baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drodzy La Ramblowicze mam problem. ;) Mianowicie. Wczoraj został u mnie wymieniony odbiornik do internetu [ze starej anteny na nową - net strasznie zamulał]. No i wszystko fajnie, pięknie. Na lapku po przez wi-fi jak i na kompie po przez kabel net działa lecz na moim telefonie już nie [Huawei P8 Lite]. Tym bardziej jest to dziwne, że na starym telefonie [Huawei Y500] oraz na telefonie mojej mamy [jakiś Samsung] wszystko śmiga i działa. Włączałem i wyłączałem router jak i telefon lecz nic to nie daje... i czy ktoś potrafi coś na to zaradzić? Czytałem w necie o ustawieniu wi-fi jako statyczny lecz i to chyba nie pomogło [jestem słaby w te klocki i trzeba mi jak krowie na rowie tłumaczyć]. Stawiam piwo i pół królestwa. Można na pw pisać.
0
chyba nie :D
0
http://www.labotiga.pl/ronaldinho/4957-ronaldinho-usmiech-futbolu.html
kolejna lektura ze stajni Barcelony się szykuje :)
0
w klubie się dowiedzą jak już zdjęcia w koszulkach PSG zobaczą :D
0
możesz wgl się tam nie zgłaszać :D z tego co wiem :D
0
Konkurs jest [Qfant.pl] i tam właśnie pojawiło się takie pytanie :D ale właśnie nic nie pasuje.
0
Panowie i Panie. Mam pytanie bo nie mogę na nie znaleźć odp :D Która bogini powoziła rydwanem zaprzężonym w wilki? Są koty, są ptaki, są konie... ale wilków nie mogę znaleźć... Pasuje tutaj Freja ale właśnie ona ma koty.
0
a jak tu napisy włączyć :D
EDIST: dobra. lektor jest. :D
0
na stronie chyba HBO :D ale pewien nie jestem :D
1
A pierwszy odcinek nie jest jakos za darmo? W poprzednich sezonach chyba tak bylo :D
1
Jedyny prawilny hit lata - "maja hi! Maja ha!"
0
Właczam TVP 1 - pacze. Ludzi duzo, jakieś auta poważne - myślę ooo papież przyjechal? A to tylko prezydent innego kraju;_;
0
polecam wywiady Włodka Markowicza z różnymi osobami.
1
Miał ktoś problem związany z messengerem - mianowicie ni stąd ni zowąd znikły mu wszystkie wiadomości a zostały tylko 3-4 ostatnie? nie ma nic w archiwum ani nigdzie.
0
dobra dzięki :D nie jest to co wcześniej jak było ale wystarczająco dobrze. ;)
0
też nie. Łapie mi tylko symetrie i punkty końcowe :V
0
potrzebuje małej pomocy. AutoCad 2014 - co zrobić żeby przy rysowaniu linii zaczynając od innej linii nie łapała ona tylko jej symetrycznego punktu i końca ale jakiś wybrany punkt na tej linii? Cada w miarę ogarniam ale nie wiem, którą funkcję wyłączyć/wyłączyć. Dynamiczny LUF? Ortogonalne skoki?
0
Ciekawe gry na androida. Jakies logiczne/"poziomowe"/lub inne ciekawe :D
0
Będzie 10 zastrzeżona w Romie myślicie?
1
u mnie tak samo :D wychodzę więc stąd żeby nie psuć sobie niespodzianek dalszych :D
0
Królowe życia :D
0
pytanie/prośba może dziwna - ma ktoś może do telewizji online? chodzi mi o kanał TTV - jakiś stream :)
1
ja to bym kurczakburgera oje*ał :/
1
ja tak samo :D
0
Buffonowi :)
6
za co :D
0
Brawo nasi! :D ileś tam znaków
1
faktiko... trochę techniki i już się człowiek mota. :D
0
macie Aliez z głosem? czy tylko mi coś nie pykło.
0
BRAWO Ty :D ileś tam znaków.