0

- ja rozważałem wypicie drugiej kawy
- ja nie pije kawy

to było dobre. :D

0

Powiedz to El Jarkowi. :D

0

Oglądam trochę ten Real dziś... i nie bawi mnie to że remisuje z Elche [chodź trochę tak], bawi mnie bardziej jedna rzecz. Czy tak grający Real na pewno coś ugra w Derbach Madrytu. To mnie bawi... że chyba nie mają szans z takim Atletico... A potem z nami. Chodź GD rządzą się innymi prawami fakt. Ale jestem pozytywnie nastawiony :)

0

Inferno musi odreagować stres przed meczem z Elche. ^^ Boi się przegranej. :D

0

Chyba kontuzja...

0

ON potrafi. Ale woli grać do tyłu...

0

Czyli dziś dwóch ludzi na flankach, którzy potrafią zakręcić przeciwnikiem ale wolą odegrać do Messiego. Ciekawe. Liczę na wygraną. :)

0

eeee Real aż tyle chyba nie przegra.

0

Inferno człowiek który ma IQ na poziomie planktonu [nie obrażając planktonu] też nie powinien się wypowiadać. Spadaj prać prześcieradła.

0

dobre. :D

0

A czego tu się spodziewać. Real pewnie wygra. :) Ale dobrze ze tracą bramki. :)

0

Sędzia. :D

0

W sumie fakt. ^^

0

ciekawe czy jak by Neymar miał strzelać karnego też by podał do Messiego?

Taki żarcik. Sad but true.

0

po h*j po h*j do messiego -.-

0

Infrno idź na białą stronę internetu. Wy z taką grą nie macie nawet szans w LE...

0

.JA!!!!!!!!!!

0

no chyba ich.... poyebało.

0

A kto całą akcję przeprowadził? ^^

0

myśle że Messi I Neymar mogą zejść w drugiej połowie. :)

0

Inferno kibicuje barcelonie eeee. :D Przecież widać że to on. :D

0

i Song :>

0

a wszedł?

0

nosz ku.. Valdes pokaż w jakiej jesteś formie !

0

Messi. :D Zapominamy o Alexisie :D

0

Te słowa po niemiecku musiałby brzmieć ostro. :D

0

tam powinno byc ziewa w pierwszym i drugim myslniku. ^^

0

-
- GOL
- kontry ajaxu - zawał
-

0

wyrównany mecz

0

Piona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?