0

stresuje się przed tym meczem. a zawsze jak się stresuje Barca wygrywa. Liczę na zwycięstwo! VAMOS!

0

Valdes...

0

on odpowiedział "Bo mogę" ^^

0

w sumie pokonać Real w finale będzie smakowało lepiej. :)

0

Zdjęcie Cesca możecie takie zostawić na podsumowanie tego meczu. :)

0

lol. spokojnie. bo się popłacze dziecko. :c

0

Messi jak się zmienił na tym zdjęciu. ;/


[csi. wiem. to tylko żart]

0

na pewno nie Barca

0

i tak:
Władcy Boiska i:
I: Drużyna Blaugrana
II: Dwie Bramki
III: Powrót Leo

Martino - Gandalf?

0

Ja mam ciary a co dopiero Atletico ;_;

0

remis po zero. :)

0

Dla mnie tytuł za to jest dość dwuznaczny. :D

0

Ola nie śpi!

0

Wesołych świąt !

0

nie proś nigdy o coś co chcesz. chyba że wpierdo*

0

ostatni raz widziałem tyle minusów na lekcji polskiego. ;_;

0

Biali się boją. :D też dlatego tyle minusów. :D niech klikają. ;3

0

albo hala dzieci się boją. ;c

0

Mina Martina na tym zdjęciu. :D

0

Dziękuje :)

0

pamięta ktoś tego pana co komentował mecze Pucharu Króla 2 czy 3 lata temu, który miał ogromną wiedzę... i to jak wymieniał nazwiska? Cuensa, Alvis... Tezio... pamięta ktoś kto to był? :) I czy gdzieś można go posłuchać?

0

Ech. po prostu tyle. dobranoc.

0

szczerze? dobrze im tak.

0

z komedii można się śmiać... tutaj jest tylko płacz.

0

i Messi samobój jeszcze,

0

Cześć Jego Pamięci!

0

wchodzenie na strony o Realu to też jakaś obsesja ^^

0

próbujesz być śmieszny? przykro mi. nie udaje ci się... uczeń mikiego... z tym że twoje komentarze są sztuczne a Miki pisze je "naprawdę" ^^

0

http://www.mecze24.pl/

to jest bardzo dobra stronka

0

dlaczego go minusujecie? jak prawdę mówi? ^^ na YT będzie transmisja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?