baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra. Szkoda chyba nerwów. Wygrają - przegrają. A jak pomyślę, że tu jeszcze LM jest do grania to xd
Dobranoc ludzie i inne baśniowe stwory.
0
Czyżby wrócił on. Zawodnik, którego tak naprawdę potrzebowaliśmy najbardziej? Zawodnik o inicjałach "OG"?
0
@lucas/catalan no już jak mam wybierać to Angela bardziej do mnie przemawia :D
0
@lucas/catalan zdecydowanie Jynx Maze - dziewczyna pomagała wybierać bo nie mogłem się zdecydować.
7
@MarioVeB! Mojżesz. Miał ponoć potem jakieś schizy w głowie. I chciał ludzi od faraona uwolnić.
Przepraszam za żart.
1
@sebasek99 takie portale jak jbzd czy chamsko przestrzegają ciszy wyborczej?
0
@Kapitan hawk polecam obejrzeć potem powtórki. serio.
1
@Pogba ten w prawym górnym rogu? wygląda na nagrzanego jakiegoś.
0
zadyma na tvp info
0
O. I to mi się podoba.
2
@Kapitan hawk a nie wiem. zależy kto co je kolego. ja ze wsi prosty chłopok. zimnioczki, schabowy i mizeryja - a taki poseł to pewnie jakieś lepsiejsze rzeczy je i diety nie trzyma
3
Im więcej zarabiasz tym więcej oddaj bo no biednym nie starcza. Tutaj już bez iksde bo no. Bo brak słów.
1
@Jaca27 poszło pw
3
Co ona wgl ma takie niebieskie gały. To jakiś nowy amerykański czy amerykańska makijażystka? xd można numer?
1
@SHIBA tak.
0
@SHIBA kurde szkoda bo coś przydałoby się do porównania, że np "końcówka igły" czy coś takiego.
0
@SHIBA czym jest podstawka?
3
Ciekawe czy ten Marcin i Mikołaj istnieją...
2
@Kapitan hawk i odwiedzenie Isildura przed wrzuceniem pierścienia do Góry Przeznaczenia.
13
Ta stronka serio istnieje xd
https://www.rafalnieklam.pl/
i na dole "Materiał sfinansowany ze środków KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy"
1
@Kompletny Wg nas tak, ale wspominanie o rodzinie i patrzenie na to co dzieje się w innych miastach bo "Zachód" to no chyba jednak puszczanie oczka na Dudeła :D
2
Nie to wcale nie jest namawianie na Dudę xd Z tym wspomnieniem z rodziną - spoko.
0
@BlaseR9 przeczytałem "concret" i tak się zastanawiałem po co komu od 14 lutego beton
1
@Rothan1 jak było znieczulenie i puszcza to tak. wtedy może boleć. ale trzymaj się!
1
@Rothan1 mojej dziewczynie tydzień :p znaczy ból. na ketonalu dwa czy trzy dni jechała a potem no dziwne uczucie i szwy wkurzały i bardziej kuły niż bolało.
3
zaraz zaczynajo
https://www.twitch.tv/cdprojektred
0
@Kapitan hawk na profilu Twitterowym @LewitującyUmysł było to samo zdjęcie. Ludzie wrzucili urywki z tego fragmentu - i tam takiego paska nie było. Koleś twitta już usunął ale jak zaraz poszukam to może znajdę na innym profilu.
Zresztą dość dobra jakość jak na zdjęcie telewizora i tak dobrze wykadrowane :V więc nie wiem czy to do końca twoje? Jak tak to możesz podesłać całość - nie atakuje bo Cię lubię za ganianie białej hołoty ale uważam, że ten Tweet jest fejkiem.
0
@Kapitan hawk to fejk. Ludzie pokazywali już wideo z tego fragmentu i nie było tam takiego paska.
0
@NeroTFP ja zawsze czekam na gościa, który powie "przecież wasza telewizja jest telewizją propagandową" ale jak mają pewnie opóźnienie nawet minutowe to mogli by nagle "stracić sygnał.
1
No to dziś o 18 Night City Wire - wywiady, gameplay i inne rzeczy związane z Cyberpunkiem 2077. O 18 na Twichu REDów. Przypominam bo może komuś wypadło :p