baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Bardziej ten teledysk
0
@Chwytliwy 2 jest spoko :D
0
@rademenes niedaleko mnie był wypadek śmiertelny. może jest to jakoś powiązane...
0
@zmiter912576 podeśle jak wyglada mój plan na ten tydzień :D ale toooo no dziś na pewno tylko później bo nie ma mnie obecnie w mieszkaniu :)
2
Często jest krytykowany za swoje niektóre ostre komentarze pod adresem Realu? :D Lub czy ma z tego powodu jakieś kłopoty/konsekwencje.
Bo z tego co pamiętam to dodał raz zdjęcie jak stoi na szaliku RM. :D
1
@zmiter912576 kartka i dlugopis. u mnie to najlepiej sie sprawdza bo jak siegne po telefon to mi zjada czas a to fejsik, a to gra jakas... serio. kartka, rozpisac cele na tydzien. i potem skreślac. ja przez to przekonałem się że mam więcej czasu niż mi sie zdaję na studiach :D
2
@Sajonara Czego stoisz na torach. Czego stoisz na torach!
3
@polak123456 i tak ten pakiet powitalny przepierd. także. nie brnij w to mordeczko.
1
@ViscaBarca123 ja tak samo od Verde Mate - Mas IQ, Detox (pięknie pachnie) oraz yerba z jarzębina - jak na pierwszy raz to bardzo pozytywne miałem odczucia i wiem że Yerba na stałe u mnie zagości :D
1
@IronSanHybrid no podobna do tej co podałem faktycznie. :D też potrafiła mieć takie włosy - polecam. znaczy... kolega. poleca.
0
@IronSanHybrid Little Reislin - nie dziękuj.
2
@SHIBA strasznie "futurystyczny" :D Podoba się mi.
0
@Skaramuczi wyśle na priva za jakąś godzinkę ;D
30
Komentarz usunięty
0
@baczmus w sumie mema może zrobię na szybko.
5
Wiecie jak sobie teraz wyobrażam Barcelone? Idealne na rysunek do ZEZO albo coś w tym stylu. Ciało (reprezentujące nasz klub) potrącone przez Valverde a na respiratorze napis Messi. Inaczej nie da się tego zobrazować chyba.
6
@Ramos9248 jeśli brak tolerancji polega na tym że się omija takich ludzi, te tematy i w nie nie wnika po prostu z myślą "niech sobie będą" a nie że idziesz po ulicy i krzyczysz żeby ich po(masa epitetów) i za(epitety) to spoko. :)
5
Barca - Slavia
Najlepsze: mecz się skończył
Najgorsze: mecz się zaczął
1
@kocikus wyciągnąć to musimy tego karakana Valverde z Barcelony i wywalić na najblizszy przystanek.
13
@Tom0VeB Nie. To na takie miernoty umysłowe nie działa xd
0
@konrad1661 to trzeba posłuchać. naprawdę :D ciężko mi streścić.
1
jak dzisiaj pierdzielą w stanie futoblu odnośnie złotej piłki boże xd
0
@SeeleyBooth Marcin Gazda - polecam El Truck :)
3
@robert12181 mi za 3 dni pęknie 3000 dni :D
7
Już jest. Wiedźmin. Jak dla mnie - jestem na tak.
0
@tadzik447 Niestety nie wiem :D
0
No to dziś trailer. Czekam.
1
@AmigoBlancos już dzisiaj pisałem że kawiarnie o 23 zamykają.
0
@Pogba 4/5 karnych w tym 4 dla Realu? :D Zapewne.
0
@Evrile mam to samo. gdzie najlepszy jest utwór "The Hunted" i może 2/3 jeszcze. No nic. Kilka razy się przesłucha może wpadnie - ale liczę że kolejny krążek (jeśli będzie) będzie bardziej w stylu za którego pokochałem głos Adama :D