0

@Kamiloza91 Bardziej ten teledysk


0

@Chwytliwy 2 jest spoko :D

0

@rademenes niedaleko mnie był wypadek śmiertelny. może jest to jakoś powiązane...

0

@zmiter912576 podeśle jak wyglada mój plan na ten tydzień :D ale toooo no dziś na pewno tylko później bo nie ma mnie obecnie w mieszkaniu :)

2

Często jest krytykowany za swoje niektóre ostre komentarze pod adresem Realu? :D Lub czy ma z tego powodu jakieś kłopoty/konsekwencje.

Bo z tego co pamiętam to dodał raz zdjęcie jak stoi na szaliku RM. :D

1

@zmiter912576 kartka i dlugopis. u mnie to najlepiej sie sprawdza bo jak siegne po telefon to mi zjada czas a to fejsik, a to gra jakas... serio. kartka, rozpisac cele na tydzien. i potem skreślac. ja przez to przekonałem się że mam więcej czasu niż mi sie zdaję na studiach :D

2

@Sajonara Czego stoisz na torach. Czego stoisz na torach!

3

@polak123456 i tak ten pakiet powitalny przepierd. także. nie brnij w to mordeczko.

1

@ViscaBarca123 ja tak samo od Verde Mate - Mas IQ, Detox (pięknie pachnie) oraz yerba z jarzębina - jak na pierwszy raz to bardzo pozytywne miałem odczucia i wiem że Yerba na stałe u mnie zagości :D

1

@IronSanHybrid no podobna do tej co podałem faktycznie. :D też potrafiła mieć takie włosy - polecam. znaczy... kolega. poleca.

0

@IronSanHybrid Little Reislin - nie dziękuj.

2

@SHIBA strasznie "futurystyczny" :D Podoba się mi.

0

@Skaramuczi wyśle na priva za jakąś godzinkę ;D

30

Komentarz usunięty

0

@baczmus w sumie mema może zrobię na szybko.

5

Wiecie jak sobie teraz wyobrażam Barcelone? Idealne na rysunek do ZEZO albo coś w tym stylu. Ciało (reprezentujące nasz klub) potrącone przez Valverde a na respiratorze napis Messi. Inaczej nie da się tego zobrazować chyba.

6

@Ramos9248 jeśli brak tolerancji polega na tym że się omija takich ludzi, te tematy i w nie nie wnika po prostu z myślą "niech sobie będą" a nie że idziesz po ulicy i krzyczysz żeby ich po(masa epitetów) i za(epitety) to spoko. :)

5

Barca - Slavia
Najlepsze: mecz się skończył
Najgorsze: mecz się zaczął

1

@kocikus wyciągnąć to musimy tego karakana Valverde z Barcelony i wywalić na najblizszy przystanek.

13

@Tom0VeB Nie. To na takie miernoty umysłowe nie działa xd

0

@konrad1661 to trzeba posłuchać. naprawdę :D ciężko mi streścić.

1

jak dzisiaj pierdzielą w stanie futoblu odnośnie złotej piłki boże xd

0

@SeeleyBooth Marcin Gazda - polecam El Truck :)

3

@robert12181 mi za 3 dni pęknie 3000 dni :D

7

Już jest. Wiedźmin. Jak dla mnie - jestem na tak.


0

@tadzik447 Niestety nie wiem :D

0

No to dziś trailer. Czekam.

1

@AmigoBlancos już dzisiaj pisałem że kawiarnie o 23 zamykają.

0

@Pogba 4/5 karnych w tym 4 dla Realu? :D Zapewne.

0

@Evrile mam to samo. gdzie najlepszy jest utwór "The Hunted" i może 2/3 jeszcze. No nic. Kilka razy się przesłucha może wpadnie - ale liczę że kolejny krążek (jeśli będzie) będzie bardziej w stylu za którego pokochałem głos Adama :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?