0

a no okej. :D to czekam. ponoć 6 odcinek jest sztosik

2

szkoda że lebo nie robi już kompilacji :/ jeszcze jeden był taki od kompilacji ale nie pamiętam... najwięcej emocji.

0

Jest gdzieś może 6 odcinek gry o tron z polskimi napisami? Chodzi oczywiście o sezon 7. Bo gdzieś przeczytałem, że grupa Hatak ma robić ale oni chyba nie popierają aż takich przecieków. :)

1

A Real Madryt założył Katalończyk :)

0

Jest dziś oceanarium w Gdyni otwarte może? :D

0

Mam nadzieje ze Pique po rewanżu an SB wytnie siatke w bramce. VAMOS

0

pewnie można to spr na stronce sklepu. ;) lub iść i się zapytać - będzie najszybciej.

0

Ci Kenijczycy to nienormalni. Ile oni waza? razem ze 100kg :D

1

średnie :D ale piłem z puszki :D

0

W tym podpisała się Danerys, Juri Gagarin, Daniel Zwierzyński i jakieś nieślubne dziecko znanej osoby!

0

FC Barcelona - za kulisami najlepszej drużyny świata
Barca. Życie, pasja, ludzie.
Barca vs Real - wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć

1

Coś może nie o plotkach. Powstaje super-mega-milioninnychprzymiotników modyfikacja/dodatek do Ghotic II - Dzieje Khorinis. Leci właśnie live z modelowania+odpowiedzi na pytania:

2

Stranger Things ostatnio objerzałem w dwa dni. Polecam.

21

nawet ładna :D

9

odnośnie gry o tron dzisiejszego odcinka [ponoć usunięta scena]

http://www.blasty.pl/upload/images/gif/2017/08/gra-o-tron-gif_2017-08-07_20-48-20.gif

2

fili.tv

22

Neymar w połowie sezonu w PSG:

https://i.imgflip.com/1tg4sf.jpg

[autorskie :D]

3

gratki. teraz zacznie się nauka jak jeździć a nie jak zdać prawko :D

0

w sumie to chyba nie do końca bym to tak widział

1

z czegoś w końcu musi rodzinę wykarmić nie? trochę zrozumienia wy bezdusznicy :/

0

jutiuby :D kilka słyszałem i zdaje mi się, że są nadal [ale fakt - sukcesywnie je usuwają]

0

Pique nie ma palca? :D

0

jak dobrze poszukasz to piosenki można już dorwać :D

1

Taki typowy mecz na orliku. Co w ataku chcą se postrzelać. Obronie się nie chce. Jeden w pomocy jakiś klimaty i bramkarz przyszedł tyle co z klasówki :D

2

Dlaczego w lewym rogu nie ma czerwonego kwadracika? Tu się gwałt szykuje :D

13

"Nie donosiłem" - Wałęsa
"O niczym nie wiedziałem" - Hitler
"To nie moje dziecko" - wujek Piotrek
" Spokojnie Cezarze" - Brutus

:D

0

Głównie dwa lapki na raz. Jak nie lapki to dwa telefony. Lub lapek - telefon. Nie więcej niż 3 urządzenia [nigdy nie było z tym problemu].

0

Netia jest dla tego że router jest z Netii :) Internet mam od dostawcy internetu innego z pobliskiego miasta :)

@Nigaki - nope. nic nie wyskakuje.

0

Gdy włączę Wi-Fi wyskakuje na ekranie "Połączono z Netia-numerki" ale mimo to nie da się wczytać żadnej strony. Sieć zapominałem i raz jeszcze się z nią łączyłem ale i to nic nie dało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?