baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid nawet na marsz LGBT.
0
Oświadczenie Messiego w postaci grafiki :)
1
@AdiKingu96 ja gram non-stop. w jednej pieprzonej komedii.
0
@xVENUMx 1.
2.
0
@NeroTFP @justfootball sądzę nawet że i nasz Wiedźmin może służyć jako przykład. Przeznaczenie i takie rzeczy :) Jako coś co mimo wszystko sterje naszym życiem.
0
@jacobFCB Wieczór gier, Berek, Uciekaj, Ciche miejsce, Juliusz :)
1
Hobbit: Pustkowie Smauga czy Piratów z Karaibów. Moje serduszko jest rozdarte co oglądać.
0
@Dankhog jako grę polecam overcooked :) nie ma tam levelovania i wgl ale jako coopik bardzo przyjeme i do posmiania :)
1
@IronSanHybrid tańcz z nami tańcz i klaszcz w obie ręce...
0
@damianex10 tak jakoś strasznie mało xd komuś chce się policzyć czy są wszystkie? :D
5
Nie no. Ten odcinek Miodowych Lat to jest Top 3.
0
@Szpadla tutaj drabinka:
0
Borek to ma gadane w tym HejtParku xd
0
@puyol_presidend5 Lush 2 albo Flamingo tak mi się przynajmniej kojarzy z opisu :)
0
@Kacstiff jeszcze nie pite bo nigdzie nie widziałem :D gruszka była bardzo w porządku - to mam nadzieje też będzie ;)
0
@KidusFCB nagrzać wody. Woda do miski. Łeb nad miskę - na łeb ręcznik. Zrobić sobie tzw parówkę. Kilka minut aż się morda spoci. Wcześniej kupić w np Rossmanie takie plasty na nos. Jak się morda spoci nad tą wodę. Przykleić dobrze. Poczekać minutę/dwie i wolno odklejać.
2
@SuperPatsonFCB mam to samo.
2
@Fabik87 o tato tato patrz! Samoloty z pomocą! A co to za światł...
0
@pero1983 jak dla mnie wątpię, że dalsze mecze wgl się odbędą. Więc jest to prawdopodobne.
17
Zatrzymajmy się na chwilę i podziękujmy mu:
0
Cholo. Jesteś cudowny.
1
#łatwo
1
tak.
0
ech.
2
@Damiano27psk Czyste szumienie - 52 Dębiec
Poprawna praca serca - Hans Solo
1
Real, jak tam? Skąd to zwątpienie chłopaki? :d
1
@PatrychoO w sumie xd nie zwróciłem uwagi :D Ale to znaczy, że troll jeszcze lepszy :D
9
Dziś słabo na necie siedziałem bo dzień kobiet i wgl ale troll ze strony Walii to mimo wszystko mistrzostwo. Jeśli ktoś nie widział:
0
Włączać, nie włączać - oto jest pytanie.
1
@Nolife1899 jak złapią sponsorów i wgl? YT jest dochodowy jak wie jak się z niego korzysta. A Stano jaki nie jest, to potrafi nawet w te jutuby.