baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Czarny Robak? Missandei? :D
2
I to jest właśnie to. Grasz ładnie, efektownie, szybko - masz okazje ale niestety nieefektywnie. Villareal dziś nie zasłużył na porażkę. Już wolę na przykładzie Barcy dooglądać nudną, klepiącą Barcelone wygrywająca po 1-0 ale żeby to wszystko do końca wygrała.
0
Bardzo dobry mecz Villareal - Valencia. Polecam spojrzeć. Na razie 1-1 po rzutach karnych :p
0
owszem. można tak zrobić. ale i tak lepiej wlać spryskiwacza :d
0
Półfinały
Pierwsze mecze zostaną rozegrane 30 kwietnia i 1 maja, a rewanże 7 i 8 maja 2019.
0
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać"
12
Myślący kibic Barcelony - hierarchia:
1. Wynik
2. Zarządzanie siłami na przestrzeni sezonu [ATM w weekend było]
3. Styl
Mniej myślący kibic Barcelony:
1. Styl
Masa innych rzeczy
??. Wynik
2
Pierwsza wygrana od kilkunastu meczy na wyjeździe Barcy - a tutaj płacz. :) Cóż.
Dobranoc.
0
jakie to dobre :D ciary ;D dziś dwa streamy będa na raz oglądane :d
0
Z Wikipedii: 27 lutego 2015 było 144 756 socios
0
numery się zmieniają chyba. był artykuł o tym jak umarł socio nr 1 i ktoś go potem przejął.
a co do ilości to nie wiem. :)
0
only New Yorker i ew. Croop i House. Jak coś bardziej eleganckiego to Reserved i H&M xd Znaczki mnie nie krecą.
A nie. Mam jedną koszulkę za 300 zł. I to Nike. Wiadomo w jakich barwach
2
ale jak wycenić kogoś bezcennego? :) nie da rady.
0
no i chyba chodziło o żywność? warto sobie pewnie przeczytać Szalone Teorie z FSGK - może znasz, może nie ale polecam :D
tutaj tekst:
https://fsgk.pl/wordpress/2017/05/szalone-teorie-marsz-na-winterfell-czesc-1-porownanie-sil/
i pozostałe 2 części również oczywiście warto przeczytać.
1
Chmury płyną, gdzieś za oknem...
10
czyżby gala FAME MMA wzbogaciła się o kolejną parę uczestników? xd
2
1
a mam też. to luknę i tam. albo kupie wszędzie i zrobie na yt porównanie xd
0
a gdzie takowe znajdę? lidl i biedra - to mam w miarę blisko siebie :D
no właśnie - jestem studentem xd
0
no ale ile też można kurczaczka w sosie słodko-kwaśnym wpierdzielać albo po bałkańsku xd
@lupy - ok :D sprawdzę te z biedry :p
0
Siemaneczko. Kosztował z was może pierogi z Lidla? :D Jako student myślę co jak by tutaj urozmaicić swoją dietę o pierożki i myślę czy są znośne. :p bo krokieciki mają nawet nawet.
1
Ci co tak robili to już ich nie stać na opłatę internetu przez co nie mogą odpowiedzieć na La Rambli xd
0
Żółte stroje, żółta łódź podwodna, żółte kartki. Żółć zalewa mnie. Wszystko żółte jak Coldplay. O!
1
nie wracajcie na camp nou
1
Bravo też miał wspaniały sezon.
0
dali radę! nice!
0
i się zesrało :C
0
boże. chcę to już. teraz. na raz.