0

może dlatego że gola nie stracili.

0

skąd wiadomo że on za Realem? Jak dla mnie Isco gra dziś naj z Madrytu.

0

powiem tak. Isco na gola zasłużył. Real nie.

0

i inferno. :(

0

to po co starszy jegomość zaczyna z nastolatkami? czy nie głupszy jest ten który zniża się do poziomu "głupka" ?

0

ty masz same puste pola. ^^ frustracie ^^

0

a betis to nie BVB

0

i nadal się śmiejemy :)

0

Jak dla mnie Benzema w tym zawodzie i tak jest... spalony. taki suchar na dobranoc.

0

a gdzie nasz kolega Inferno? :(

0

mogło być 2. ^^

0

na szczęście już jednego dostał. :)

0

Inferno powraca! jakże pomysłowa zmiana nicku... gratuluje przebiegłości. ;)

0

messi. ^^

0

Barcelona już widze w tabeli 1 miejsce. :D

0

Ja już to wiem i widzę.... Barcelona jest głodna. Zobaczymy potem jak bardzo głodny jest Real.

Chodź jest to "tylko" Levante... to już widze ze moze być dobrze.

0

zidane wział to za dosłownie. :D

0

Lessi jak ten pies Lessi... potrafi tylko szczekać. :)

0

Manita blisko. Tylko jak wy się z kolejnej podniesiecie RymCymCym?

RymCymCym nie rub głupich min jak w Gran derbi będziecie po boisku ciapciapciapciać.

0

Alves po prostu myślał czy na pewno wyłączył pralkę... która będzie prała białe prześcieradła. :) If you know what i mean. :P

I bez spiny. :D

0

otóż to. zwichniecie gorsze.

0

Nie. nie ruszają cię za pewno mój drogi Inferno. :)
Racji nie masz a kompleksy chyba masz ty że musisz takie rzeczy wypisywać... no nic. łączymy się z tobą w bólu. prawda chłopaki?

Gdyby nie gole CR7 bylibyście w dupie... ale chwila chwila... wy i tak byliście w dupie. :)

0

Inferno nie masz jakichś lepszych tekstów? :) Wypalasz się jak swój zespół. :)

0

zapomniałeś o Sergim Roberto... :)

0

Hala minusy znowu atakują. ^^

0



:)

0

Hala dzieci znowu atakują. ^^ Tylko tyle im zostało. :) Szkoda im że nasza drużyna B gra lepiej niż ich podstawowa 11... minusujcie. :) dowartościowujcie się śmiało naprawdę. :)

0

To chyba był sarkazm... ^^

0

To chyba najrozsądniejsze wytłumaczenie... albo po prostu przygotowuje pierwszą drużyne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?