baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stadion jak zawsze "wspaniały" doping
0
wjechanie korkami w piszczel to aktorstwo ^^
0
najważniejsze nie stracić bramke Real się zmęczy szybko z taką grą...
0
REal się zmeczy.
0
zawał
0
Iniesta.
0
Ablo złamał albo wybił palce... kilkanaście dni przerwy.
0
Chce żeby Real przegrał ale nIe życze Casillasowi źle..
0
Jak by to był Alexis pewnie już byście go sprzedawali...
0
Słyszycie Camp Nou? "Alexis, Alexis...! " Tito bije mu brawo... piłka po prostu nie chce mu wpaść... chcecie minusujcie. Ale jak na razie więcej pokazał od Tello.!
0
jeszcze gol strzelony z ręki. :) ładnie ładnie. :)
0
gdzie tam był spalony? ;|
0
Słowa też baaardzo podobne do książki o Messim "Historia chłopca, który..."
0
*Barca
0
Malaga gra piękna piłkę. :) MY też będziemy mieć z nimi problemy.. Isco... świetny. Co tu dużo mówić mecz Brca - Malaga będzie mega. :)
0
NIEPRAWDOPODOBNE !
0
jak dla mnie Iniesta i Adriano powinni odpocząć... w końcu mamy 9 pkt przewagi nad
Atletico i 13 nad Realem... Mógłby odpocząć też Xavi [zamiast niego Thiago] oraz Busquets [Songa dać].
Sezon jest długi... a rotacje trzeba robić. W ataku Villa/Tello , Messi, Pedro/Alexis. :) obrona Alves - Pique - Mascherano - Alba [ marzy mi się 10 minut Abidala] Pomoc Thiago - Song i Dos Santos.
0
takie nie do tematu. :)
Sanchez ma dziś urodziny. :)
0
sędzia sobie przypomniał z jakiego jest miasta. ^^
0
ale klepią :>
0
a wiadomo jaki jest najlepszy start w największych ligach Europy? Niemiecka, Angielska, Włoska, Francuska?
0
opis meczu jest zły na końcu 2x to samo. :D
0
pawsko216
nie widać na górze? ^^
0
43 bramki po ilu kolejkach? nawet połowy nie ma. Rekordy Realu utrzymają się tylko rok mam nadzieje.
0
janman8888
misiąc tez 11 :D
0
MESSI co on robi.
0
11 wychowanków robi swoje. :) Oni przecież rozmawiać nie muszą... tylko spojrzą na siebie i wiedzą co robić. Magia.
0
iniesta kolejna asysta. cieszy bramka cesca
0
iniesta na skrzydle to chyba iniesta + 50% iniesty. :)
0
AMO - to messi ma napisane na opasce?