0

kasa kasa kasa

0

nie wiem czy to to ale:

0

chore jak dla mnie było wystawienie go od razu... ale to nie ja jestem trenerem Realu

0

Real na racie jak zawsze pewnie strzeli gola...

0

Szczerze? Zasłużyli sobie na to sami...

0

Czy przy takim wyniku zostajemy na liderze?

0

Sevilla poczuła krew...

0

2 minusy w 10 sekund :)

0

to nie miało być tutaj. ^^ ,\minuta 68

0

Masche też nieźle

0

Faul tam był...

0

gdzieś jest...

0

i tak powinna grać barca jak w tych 40 sekundach.

Busquets. O.o

0

w następnej połowie liczę na:
- Cesca zamiast Xaviego
- lepszą grę Messiego
- dokładniejszą grę Barcy
- Bramkę Neymara

0

Hala dzieci nie muszą się dziś uczyć to hejtują. :P :D

0

*Messi mówił.

0

Messi ostatnio pisał że mógłby grać nawet za darmo... :)

Teraz żart: Chyba że ciężko mu wykarmić rodzinę... Pozdro dla kumatych. :D

0

Królewscy jak minusują ^^

0

3 lata to by murawe ściągali. :D

0

Taki Cesc trafi w piłkę i od razu żółta. ^^ Ale wygrane po takich meczach smakują bardziej słodko.

0

Neymar głupio te kartki łapie... kompletnie na swoją prośbę... tak jak ostatnią np.

a co do fauli w tym sezonie to jest strasznie... boję się GD pod tym względem.

0

Inferno jak zawsze miło mi cei widziec. :)

0

Barca - Real

0

no właśnie. ekspertem nie jesteś :)

0

Zaczynamy.

0

wybaczcie. zwracam honor. :)

0

jak Barca może być w grupe z bayernem?

0

też właśnie. Alexis w środku sie czai na lewą wychodzi jak trzeba... szarpie. Pedro co chwile by ktoś ogrywał. Messi jak dla mnie za bardzo się cofa by piłke rozgrywać.

0

jak juve i napoli mogą być w jednym koszyku? -.-

0

Albo strzelasz fochy to też nie grasz. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?