baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a no okej. :D to czekam. ponoć 6 odcinek jest sztosik
2
szkoda że lebo nie robi już kompilacji :/ jeszcze jeden był taki od kompilacji ale nie pamiętam... najwięcej emocji.
0
Jest gdzieś może 6 odcinek gry o tron z polskimi napisami? Chodzi oczywiście o sezon 7. Bo gdzieś przeczytałem, że grupa Hatak ma robić ale oni chyba nie popierają aż takich przecieków. :)
1
A Real Madryt założył Katalończyk :)
0
Jest dziś oceanarium w Gdyni otwarte może? :D
0
Mam nadzieje ze Pique po rewanżu an SB wytnie siatke w bramce. VAMOS
0
pewnie można to spr na stronce sklepu. ;) lub iść i się zapytać - będzie najszybciej.
0
Ci Kenijczycy to nienormalni. Ile oni waza? razem ze 100kg :D
1
średnie :D ale piłem z puszki :D
0
W tym podpisała się Danerys, Juri Gagarin, Daniel Zwierzyński i jakieś nieślubne dziecko znanej osoby!
0
FC Barcelona - za kulisami najlepszej drużyny świata
Barca. Życie, pasja, ludzie.
Barca vs Real - wrogowie, którzy nie mogą bez siebie żyć
1
Coś może nie o plotkach. Powstaje super-mega-milioninnychprzymiotników modyfikacja/dodatek do Ghotic II - Dzieje Khorinis. Leci właśnie live z modelowania+odpowiedzi na pytania:
2
Stranger Things ostatnio objerzałem w dwa dni. Polecam.
21
nawet ładna :D
9
odnośnie gry o tron dzisiejszego odcinka [ponoć usunięta scena]
http://www.blasty.pl/upload/images/gif/2017/08/gra-o-tron-gif_2017-08-07_20-48-20.gif
2
fili.tv
14
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20596974_10155082457852701_3762006351625424767_n.jpg?oh=825530c1942448194836e409282fc934&oe=5A0230FF
22
Neymar w połowie sezonu w PSG:
https://i.imgflip.com/1tg4sf.jpg
[autorskie :D]
3
gratki. teraz zacznie się nauka jak jeździć a nie jak zdać prawko :D
0
w sumie to chyba nie do końca bym to tak widział
1
z czegoś w końcu musi rodzinę wykarmić nie? trochę zrozumienia wy bezdusznicy :/
0
jutiuby :D kilka słyszałem i zdaje mi się, że są nadal [ale fakt - sukcesywnie je usuwają]
0
Pique nie ma palca? :D
0
jak dobrze poszukasz to piosenki można już dorwać :D
1
Taki typowy mecz na orliku. Co w ataku chcą se postrzelać. Obronie się nie chce. Jeden w pomocy jakiś klimaty i bramkarz przyszedł tyle co z klasówki :D
2
Dlaczego w lewym rogu nie ma czerwonego kwadracika? Tu się gwałt szykuje :D
13
"Nie donosiłem" - Wałęsa
"O niczym nie wiedziałem" - Hitler
"To nie moje dziecko" - wujek Piotrek
" Spokojnie Cezarze" - Brutus
:D
0
Głównie dwa lapki na raz. Jak nie lapki to dwa telefony. Lub lapek - telefon. Nie więcej niż 3 urządzenia [nigdy nie było z tym problemu].
0
Netia jest dla tego że router jest z Netii :) Internet mam od dostawcy internetu innego z pobliskiego miasta :)
@Nigaki - nope. nic nie wyskakuje.
0
Gdy włączę Wi-Fi wyskakuje na ekranie "Połączono z Netia-numerki" ale mimo to nie da się wczytać żadnej strony. Sieć zapominałem i raz jeszcze się z nią łączyłem ale i to nic nie dało.