1

@IronSanHybrid nawet na marsz LGBT.

0

Oświadczenie Messiego w postaci grafiki :)


1

@AdiKingu96 ja gram non-stop. w jednej pieprzonej komedii.

0

@xVENUMx 1.


2.

0

@NeroTFP @justfootball sądzę nawet że i nasz Wiedźmin może służyć jako przykład. Przeznaczenie i takie rzeczy :) Jako coś co mimo wszystko sterje naszym życiem.

0

@jacobFCB Wieczór gier, Berek, Uciekaj, Ciche miejsce, Juliusz :)

1

Hobbit: Pustkowie Smauga czy Piratów z Karaibów. Moje serduszko jest rozdarte co oglądać.

0

@Dankhog jako grę polecam overcooked :) nie ma tam levelovania i wgl ale jako coopik bardzo przyjeme i do posmiania :)

1

@IronSanHybrid tańcz z nami tańcz i klaszcz w obie ręce...

0

@damianex10 tak jakoś strasznie mało xd komuś chce się policzyć czy są wszystkie? :D

5

Nie no. Ten odcinek Miodowych Lat to jest Top 3.

0

@Szpadla tutaj drabinka:


0

Borek to ma gadane w tym HejtParku xd

0

@puyol_presidend5 Lush 2 albo Flamingo tak mi się przynajmniej kojarzy z opisu :)

0

@Kacstiff jeszcze nie pite bo nigdzie nie widziałem :D gruszka była bardzo w porządku - to mam nadzieje też będzie ;)

0

@KidusFCB nagrzać wody. Woda do miski. Łeb nad miskę - na łeb ręcznik. Zrobić sobie tzw parówkę. Kilka minut aż się morda spoci. Wcześniej kupić w np Rossmanie takie plasty na nos. Jak się morda spoci nad tą wodę. Przykleić dobrze. Poczekać minutę/dwie i wolno odklejać.


2

@SuperPatsonFCB mam to samo.

2

@Fabik87 o tato tato patrz! Samoloty z pomocą! A co to za światł...

0

@pero1983 jak dla mnie wątpię, że dalsze mecze wgl się odbędą. Więc jest to prawdopodobne.

17

Zatrzymajmy się na chwilę i podziękujmy mu:


0

Cholo. Jesteś cudowny.

1

#łatwo

1

tak.

0

ech.

2

@Damiano27psk Czyste szumienie - 52 Dębiec
Poprawna praca serca - Hans Solo

1

Real, jak tam? Skąd to zwątpienie chłopaki? :d

1

@PatrychoO w sumie xd nie zwróciłem uwagi :D Ale to znaczy, że troll jeszcze lepszy :D

9

Dziś słabo na necie siedziałem bo dzień kobiet i wgl ale troll ze strony Walii to mimo wszystko mistrzostwo. Jeśli ktoś nie widział:


0

Włączać, nie włączać - oto jest pytanie.

1

@Nolife1899 jak złapią sponsorów i wgl? YT jest dochodowy jak wie jak się z niego korzysta. A Stano jaki nie jest, to potrafi nawet w te jutuby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?