baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kasa kasa kasa
0
nie wiem czy to to ale:
0
chore jak dla mnie było wystawienie go od razu... ale to nie ja jestem trenerem Realu
0
Real na racie jak zawsze pewnie strzeli gola...
0
Szczerze? Zasłużyli sobie na to sami...
0
Czy przy takim wyniku zostajemy na liderze?
0
Sevilla poczuła krew...
0
2 minusy w 10 sekund :)
0
to nie miało być tutaj. ^^ ,\minuta 68
0
Masche też nieźle
0
Faul tam był...
0
gdzieś jest...
0
i tak powinna grać barca jak w tych 40 sekundach.
Busquets. O.o
0
w następnej połowie liczę na:
- Cesca zamiast Xaviego
- lepszą grę Messiego
- dokładniejszą grę Barcy
- Bramkę Neymara
0
Hala dzieci nie muszą się dziś uczyć to hejtują. :P :D
0
*Messi mówił.
0
Messi ostatnio pisał że mógłby grać nawet za darmo... :)
Teraz żart: Chyba że ciężko mu wykarmić rodzinę... Pozdro dla kumatych. :D
0
Królewscy jak minusują ^^
0
3 lata to by murawe ściągali. :D
0
Taki Cesc trafi w piłkę i od razu żółta. ^^ Ale wygrane po takich meczach smakują bardziej słodko.
0
Neymar głupio te kartki łapie... kompletnie na swoją prośbę... tak jak ostatnią np.
a co do fauli w tym sezonie to jest strasznie... boję się GD pod tym względem.
0
Inferno jak zawsze miło mi cei widziec. :)
0
Barca - Real
0
no właśnie. ekspertem nie jesteś :)
0
Zaczynamy.
0
wybaczcie. zwracam honor. :)
0
jak Barca może być w grupe z bayernem?
0
też właśnie. Alexis w środku sie czai na lewą wychodzi jak trzeba... szarpie. Pedro co chwile by ktoś ogrywał. Messi jak dla mnie za bardzo się cofa by piłke rozgrywać.
0
jak juve i napoli mogą być w jednym koszyku? -.-
0
Albo strzelasz fochy to też nie grasz. :D