baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie / Panie. Tytułu filmu potrzebuje (nie wiem czy już wyszedł) ale oglądane trailer w reklamie i nie zapamiętałem tytułu. W skrócie było i tym że w szpitalu mężczyzna miał czekać na córkę i żonę i one znikły. Nikt nic nie wie. Kamery nic nie pokazują. Taki thiller jak "wyspa tajemnic" się wydawał. W trailerze ważny był żółty szalik córki :D moE ktoś kojarzy.
0
Komentarz usunięty
0
to siatkóweczka na TVP czy Polsacie?
35
Może tą karę da się jeszcze jakoś zamienić?
0
@PatrykBarca ponoć przeziębienie czy inne problemy ze zdrowiem. Wczoraj w Juve też nie został nawet powołany.
1
@ViscaBarca123 nie wiem czy mówimy o tej samej sytuacji ale najpierw trzymał się za jeden mięsień (lewa noga) a potem gdy był obraz na boisko zaczął masować prawą nogę - więc może jakaś rozgrzewka ale znając jego to.... :D
2
@DonMatteo901 każdy kiedyś zaczynał słuchać jakiegoś typu muzyki :) kto co lubi. a jak trzeba z dorosłą osobą to trzeba. takie regulacje prawne.
0
@zodiak_10 nie tyle Frugo co narkotyki i że wciąga go nosem :D
0
@Headliner9 było wyjaśnione w nowym sposobie oceniania zawodników :D był artykuł. po prostu redakcja od tego odeszła.
2
@dawo17 https://i.imgur.com/4TeO9Ht.jpg
2
@gimmeq1 wracaj z wesela mordo. to trzeba usiąść i na spokojnie obejrzeć.
0
Robi co chce i co chcemy my. Miazga.
8
Doszedłem.
0
On jest niemożliwy. Nie mo żli wy.
1
A się Kszczot wkurzył xd
6
Pojechałem pisać w Café Bernabéu
Czuję, że mogę oddychać w Café Bernabéu
Piję z El Jarkiem znowu tequilę w Café Bernabéu
Chyba jej wyznałem miłość w Café Bernabéu
Nikt nie patrzy na mnie nigdy w Café Bernabéu
Jestem w tłumie, nie jestem inny w Café Bernabéu
Nie robią szumu, nie adorują
Nigdy nie piszczą w Café Bernabéu
Dźwięki migawki zastępują tylko piękne trzaski werbla (werbla, werbla)
0
@marcin000019 ja wczoraj i przed wczoraj oglądałem u Rocka i u Seto jeśli ich kojarzysz :D Ale dziś u większości rządzą Borderki niestety :D
0
@marcin000019 oglądałem strukyki z tej gry i to taki Ghotic/Risen także kto co lubi. Też polecam na Twichu pooglądać jak ludzie grają lepsze to niż recki na YT bo widzisz czysty gameplay. Ale mnie zachęcił :D
7
@Danny Gaucho a to nie jest jakaś może forma zabezpieczenia? :D że za każdym razem wyświetla się inna kolejność? nie znam się i w googlach nie szukałem ale tak mi do głowy przyszło.
1
@Lamora Chyba czekam na wszystko prócz serialu ze "Świata Dysku" - po prostu nie czytałem książek i jakoś nie jestem na razie zainteresowany :D Ale reszta!? Jak najbardziej - w tym najbardziej LOTR! Czekanko-podjaranko :D
No i można dorzucić seriale osadzone w świecie Gry o Tron, ale one będą później :)
1
@Odesseiron jeszcze nie. To taki Epilog po Endgame.
0
@koksik2700 to zależy w którym kebabie.
1
@koksik2700 zgadza się, ale Zezo kilka razy się tutaj przewinęło a tego Pana/Pani jeszcze nie widziałem zatem szerze jego zdolności :D
5
Nie wiem czy obserwujecie tego kolesia (nie widziałem żadnego jego obrazka tutaj) na Twitterku ale polecam go mocno. Robi trafne (z przymrużeniem oka) karykatury
0
@MrNobody może szycie? Jeśli ma wolny garaż albo jakiś większy pokój to u mnie moja ciocia mając małe dziecko szyła. Znaczy szycie wiadomo - ja specem nie jestem ale wszywanie ekspresów itd itp. Nic innego z chałupnictwa mi do głowy nie przychodzi. :)
1
@kamilos1214 Czasami warto. Najczęściej takie podsumowanie robię sobie w głowie leżąc i patrząc w sufit. Ale am to sens tylko wtedy gdy jesteś... spokojny? Ani bardzo szczęśliwy ani bardzo załamany bo wtedy może wyjść krzywy obraz własnego życia :) A wypisanie na kartce? Jeśli potraktujesz to poważnie to może to pomóc. Tak przynajmniej uważam. Ale też żeby nie napalać się własnymi "plusami" i nie dobijać "minusami". Powiedzieć sobie "taki jestem. to wszystko było. teraz czas na nowe" i... postarać się działać. :)
0
@Ramos9248 nie głupie :D
@stoikow ja już mam za sobą. jest okej. poprawny :)
0
TVP - Meczyk
Polsat - Kraina Lodu
TVN - Potter
i co tu teraz oglądać :/
0
@kuz z tym że głównie jest to wina wykonawców, którzy np taką blachę trapezową wolą wkręcać co drugą fałdę a nie tak jak powinno być, by miała ona swoje pełne właściwości albo zastępują materiały gorszymi (wiadomo - cena). Dachy w Polsce zgodnie z Normami są projektowane na większe obciążenia niż 100km/h.
2
@fcbarcafan19 lepiej żeby nie xd Putin bardziej zrozumie słowa niż jakiś tam pan Chińczyk :D