4

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Czarny Robak? Missandei? :D

2

I to jest właśnie to. Grasz ładnie, efektownie, szybko - masz okazje ale niestety nieefektywnie. Villareal dziś nie zasłużył na porażkę. Już wolę na przykładzie Barcy dooglądać nudną, klepiącą Barcelone wygrywająca po 1-0 ale żeby to wszystko do końca wygrała.

0

Bardzo dobry mecz Villareal - Valencia. Polecam spojrzeć. Na razie 1-1 po rzutach karnych :p

0

owszem. można tak zrobić. ale i tak lepiej wlać spryskiwacza :d

0

Półfinały

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 30 kwietnia i 1 maja, a rewanże 7 i 8 maja 2019.

0

"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać"

12

Myślący kibic Barcelony - hierarchia:
1. Wynik
2. Zarządzanie siłami na przestrzeni sezonu [ATM w weekend było]
3. Styl

Mniej myślący kibic Barcelony:
1. Styl
Masa innych rzeczy
??. Wynik

2

Pierwsza wygrana od kilkunastu meczy na wyjeździe Barcy - a tutaj płacz. :) Cóż.

Dobranoc.

0

jakie to dobre :D ciary ;D dziś dwa streamy będa na raz oglądane :d

0

Z Wikipedii: 27 lutego 2015 było 144 756 socios

0

numery się zmieniają chyba. był artykuł o tym jak umarł socio nr 1 i ktoś go potem przejął.

a co do ilości to nie wiem. :)

0

only New Yorker i ew. Croop i House. Jak coś bardziej eleganckiego to Reserved i H&M xd Znaczki mnie nie krecą.

A nie. Mam jedną koszulkę za 300 zł. I to Nike. Wiadomo w jakich barwach

2

ale jak wycenić kogoś bezcennego? :) nie da rady.

0

no i chyba chodziło o żywność? warto sobie pewnie przeczytać Szalone Teorie z FSGK - może znasz, może nie ale polecam :D

tutaj tekst:

https://fsgk.pl/wordpress/2017/05/szalone-teorie-marsz-na-winterfell-czesc-1-porownanie-sil/

i pozostałe 2 części również oczywiście warto przeczytać.

1

Chmury płyną, gdzieś za oknem...

10

czyżby gala FAME MMA wzbogaciła się o kolejną parę uczestników? xd

2

1

a mam też. to luknę i tam. albo kupie wszędzie i zrobie na yt porównanie xd

0

a gdzie takowe znajdę? lidl i biedra - to mam w miarę blisko siebie :D

no właśnie - jestem studentem xd

0

no ale ile też można kurczaczka w sosie słodko-kwaśnym wpierdzielać albo po bałkańsku xd

@lupy - ok :D sprawdzę te z biedry :p

0

Siemaneczko. Kosztował z was może pierogi z Lidla? :D Jako student myślę co jak by tutaj urozmaicić swoją dietę o pierożki i myślę czy są znośne. :p bo krokieciki mają nawet nawet.

1

Ci co tak robili to już ich nie stać na opłatę internetu przez co nie mogą odpowiedzieć na La Rambli xd

0

Żółte stroje, żółta łódź podwodna, żółte kartki. Żółć zalewa mnie. Wszystko żółte jak Coldplay. O!

1

nie wracajcie na camp nou

1

Bravo też miał wspaniały sezon.

0

dali radę! nice!

0

i się zesrało :C

0

boże. chcę to już. teraz. na raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?