1

Wtedy mała tabela o ile dobrze pkt podliczyłeś bo mi się nie chcę :D

0

co to za melodia co kibice "śpiewają" ?

5

I teraz Hiszpania go kocha?

0

Confident nie Konfident :D

1

coś się stało chyba....

2

1

MA ktoś jakiś link do meczu? ;)

0

Poratuje ktoś linkiem? Wiem, że na TVP leci ale dziś nie dam rady na tv obejrzeć a też nie mogę znaleźć nic dobrego :/

1

Ciiii. To prawda. Tylko taka inna. :D

1

3

A ja jestem ciekawy jak Izak sobie poradzi, nie jeden mecz oglądałem z jego komentarzem i potrafi budować emocję. ;) jak wyjdzie zobaczymy. No chyba, że dissblaster byłby lepszym rozwiązaniem :D

1

Potrzebuje małej pomocy ;) Czy ktoś wie z jakiego filmu jest ten kadr: http://i0.wp.com/www.qfant.pl/wp-content/uploads/2016/05/pppp.jpg ?

0

chwała Ci i połowa mego królestwa.

0

ja też za Sevilla dziś :)

1

Jak można wygrywać 2-0 do 85 minuty i stracić dwa gole. Nie rozumiem, że zawsze jak obstawie to takie cyrki się odjeb.... odwalają.

4

Dziś zielone świątki więc sklepy pozamykane ostrzegam

0

Kupić oryginał :D

0

podłączam się :D byle nie do ściągnięcia.

0

A Dortmund nie potrafi bramki też strzelić. Ostatnia Złotówka na koncie została... A już MU i QPR weszło...

0

Spalone. Pytanie powinno brzmieć: "Jaki jest najlepszy rosół?" Odp: Z kur wielu. :)

1

Dzięki ale strasznie głos się spóźnia/spieszy :) idę coś poczytać.

0

No w tym problem że nie mam TV teraz i szukam czegoś na necie ale dzięki :D

0

jakiś film? bajka? na dziś? ;) szukałem Ant-mana ale nigdzie nie mogę znaleźć

0

Bez przesady... aż tak dobrze nie grają :D


Miało być wyżej.

0

Też tak sądzę :D

2

Ja prawie pięć. Przynajmniej odkąd się zarejestrowałem bo bywałem wcześniej :) Czas leci szybko

0

Ma ktoś link do drugiego odcinku gry o tron? :)

1

1,05! no tak jakoś bo ciężko mi było obstawić Real :D

1

A ja postawiłem, że będzie tylko powyżej 1.5 gola :D

0

Zatrzymaj tą karuzelę śmiechu! hahahaha! nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?