0

Queras zna sklady wczesnij niz sami zawodnicy. :D

0

aktualizacja Ligi Typerów jest co tydzien w poniedzialki czy czwartki... nie wiem i dopiero wtedy sa pokazywane jak cos pkt..

0

Strasznie zenujace jak ich ta cała strona... :)

0

widzieliście na stronie Realu jacy tam redaktorzy maja humor? ^^ Polecam news "Xavi: Superpuchar ma wielkie znaczenie moralne" i adres obrazka tutaj skopjuje go bo moga zaraz zmienic:

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/44742/xaviuweterynarza.jpg



Wiem ze nie do tematu no ale... masakra.

0

Pieknymoment z Abidalem. :)

A co do koszulek to co raz bardziej mi sie podobaja. :)

0

mecz piekny... ich sposób gry i akcji pod bramka jest boski. moze rywal słąby... ale piłka idzie jak po sznurku... chce juz nowy sezon.

0

19 godzin jeszcze do ogłoszenia pierwszego zwyciestwa BRACELONY!

0

stifler111

http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_mężczyzn_w_piłce_nożnej_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012

prosze. :)

0

czemu minus? za to ze ma urodziny? ;]

0

a dzis Sergio Busquets ma urodziny! Wszystiego najlepszego!

0

koszulek inni bo 2 wieszaki kazdy messiego z 30 :D

0

panowie i panie 16 dni i zaczynamy meczyki Barcy! ;)

0

a jak z pozotałymi kontuzjowanymi? bo słuch o nich zaginął. ^^

0

18 dni do meczu Barcy... ; )

0

lepiej brac bo Bale już przedłużył kontrakt z Totenhamem

0

Alba - Iniesta co za duet

0

GRATULACJE ! :D

0

SzpicekYo

dasz link do tej informacji? ^^

0

di Maria nie strzelił po asyście Messiego. ^^ ktoś inny mu podawał. ^^

0

Wygramy wierze w to...

a gdyby ktoś chciał sie pobawić w menagera to polecam gra trophy menager. ^^ bardzo fajna gierka przez neta. ^^

0

ooo dzieci Realu nas odwiedziły ^^

0

Ciekawe jak beda wybierac. :D w ciemno jak na wf? :D
- 3 od prawej itd... :D

0

dzieciak jak piłke zgasił!

0

patyk_rl, bo Rayo nie boi sie otowrzyc...

0

fc:Robert jesli chcemy zeby kibiców Barcy postrzegali normalnie ty musisz odejść.

0

real w przekopki chyba chce grac :D

0

jak wam nie podoba skłąd i go zmieniacie to od razu zmiencie klub któremu kibicujecie...

messi bez formy? posyłka piłka za piłka...
iniesta piach? sciaga na siebie kilku zawodników.
tello kreci lewa strona...

masakra z wami

0

panowie luzik... ^^ 6:2 tez sie tak zaczeło... 3:1 tez sie tak zaczeło... ^^

0

4 min...

0

juz posiadanie 100 do 0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?