0

a pod tynkami co? :) zajrzyj. ^^

0

zależy od którego miejsca mierzysz...

0

Jak na razie:

Ajax 0-0 Celtic
Atletico 3-0 Austria
Barcelona 2-1 Milan
Bazylea 0-1 Steaua
Chelsea 1-0 Schalke
Borussia 0-0 Arsenal
Napoli 2-1 Marsylia

0

Będziemy wygrywać to się każdemu odwidzi... nie chwalmy dnia... i tak dalej.

0

Brakuje mi jego rozpiski "klasyków" :(

0

Nowy Perwol?

0

Bo kupie ci chechłacz

0

faktycznei był. jaaa i z 1:1 sie zrobilo 2:0

0

yyy ale no tak serio? poważnie... rili? TAM BYŁ SPALONY?

0

Takimi meczami wygrywa się mistrza.

0

Może Bartra coś strzeli...

0

No. No't this time.

0

Maybe now?

0

żadnej żółtej jeszcze? :|

0

Dla mnie też. :D Mam tylko polewke z tego :D

0

nawet dwa zarobiłem. słodko będziecie spać.

0

o Hala dzieci przyszły. Dobry wieczór. :) no no minus na dobranoc i spać! :)

0

Sprytnie to Villa zrobił. ^^

0

Real tam widział złamaną prawie nogę Isco, 3 ręce... więc tak. tak był karny. dla królewskich.

0

karny. Ronaldo przecież też musi coś strzelić

0

Co robi tam Pedro.

0

może po prostu obrona Celty jest dość dobra? Nie posyła złych piłek jak dla mnie. Może tylko troche za słabo.

0

To świetnie... ! :) Przynajmniej dla Hiszpanii. Innym drużynom współczuje. I sędziom... ten wzrok... brrr.

0

ku*wa wydarłem się a mama z zupą szła -.- jaaaa! muszę sprzątnąć :D

0

jak wygramy inaczej będziesz śpiewał

0

Ciekawe też kto lepszą ma kondycję...

0

Narka. Pozdrów rodziców.

0

25 minut. jaaaaa. ^^

0

Busi? Ostatnio pokazał co potrafi więc nie ma co się dziwić że gra... Xavi też nieźle. a Blada Twarz... to już zobaczymy

0

Neymar i Messi po bokach po to by odciągać obrońców, by Cesc miał trochę wolnego miejsca... lub Cesc się będzie cofał i posyłał piłki Messiemu i Neymarowi. W końcu to najlepszy asystent w tym sezonie jak najlepiej. :) Byle obrona dała radę o resztę się nie martwię.

Zawszę gdy mocno się denerwuje Barca wygrywa... teraz denerwuje się aż za bardzo.

Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?