baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziękuje serdecznie !
0
Też chce się pośmiać. Poratujcie linkiem :D
0
jakiś link do meczu Real - Athletic?
48
Daj potem znać czy powiedziała TAK :D
2
Gratulacje! Przyszły tato :)
3
A gdzie jest taki dzień ? :D ja od razu musiałem sali i grupy szukać na wydziale :D
0
Typy na dziś? :D
0
Było i Alvis :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Droga Królów
2
podpinam się :D chętnie zobacze
0
Czyli jednak prawda że bez 4 grać nie chciał
6
Szczęśliwego Nowego Roku!
60
Amfetamina mocna jak nie wiem. Polecam.
3
Instrukcja nie jasna. Penis utknął w wentylatorze.
0
Czy ktoś z obecnych tutaj może wie gdzie można obejrzeć serial Jonathan Strange & Mr Norrell? :) miałem gdzieś z napisami serial ale link mi się zapodział...
0
My pewnie do Turcji się udamy.
0
Aaa to jak se płeć wybrała to Luz xd
0
Kolejny chłop
11
Majewski"dawaj kurwa dawaj te kule" xd
0
Czemu nie gra Messi?
[to taki głupi żart - nie krzyczcie :c ]
0
Nasi coś słabo :/
13
Jedyne horrory które mogę oglądać w nocy i które wgl chcę oglądać!
0
Tak samo z "Oglądam La Liga" zniknął nagle:/ ktoś coś wie?
2
O historii trzeba pamiętać - bo lubi się powtarzać. "Barca. Życie, Pasja, Ludzie" - polecam.
2
na takich "średniakach" dobrnęliśmy do ćwierćfinału. Więc... "japa ryj tam koniu"
1
Dziękujemy. Naprawdę.
15
A co Ronaldo mówił o Islandii bo nie widziałem jakoś? :c
0
Chwała Ci! O wielki pomagieru! [jest takie słowo?]
0
ma ktoś link do meczu? :)