baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę się to gryzie... bo to by wychodziło że Barca ma też zero. Złe równanie żeś ułożył ;V
0
przestań wklejać te linki. zablokujcie go.
0
Helena. mamz awał
2
i te słowa... "Czy to jest ta akcja..."
0
oby się nie zemściło...
3
Neuer się pokazał na lewej stronie Barcy? :D
1
Zawsze jak wyłączę mecz Realu to oni tracą bramki... już ich nie oglądam.
0
a Bayern przegrał właśnie 0-2 z Bayerem
0
na Bernabeu ponoć leci i jakość też dobra :D
2
0
w sumie Suarez wywalczył karnego więc kółeczko się zamknęło
1
Wiecie co mnie cieszy? Nie te 5 bramek [no dooobra. to trochę też...] ale cieszy to jak oni się cieszą tą grą. Grają z uśmiechem i w ogóle. ;)
0
Y... no no. fajnie :D
40
1/8 Finału: Mistrz Anglii
1/4 Finału: Mistrz Francji
1/2 Finału: Mistrz Włoch
Finał: Mistrz Niemiec
to by było coś. ;)
0
Komorowski i Duda ?
2
Piłkarze ręczni z Kataru pozdrawiają xD
0
jak to się sprawdzi... to stawiam Ci wszystko co chcesz xD
PS: tylko bez gejostwa :D
0
chciałbym zobaczyć to na żywo :C
5
Messi widać ładnie piłkę odstąpił :)
3
Nieobgryziony Suarez?
taki żarcik :)
0
nie e. tak być nie może i nigdy się nie stanie. :)
3
tak tak. :) bez sensu są te wiadomości z tego "portalu" ;) szkoda czasu na wchodzenie. Serwis to jakaś kpina :)
12
ja za Albe widziałbym jednak Abidala.
4
Teraz Suarez niech on też coś ugryzie... a nie. chwila.
sucho he he he. :)
0
śmiechłem. :) a tak serio?
0
ale jaki model. :D
0
co za autko dostał?
1
Tomaszewski
3
jak wypali to może chodzi o Mathieu...? he he. sucho.
0
Z tego co pamiętam musi wykarmić rodzinę. :d