie tak samo :D wychodzę więc stąd żeby nie psuć sobie niespodzianek dalszych :D

0

Królowe życia :D

0

pytanie/prośba może dziwna - ma ktoś może do telewizji online? chodzi mi o kanał TTV - jakiś stream :)

1

ja to bym kurczakburgera oje*ał :/

1

ja tak samo :D

0

Buffonowi :)

6

za co :D

0

Brawo nasi! :D ileś tam znaków

1

faktiko... trochę techniki i już się człowiek mota. :D

0

macie Aliez z głosem? czy tylko mi coś nie pykło.

0

BRAWO Ty :D ileś tam znaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?