baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
- ja rozważałem wypicie drugiej kawy
- ja nie pije kawy
to było dobre. :D
0
Powiedz to El Jarkowi. :D
0
Oglądam trochę ten Real dziś... i nie bawi mnie to że remisuje z Elche [chodź trochę tak], bawi mnie bardziej jedna rzecz. Czy tak grający Real na pewno coś ugra w Derbach Madrytu. To mnie bawi... że chyba nie mają szans z takim Atletico... A potem z nami. Chodź GD rządzą się innymi prawami fakt. Ale jestem pozytywnie nastawiony :)
0
Inferno musi odreagować stres przed meczem z Elche. ^^ Boi się przegranej. :D
0
Chyba kontuzja...
0
ON potrafi. Ale woli grać do tyłu...
0
Czyli dziś dwóch ludzi na flankach, którzy potrafią zakręcić przeciwnikiem ale wolą odegrać do Messiego. Ciekawe. Liczę na wygraną. :)
0
eeee Real aż tyle chyba nie przegra.
0
Inferno człowiek który ma IQ na poziomie planktonu [nie obrażając planktonu] też nie powinien się wypowiadać. Spadaj prać prześcieradła.
0
dobre. :D
0
A czego tu się spodziewać. Real pewnie wygra. :) Ale dobrze ze tracą bramki. :)
0
Sędzia. :D
0
W sumie fakt. ^^
0
ciekawe czy jak by Neymar miał strzelać karnego też by podał do Messiego?
Taki żarcik. Sad but true.
0
po h*j po h*j do messiego -.-
0
Infrno idź na białą stronę internetu. Wy z taką grą nie macie nawet szans w LE...
0
.JA!!!!!!!!!!
0
no chyba ich.... poyebało.
0
A kto całą akcję przeprowadził? ^^
0
myśle że Messi I Neymar mogą zejść w drugiej połowie. :)
0
Inferno kibicuje barcelonie eeee. :D Przecież widać że to on. :D
0
i Song :>
0
a wszedł?
0
nosz ku.. Valdes pokaż w jakiej jesteś formie !
0
Messi. :D Zapominamy o Alexisie :D
0
Te słowa po niemiecku musiałby brzmieć ostro. :D
0
tam powinno byc ziewa w pierwszym i drugim myslniku. ^^
0
-
- GOL
- kontry ajaxu - zawał
-
0
wyrównany mecz
0
Piona :)