baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a pod tynkami co? :) zajrzyj. ^^
0
zależy od którego miejsca mierzysz...
0
Jak na razie:
Ajax 0-0 Celtic
Atletico 3-0 Austria
Barcelona 2-1 Milan
Bazylea 0-1 Steaua
Chelsea 1-0 Schalke
Borussia 0-0 Arsenal
Napoli 2-1 Marsylia
0
Będziemy wygrywać to się każdemu odwidzi... nie chwalmy dnia... i tak dalej.
0
Brakuje mi jego rozpiski "klasyków" :(
0
Nowy Perwol?
0
Bo kupie ci chechłacz
0
faktycznei był. jaaa i z 1:1 sie zrobilo 2:0
0
yyy ale no tak serio? poważnie... rili? TAM BYŁ SPALONY?
0
Takimi meczami wygrywa się mistrza.
0
Może Bartra coś strzeli...
0
No. No't this time.
0
Maybe now?
0
żadnej żółtej jeszcze? :|
0
Dla mnie też. :D Mam tylko polewke z tego :D
0
nawet dwa zarobiłem. słodko będziecie spać.
0
o Hala dzieci przyszły. Dobry wieczór. :) no no minus na dobranoc i spać! :)
0
Sprytnie to Villa zrobił. ^^
0
Real tam widział złamaną prawie nogę Isco, 3 ręce... więc tak. tak był karny. dla królewskich.
0
karny. Ronaldo przecież też musi coś strzelić
0
Co robi tam Pedro.
0
może po prostu obrona Celty jest dość dobra? Nie posyła złych piłek jak dla mnie. Może tylko troche za słabo.
0
To świetnie... ! :) Przynajmniej dla Hiszpanii. Innym drużynom współczuje. I sędziom... ten wzrok... brrr.
0
ku*wa wydarłem się a mama z zupą szła -.- jaaaa! muszę sprzątnąć :D
0
jak wygramy inaczej będziesz śpiewał
0
Ciekawe też kto lepszą ma kondycję...
0
Narka. Pozdrów rodziców.
0
25 minut. jaaaaa. ^^
0
Busi? Ostatnio pokazał co potrafi więc nie ma co się dziwić że gra... Xavi też nieźle. a Blada Twarz... to już zobaczymy
0
Neymar i Messi po bokach po to by odciągać obrońców, by Cesc miał trochę wolnego miejsca... lub Cesc się będzie cofał i posyłał piłki Messiemu i Neymarowi. W końcu to najlepszy asystent w tym sezonie jak najlepiej. :) Byle obrona dała radę o resztę się nie martwię.
Zawszę gdy mocno się denerwuje Barca wygrywa... teraz denerwuje się aż za bardzo.
Vamos!