baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może dlatego że gola nie stracili.
0
skąd wiadomo że on za Realem? Jak dla mnie Isco gra dziś naj z Madrytu.
0
powiem tak. Isco na gola zasłużył. Real nie.
0
i inferno. :(
0
to po co starszy jegomość zaczyna z nastolatkami? czy nie głupszy jest ten który zniża się do poziomu "głupka" ?
0
ty masz same puste pola. ^^ frustracie ^^
0
a betis to nie BVB
0
i nadal się śmiejemy :)
0
Jak dla mnie Benzema w tym zawodzie i tak jest... spalony. taki suchar na dobranoc.
0
a gdzie nasz kolega Inferno? :(
0
prosze bez Bana
http://www.meczenazywo.pl/g/eNortjK0sFIyNTYyMNMxMzYy1zE3MDDSMTRWsgZcMEwIBVM,
0
mogło być 2. ^^
0
na szczęście już jednego dostał. :)
0
Inferno powraca! jakże pomysłowa zmiana nicku... gratuluje przebiegłości. ;)
0
messi. ^^
0
Barcelona już widze w tabeli 1 miejsce. :D
0
Ja już to wiem i widzę.... Barcelona jest głodna. Zobaczymy potem jak bardzo głodny jest Real.
Chodź jest to "tylko" Levante... to już widze ze moze być dobrze.
0
zidane wział to za dosłownie. :D
0
Lessi jak ten pies Lessi... potrafi tylko szczekać. :)
0
Manita blisko. Tylko jak wy się z kolejnej podniesiecie RymCymCym?
RymCymCym nie rub głupich min jak w Gran derbi będziecie po boisku ciapciapciapciać.
0
Alves po prostu myślał czy na pewno wyłączył pralkę... która będzie prała białe prześcieradła. :) If you know what i mean. :P
I bez spiny. :D
0
otóż to. zwichniecie gorsze.
0
Nie. nie ruszają cię za pewno mój drogi Inferno. :)
Racji nie masz a kompleksy chyba masz ty że musisz takie rzeczy wypisywać... no nic. łączymy się z tobą w bólu. prawda chłopaki?
Gdyby nie gole CR7 bylibyście w dupie... ale chwila chwila... wy i tak byliście w dupie. :)
0
Inferno nie masz jakichś lepszych tekstów? :) Wypalasz się jak swój zespół. :)
0
zapomniałeś o Sergim Roberto... :)
0
Hala minusy znowu atakują. ^^
0
:)
0
Hala dzieci znowu atakują. ^^ Tylko tyle im zostało. :) Szkoda im że nasza drużyna B gra lepiej niż ich podstawowa 11... minusujcie. :) dowartościowujcie się śmiało naprawdę. :)
0
To chyba był sarkazm... ^^
0
To chyba najrozsądniejsze wytłumaczenie... albo po prostu przygotowuje pierwszą drużyne...