0

Stadion jak zawsze "wspaniały" doping

0

wjechanie korkami w piszczel to aktorstwo ^^

0

najważniejsze nie stracić bramke Real się zmęczy szybko z taką grą...

0

REal się zmeczy.

0

zawał

0

Iniesta.

0

Ablo złamał albo wybił palce... kilkanaście dni przerwy.

0

Chce żeby Real przegrał ale nIe życze Casillasowi źle..

0

Jak by to był Alexis pewnie już byście go sprzedawali...

0

Słyszycie Camp Nou? "Alexis, Alexis...! " Tito bije mu brawo... piłka po prostu nie chce mu wpaść... chcecie minusujcie. Ale jak na razie więcej pokazał od Tello.!

0

jeszcze gol strzelony z ręki. :) ładnie ładnie. :)

0

gdzie tam był spalony? ;|

0

Słowa też baaardzo podobne do książki o Messim "Historia chłopca, który..."

0

*Barca

0

Malaga gra piękna piłkę. :) MY też będziemy mieć z nimi problemy.. Isco... świetny. Co tu dużo mówić mecz Brca - Malaga będzie mega. :)

0

NIEPRAWDOPODOBNE !

0

jak dla mnie Iniesta i Adriano powinni odpocząć... w końcu mamy 9 pkt przewagi nad
Atletico i 13 nad Realem... Mógłby odpocząć też Xavi [zamiast niego Thiago] oraz Busquets [Songa dać].

Sezon jest długi... a rotacje trzeba robić. W ataku Villa/Tello , Messi, Pedro/Alexis. :) obrona Alves - Pique - Mascherano - Alba [ marzy mi się 10 minut Abidala] Pomoc Thiago - Song i Dos Santos.

0

takie nie do tematu. :)

Sanchez ma dziś urodziny. :)

0

sędzia sobie przypomniał z jakiego jest miasta. ^^

0

ale klepią :>

0

a wiadomo jaki jest najlepszy start w największych ligach Europy? Niemiecka, Angielska, Włoska, Francuska?

0

opis meczu jest zły na końcu 2x to samo. :D

0

pawsko216

nie widać na górze? ^^

0

43 bramki po ilu kolejkach? nawet połowy nie ma. Rekordy Realu utrzymają się tylko rok mam nadzieje.

0

janman8888

misiąc tez 11 :D

0

MESSI co on robi.

0

11 wychowanków robi swoje. :) Oni przecież rozmawiać nie muszą... tylko spojrzą na siebie i wiedzą co robić. Magia.

0

iniesta kolejna asysta. cieszy bramka cesca

0

iniesta na skrzydle to chyba iniesta + 50% iniesty. :)

0

AMO - to messi ma napisane na opasce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?