baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Queras zna sklady wczesnij niz sami zawodnicy. :D
0
aktualizacja Ligi Typerów jest co tydzien w poniedzialki czy czwartki... nie wiem i dopiero wtedy sa pokazywane jak cos pkt..
0
Strasznie zenujace jak ich ta cała strona... :)
0
widzieliście na stronie Realu jacy tam redaktorzy maja humor? ^^ Polecam news "Xavi: Superpuchar ma wielkie znaczenie moralne" i adres obrazka tutaj skopjuje go bo moga zaraz zmienic:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/44742/xaviuweterynarza.jpg
Wiem ze nie do tematu no ale... masakra.
0
Pieknymoment z Abidalem. :)
A co do koszulek to co raz bardziej mi sie podobaja. :)
0
mecz piekny... ich sposób gry i akcji pod bramka jest boski. moze rywal słąby... ale piłka idzie jak po sznurku... chce juz nowy sezon.
0
19 godzin jeszcze do ogłoszenia pierwszego zwyciestwa BRACELONY!
0
stifler111
http://pl.wikipedia.org/wiki/Turniej_mężczyzn_w_piłce_nożnej_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012
prosze. :)
0
czemu minus? za to ze ma urodziny? ;]
0
a dzis Sergio Busquets ma urodziny! Wszystiego najlepszego!
0
koszulek inni bo 2 wieszaki kazdy messiego z 30 :D
0
panowie i panie 16 dni i zaczynamy meczyki Barcy! ;)
0
a jak z pozotałymi kontuzjowanymi? bo słuch o nich zaginął. ^^
0
18 dni do meczu Barcy... ; )
0
lepiej brac bo Bale już przedłużył kontrakt z Totenhamem
0
Alba - Iniesta co za duet
0
GRATULACJE ! :D
0
SzpicekYo
dasz link do tej informacji? ^^
0
di Maria nie strzelił po asyście Messiego. ^^ ktoś inny mu podawał. ^^
0
Wygramy wierze w to...
a gdyby ktoś chciał sie pobawić w menagera to polecam gra trophy menager. ^^ bardzo fajna gierka przez neta. ^^
0
ooo dzieci Realu nas odwiedziły ^^
0
Ciekawe jak beda wybierac. :D w ciemno jak na wf? :D
- 3 od prawej itd... :D
0
dzieciak jak piłke zgasił!
0
patyk_rl, bo Rayo nie boi sie otowrzyc...
0
fc:Robert jesli chcemy zeby kibiców Barcy postrzegali normalnie ty musisz odejść.
0
real w przekopki chyba chce grac :D
0
jak wam nie podoba skłąd i go zmieniacie to od razu zmiencie klub któremu kibicujecie...
messi bez formy? posyłka piłka za piłka...
iniesta piach? sciaga na siebie kilku zawodników.
tello kreci lewa strona...
masakra z wami
0
panowie luzik... ^^ 6:2 tez sie tak zaczeło... 3:1 tez sie tak zaczeło... ^^
0
4 min...
0
juz posiadanie 100 do 0 :D