0

Arsenal może być :) AAAA błąd on z Munsienem :D

0

Komentarz usunięty

0

no okej okej. Pozdrawiam :)

1

To po co sama komentujesz? :D Tylko bez spinki tak pytam :c

0

Ja tam sądzę, że wywiezienie nawet bezbramkowego remisu nie będzie aż taką porażką.

4

Murzyn jak sie ciszyl. :D

1

Cóż... szkoda. Pique za bardzo waka waka. Szkoda :) wierzylem. Naprawde wierzylem. To nie wina sedziego. Barca przegrala ten puchar juz 3 dni temu. Dobranoc wszystkim.

0

Prócz Żelu. ~ Taki cichy żarcik, który zaraz dostanie odpowiedzi "mało śmieszne!" "ile jeszcze będziecie do tego wracać!" "nie znasz się!"

Pozdrawiam :D

12

Messiego reakcja niezła. Ale ciekawe jakie słowa usłyszał...

9

Może nie wszyscy to rozumieją i źle wyczytują ale kibice Barcy dający głosy mają na myśli to, że nie gra źle tylko to, że ludzie go osądzają więc powinien im pokazać jak to Argentyna będzie grała bez niego... :) To raczej nic złego.

0

Mam wrażenie że to zdjęcie jest przestarzałe :D tak jest przestarzałe. z Instagrama 4 tygodnie temu :D

0

Diego Godin! ;o

1

Było by cudnie. Ale szanse nikłe. :c



Depresyjnie wręcz ;_; nawet rąbanie drewna nie pomaga :D -łodzkie

1

ja posiadam na razie 6 książek ;) Dwie o Messim, o Puyolu, oraz FC Barcelona głosy z szatni, Emocje oraz Za kulisami najlepszej drużyny świata ;) a Tyle przed nami do przeczytania :D

Trochę off top ale..

0

Wkurzonego Iniesty dawno nie widziałem.

1

pomarańczowy: że jeszcze 45 minut :D

3

Vidal to wyleci :D

2

Szacun dla Buffona

1

Pique żeby znowu miał okazję siatkę z bramki wyciąć...

0

to powinna być żółta

0

a nie... to iron.

0

i Lorde! Assasin się przypomina :D

1

Coldplay ♥ mmmmm.

0

Jest gdzieś cały mecz w dobrej jakości?

0

Ma ktoś gdzieś cały mecz? :)

1

Nie będę płakał.. nie będę ;C

32

Kończ waść...

1

jeszcze Holandia ;)

28

Ale fajnie w sumie będzie posłuchać Labogi gdy będzie wiadomo że jego Real już miszcza nie ma :D

0

A ja mam pytanie! Bo nie pamiętam jak to jest z wybraniem przeciwnika do rozegrania Superpucharu Hiszpanii... jeżeli wygramy LaLige i Puchar Króla to będzie nim kto? Real czy Athletic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?