0

ja obstawiam na betsafe

3

księżniczką :D

6

zaraz będzie Titanic :D

0

Czytam teraz "Pół Króla" bardzo fajna, przyjemna fantastyka ;)

5

Zdrowia kolego.

0

już wolałem napisać :D

0

o kur... ała

(piętnaście znaków]

0

I na wstępie: "Dzień dobry. Przyszedlem wy...tulic pańska córkę!" Nie no. Tylko bez spiny :)

Ja na pierwszy raz nie zabierał nic prócz dobrego wrazenia :p

0

ja tylko śledzę relacje pisemną. dobrze, że chociaż na razie wygrywamy.

0

na koniec I kwarty: Real 23 - 25 Barcelona

3

Wesołych świąt :)

2

Rakieta ma urodziny 10 marca :D Ale za to dziś urodizny obchodzi ex-barcelonista Alexis Sanchez.

I Benzema też.

0

naprawdę ktoś daje "mocne" do takiego komentarza?

0

kamica boli ;/ wiem na własnym przykładzie ;/ jak kamienie schodzą i chcą się wydostać.

0

W sumie co się spodziewać jak taki rocznik. Pozdrawiam.

4

Wszystkie kluby z dużej litery prócz Realu... trochę słabe

0

Właśnie tego słuchałem jak przeglądałem La Ramble

2

ja mam za 5 dni 20 ale potraktuje to jako przed urodzinowy prezent :D

0

ja dziś się stresuje. a jak się stresuje to Barca wygrywa. mam nadzieje że rewolucja w brzuchu nie zawiedzie :D

1

Krzyki "allah akbar" wcale na to nie wskazujaTo mogly byc minionki.

0

Jakies nowe info?

3

podajesz adres i piwo będzie ;o dzięki wielkie

0

link do walki pudziana? stawiam piwo

0

Ale można to wyrazić w jakiś sposób kulturalny.

0

z główką wszystko w porządku?

0

Teraz tez zawiódł? :D

0

Taaa tam nadal komentują finał LM :D

0

Przez brak Messiego ten mecz zapowiada się [jak dla mnie] jeszcze bardziej ekscytująco :D nie ma na razie co się spinać. Na razie.

1

To był sarkazm mniemam :)

0

Hehe - Messi 2015

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?