baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zdjęciu:
Neymar: "Będzie ciężko. Tak myślę"
Messi: "A jebniemy manite"
:D
0
dziś?
0
o to mi chodzi. :)
0
Neymar ma więcej bramek w oficjalnych meczach niż Ronaldo? :D
0
Inferno nasz kochany inferno. :)
0
"To nie ma związku z Pawłowskim ale jak by Pawłowski..."
0
Zajebisty mecz. :D
0
czemu za inieste.... ^^
0
u dani oberwał
0
maybe neymar?
0
uuu ładnie
0
Neymar jak by grał od początku dziś to by o własnych siłach nie zszedł.
0
Zaraz będzie gadanie hala dzieci że nawet bramki są w spisku z Barcą ;3
0
wy [komentatorzy] nie chcieliście my owszem. :D
0
a prawa umiera. :D
0
niech strzela Dani...
0
Inferno! Boże a ja już myślałem że coś ci się stało. :(
0
o kur*a ^^ piękne! :D
0
Neymara. Uczmy pisać się poprawnie. :)
0
toż to troll. nie karmić go. :)
0
czuje że bym nie ogarnął tego co się dzieje na boisku. :> ale tego oczekuje :>
0
i gorąca ławka już na niego czekają :)
0
Neymara można na środku... z lewej Tello z prawej Alexis. to było by ciekawe. :)
0
pytają go to mówi... cóż.
0
Piłkarz roku w Walii. To faktycznie jest decydujące. Real to wychwycił. :D
0
wyobraźcie sobie potem mecze na SB... gorzej by było niż z Figo.
0
to są zdjęcia z poprzedniego sezonu jeszcze. nowych "awatarów" jeszcze nie ma :)
0
wkurzają mnie takie osoby -.- aż chce się odpisać chamsko że u was szmat wpuszczanych jest 11 co mecz na boisku ale nie będę taki i nie wyrażę tego głośno.
0
albo wstrzymany mecz. i odbyty potem bez publiczność. brutalny sposób ale może by się sprawdził.
0
no faktycznie coś pokazuje. ^^ ale czy o to chodzić mogło?