baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 ja się jaram. nawet jak będzie to słaby "Wiedźmin" to na pewno będzie to dobry serial fantasy. HAJP IS RIL
41
@jakub9611 Jak kawiarenka ma mieć podjazd do całej ulicy. Tam to tylko kawka, krułasancik, radyjko sobie w tle gra [trochę ponoć szumi] - otwarte od 8 do 23 każdego dnia a na Rambli? Paaaanie, tutaj kiosk, tutaj żarcie, pyk pyk pyk, latarnie się świecą tam ktoś kupon u buka obstawia [ponoć ostatni na odkucie] tam ktoś się kłóci, tutaj sobie zdjęcia robią, dziewczynki sobie chodzą, mmm, sukieneczka. W porządku jest.
0
@IronSanHybrid Polecam zapoznać się z czego wynika Halloween - czyli celtyckie święto Samhain. :) Ludzie zdziwiliby się jak dużo świat chrześcijańskich pochodzi z pogańskich mimo iż mają do siebie dużo podobnych cech.
2
@MasterOne dodaj jakiś opis bo ci usuną post :D
0
Siemaneczko cules. Może niektórzy z was słuchają zespołu Saint Asonia - wypuszczają właśnie drugą płytę. Wg mnie pierwsza była poziom wyżej i bardziej zatrącała Three Days Grace [bo właśnie obecnym wokalistą SA a byłym TDG jest Adam Gontier - wg mnie jeden z najlepszych rocowych głosów :D] Poniżej link do playlisty.
https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_nDaWBA1tdnGuDBjkQqJH-BNlhlAoYgEK0
0
Wiem że dyskusja meczowa i wgl, i nie wiem wiadomość ta była ale spin-off Gry o Tron został anulowany. Miał opowiadać o Erze Herosów, Dzieciach Lasu i tamtych czasach...
https://efantastyka.pl/news-jeden-ze-spin-w-gry-o-tron-skasowany-hbo-niezadowolone-z-odcinka-pilota-owego
0
Messi gra swoje i od razu kita do góry. hehe
0
Jak to kocur
1
@puyol_presidend5
Drugi to na pewno "Ojciec Roku" - Father of the year. O pierwszym myślę :D
2
@barcelonaLM i to jeszcze taką pochodną cząstkową najlepiej a granice w jakimś ciągu niemalejącym. mmm
3
@macio_944 i sprzedać nerkę albo dwie. (nie mówię tutaj koniecznie o swoich...)
65
Nowy herb Barcy
0
Kiedyś już pisałem odnośnie tego, że lubię sobie co miesiąc ogarnąć książki które mają zapowiedzi, są wydawane (lub zapowiedziane) i dodawać je do listy "kupić i przeczytać". Głównie jest to fantastyka ale książki o Barcelonie też czytuje i moim oczom ukazał się oto takie dzieło.
https://www.bookoff.pl/product-pol-106011-FC-Barcelona.html
Z tłumaczenia Google z drobnymi poprawkami:
"Z okazji 120. rocznicy powstania klubu FC Barcelona, ta oficjalna publikacja/album zawiera historyczne zdjęcia, które ukazują kamienie milowe w historii klubu . Od słynnych zwycięstw wraz z pierwszymi członkami zespołu do wpływu Fundacji FCB w social-mediach i jej roli w katalońskiej kulturze. [Zdanie o tym ile i czego wygrali]. Ta książka jest przeznaczona dla milionów kibiców na całym świecie, którzy jeszcze bardziej chcą poznać swój klub. Jest to również dobra pozycja dla entuzjastów sportu. Ułożony chronologicznie album obejmuje długą drogę Barcy, koncentrując się zarówno na sukcesach sportowych jak i historii klubu. Ilość zdjęć i historycznych obrazów głównych ikon klubu, którzy odcisnęli swoje piętno w Barcelonie jest niespotykana."
Wydaje się interesujące. 500 stronicowy album - ale cena trochę mnie przeraża. :D Chyba, że będzie do format bliski A4 to wtedy można pomyśleć. Daje jako ciekawostkę, może jest ktoś kto się skusi :)
1
@Wichurek bo ostatnio widać niestety że Suarez osiadł na laurach. Więcej można jego grze zarzucić niż pochwalić. Wg mnie oczywiście i tego co oglądam. Wiadomo - każdemu zdarzają się nieprzemyślane decyzje/podania/wybiegnięcia bo my kibice widzimy więcej ale Suarez to po prostu jak by miał klapki na oczach i powiązane sznrówki. :c
24
Chyba nie było. Piękne podsumowanie wczorajszej gry Suareza. Jakoś obrazu jak jakość jego gry. Ale polecam
1
@krzychu1526 Zaraz więcej serwisów strimingowych wejdzie więc Netflix trochę panikuje. Disney+, Amazon, i coś jeszcze się pojawia i nie będą (prawie)mieli monopolu na rozrywkę :)
0
@Crakitic jak mówie. widzialem komu bardziej zależy i jak o tym walczy :) Taki syndrom - być może nigdy nie miałeś z nim do czynienia. Kolorowych bo już 23 ide spać na 8 na wydział. Ale chociaż piąteczek wolny.
2
Pod koniec aż wstyd się przyznać ale zacząłem kibicować Pradze xd włączył mi się syndrom kibicowania słabszemu a bardziej walecznemu :v
1
kuuurde tyle co z uczelni wróciłem. moze będzie można gdzieś powtórkę ogarnąć :D
1
@4drian0 to zależy.
czy akurat jest w domu prąd.
0
@4drian0 no nie wiem. jak bawię się z dzieckiem to zawsze jest to zabawa.
7
@YouShouldListenToMe w kawiarni nie mają neta i na radiu lecą z 37 minutowym opóźnieniem.
1
No to teraz starcie w oktagonie i zobaczymy czy są takie cwaniaki.
0
Może i wygrają ta bitwę, ale zemsta będzie słodka.
0
Pięknie. Nie da rady tam napięcia zwiększyć? Żeby tego medyka w końcu sprawdzić.
1
Jak on się cieszy xd co on po mocarzu jakimś xd
5
Jarka kopie prąd. Odczuwam dziwną satysfakcje....
0
@SHIBA tak jak pisze @Kapitan hawk ostatnio były jakieś zamieszania i mówili nawet o 3 środkach Polski. Biorąc pod uwagę morze, bez morza i jeszcze jakiś jeden rozróżnik. :D Ale ogólnie tak. Piątek to taki nasz środek.
0
@sonek moze bardziej budowa stadionów. nie głupie. :d Ale może ktoś jeszcze coś innego. Bo ja jako student to dla mnie już mało jest ciekawych rzeczy ale ktoś chciałby wiedzieć jak działają bloczki ze styropianu.
0
Dobry wieczór Cules.
Jako iż jestem na 7 sem. budownictwa to w tym czasie mam Seminarium. Na nim mam za zadania przygotować prezentację o czymś ciekawym z okolic tematy budownictwa - i tutaj pytam się was czy jest coś o czym byście chcieli usłyszeć? Np. kolektory słoneczne jak konkretnie działa, nowe rozwiązania dla mostów? Jakieś ciekawe materiały? Coś o betonie? Dajcie znać w odpowiedzi :D