0

Na zdjęciu:
Neymar: "Będzie ciężko. Tak myślę"
Messi: "A jebniemy manite"

:D

0

dziś?

0

o to mi chodzi. :)

0

Neymar ma więcej bramek w oficjalnych meczach niż Ronaldo? :D

0

Inferno nasz kochany inferno. :)

0

"To nie ma związku z Pawłowskim ale jak by Pawłowski..."

0

Zajebisty mecz. :D

0

czemu za inieste.... ^^

0

u dani oberwał

0

maybe neymar?

0

uuu ładnie

0

Neymar jak by grał od początku dziś to by o własnych siłach nie zszedł.

0

Zaraz będzie gadanie hala dzieci że nawet bramki są w spisku z Barcą ;3

0

wy [komentatorzy] nie chcieliście my owszem. :D

0

a prawa umiera. :D

0

niech strzela Dani...

0

Inferno! Boże a ja już myślałem że coś ci się stało. :(

0

o kur*a ^^ piękne! :D

0

Neymara. Uczmy pisać się poprawnie. :)

0

toż to troll. nie karmić go. :)

0

czuje że bym nie ogarnął tego co się dzieje na boisku. :> ale tego oczekuje :>

0

i gorąca ławka już na niego czekają :)

0

Neymara można na środku... z lewej Tello z prawej Alexis. to było by ciekawe. :)

0

pytają go to mówi... cóż.

0

Piłkarz roku w Walii. To faktycznie jest decydujące. Real to wychwycił. :D

0

wyobraźcie sobie potem mecze na SB... gorzej by było niż z Figo.

0

to są zdjęcia z poprzedniego sezonu jeszcze. nowych "awatarów" jeszcze nie ma :)

0

wkurzają mnie takie osoby -.- aż chce się odpisać chamsko że u was szmat wpuszczanych jest 11 co mecz na boisku ale nie będę taki i nie wyrażę tego głośno.

0

albo wstrzymany mecz. i odbyty potem bez publiczność. brutalny sposób ale może by się sprawdził.

0

no faktycznie coś pokazuje. ^^ ale czy o to chodzić mogło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?