baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
stresuje się przed tym meczem. a zawsze jak się stresuje Barca wygrywa. Liczę na zwycięstwo! VAMOS!
0
Valdes...
0
on odpowiedział "Bo mogę" ^^
0
w sumie pokonać Real w finale będzie smakowało lepiej. :)
0
Zdjęcie Cesca możecie takie zostawić na podsumowanie tego meczu. :)
0
lol. spokojnie. bo się popłacze dziecko. :c
0
Messi jak się zmienił na tym zdjęciu. ;/
[csi. wiem. to tylko żart]
0
na pewno nie Barca
0
i tak:
Władcy Boiska i:
I: Drużyna Blaugrana
II: Dwie Bramki
III: Powrót Leo
Martino - Gandalf?
0
Ja mam ciary a co dopiero Atletico ;_;
0
remis po zero. :)
0
Dla mnie tytuł za to jest dość dwuznaczny. :D
0
Ola nie śpi!
0
Wesołych świąt !
0
nie proś nigdy o coś co chcesz. chyba że wpierdo*
0
ostatni raz widziałem tyle minusów na lekcji polskiego. ;_;
0
Biali się boją. :D też dlatego tyle minusów. :D niech klikają. ;3
0
albo hala dzieci się boją. ;c
0
Mina Martina na tym zdjęciu. :D
0
Dziękuje :)
0
pamięta ktoś tego pana co komentował mecze Pucharu Króla 2 czy 3 lata temu, który miał ogromną wiedzę... i to jak wymieniał nazwiska? Cuensa, Alvis... Tezio... pamięta ktoś kto to był? :) I czy gdzieś można go posłuchać?
0
Ech. po prostu tyle. dobranoc.
0
szczerze? dobrze im tak.
0
z komedii można się śmiać... tutaj jest tylko płacz.
0
i Messi samobój jeszcze,
0
Cześć Jego Pamięci!
0
wchodzenie na strony o Realu to też jakaś obsesja ^^
0
próbujesz być śmieszny? przykro mi. nie udaje ci się... uczeń mikiego... z tym że twoje komentarze są sztuczne a Miki pisze je "naprawdę" ^^
0
http://www.mecze24.pl/
to jest bardzo dobra stronka
0
dlaczego go minusujecie? jak prawdę mówi? ^^ na YT będzie transmisja.