baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja obstawiam na betsafe
3
księżniczką :D
6
zaraz będzie Titanic :D
0
Czytam teraz "Pół Króla" bardzo fajna, przyjemna fantastyka ;)
5
Zdrowia kolego.
0
już wolałem napisać :D
0
o kur... ała
(piętnaście znaków]
0
I na wstępie: "Dzień dobry. Przyszedlem wy...tulic pańska córkę!" Nie no. Tylko bez spiny :)
Ja na pierwszy raz nie zabierał nic prócz dobrego wrazenia :p
0
ja tylko śledzę relacje pisemną. dobrze, że chociaż na razie wygrywamy.
0
na koniec I kwarty: Real 23 - 25 Barcelona
3
Wesołych świąt :)
2
Rakieta ma urodziny 10 marca :D Ale za to dziś urodizny obchodzi ex-barcelonista Alexis Sanchez.
I Benzema też.
0
naprawdę ktoś daje "mocne" do takiego komentarza?
0
kamica boli ;/ wiem na własnym przykładzie ;/ jak kamienie schodzą i chcą się wydostać.
0
W sumie co się spodziewać jak taki rocznik. Pozdrawiam.
4
Wszystkie kluby z dużej litery prócz Realu... trochę słabe
0
Właśnie tego słuchałem jak przeglądałem La Ramble
2
ja mam za 5 dni 20 ale potraktuje to jako przed urodzinowy prezent :D
0
ja dziś się stresuje. a jak się stresuje to Barca wygrywa. mam nadzieje że rewolucja w brzuchu nie zawiedzie :D
1
Krzyki "allah akbar" wcale na to nie wskazujaTo mogly byc minionki.
0
Jakies nowe info?
3
podajesz adres i piwo będzie ;o dzięki wielkie
0
link do walki pudziana? stawiam piwo
0
Ale można to wyrazić w jakiś sposób kulturalny.
0
z główką wszystko w porządku?
0
Teraz tez zawiódł? :D
0
Taaa tam nadal komentują finał LM :D
0
Przez brak Messiego ten mecz zapowiada się [jak dla mnie] jeszcze bardziej ekscytująco :D nie ma na razie co się spinać. Na razie.
1
To był sarkazm mniemam :)
0
Hehe - Messi 2015