0

Trochę się to gryzie... bo to by wychodziło że Barca ma też zero. Złe równanie żeś ułożył ;V

0

przestań wklejać te linki. zablokujcie go.

0

Helena. mamz awał

2

i te słowa... "Czy to jest ta akcja..."

0

oby się nie zemściło...

3

Neuer się pokazał na lewej stronie Barcy? :D

1

Zawsze jak wyłączę mecz Realu to oni tracą bramki... już ich nie oglądam.

0

a Bayern przegrał właśnie 0-2 z Bayerem

0

na Bernabeu ponoć leci i jakość też dobra :D

2

tutaj filmik prezentujący drogę do tych 102 goli ;)

0

w sumie Suarez wywalczył karnego więc kółeczko się zamknęło

1

Wiecie co mnie cieszy? Nie te 5 bramek [no dooobra. to trochę też...] ale cieszy to jak oni się cieszą tą grą. Grają z uśmiechem i w ogóle. ;)

0

Y... no no. fajnie :D

40

1/8 Finału: Mistrz Anglii
1/4 Finału: Mistrz Francji
1/2 Finału: Mistrz Włoch
Finał: Mistrz Niemiec

to by było coś. ;)

0

Komorowski i Duda ?

2

Piłkarze ręczni z Kataru pozdrawiają xD

0

jak to się sprawdzi... to stawiam Ci wszystko co chcesz xD


PS: tylko bez gejostwa :D

0

chciałbym zobaczyć to na żywo :C

5

Messi widać ładnie piłkę odstąpił :)

3

Nieobgryziony Suarez?

taki żarcik :)

0

nie e. tak być nie może i nigdy się nie stanie. :)

3

tak tak. :) bez sensu są te wiadomości z tego "portalu" ;) szkoda czasu na wchodzenie. Serwis to jakaś kpina :)

12

ja za Albe widziałbym jednak Abidala.

4

Teraz Suarez niech on też coś ugryzie... a nie. chwila.


sucho he he he. :)

0

śmiechłem. :) a tak serio?

0

ale jaki model. :D

0

co za autko dostał?

1

Tomaszewski

3

jak wypali to może chodzi o Mathieu...? he he. sucho.

0

Z tego co pamiętam musi wykarmić rodzinę. :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?