baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wtedy mała tabela o ile dobrze pkt podliczyłeś bo mi się nie chcę :D
0
co to za melodia co kibice "śpiewają" ?
5
I teraz Hiszpania go kocha?
0
Confident nie Konfident :D
1
coś się stało chyba....
2
http://aliez.me/live/dfd89podnberbbr/
1
MA ktoś jakiś link do meczu? ;)
0
Poratuje ktoś linkiem? Wiem, że na TVP leci ale dziś nie dam rady na tv obejrzeć a też nie mogę znaleźć nic dobrego :/
1
Ciiii. To prawda. Tylko taka inna. :D
1
http://footroll.pl/szok-stanowisku-trenera-united-widzial-nikt/
Potwierdzone info.
3
A ja jestem ciekawy jak Izak sobie poradzi, nie jeden mecz oglądałem z jego komentarzem i potrafi budować emocję. ;) jak wyjdzie zobaczymy. No chyba, że dissblaster byłby lepszym rozwiązaniem :D
1
Potrzebuje małej pomocy ;) Czy ktoś wie z jakiego filmu jest ten kadr: http://i0.wp.com/www.qfant.pl/wp-content/uploads/2016/05/pppp.jpg ?
0
chwała Ci i połowa mego królestwa.
0
ja też za Sevilla dziś :)
1
Jak można wygrywać 2-0 do 85 minuty i stracić dwa gole. Nie rozumiem, że zawsze jak obstawie to takie cyrki się odjeb.... odwalają.
4
Dziś zielone świątki więc sklepy pozamykane ostrzegam
0
Kupić oryginał :D
0
podłączam się :D byle nie do ściągnięcia.
0
A Dortmund nie potrafi bramki też strzelić. Ostatnia Złotówka na koncie została... A już MU i QPR weszło...
0
Spalone. Pytanie powinno brzmieć: "Jaki jest najlepszy rosół?" Odp: Z kur wielu. :)
1
Dzięki ale strasznie głos się spóźnia/spieszy :) idę coś poczytać.
0
No w tym problem że nie mam TV teraz i szukam czegoś na necie ale dzięki :D
0
jakiś film? bajka? na dziś? ;) szukałem Ant-mana ale nigdzie nie mogę znaleźć
0
Bez przesady... aż tak dobrze nie grają :D
Miało być wyżej.
0
Też tak sądzę :D
2
Ja prawie pięć. Przynajmniej odkąd się zarejestrowałem bo bywałem wcześniej :) Czas leci szybko
0
Ma ktoś link do drugiego odcinku gry o tron? :)
1
1,05! no tak jakoś bo ciężko mi było obstawić Real :D
1
A ja postawiłem, że będzie tylko powyżej 1.5 gola :D
0
Zatrzymaj tą karuzelę śmiechu! hahahaha! nie.