1

Dobra. Szkoda chyba nerwów. Wygrają - przegrają. A jak pomyślę, że tu jeszcze LM jest do grania to xd

Dobranoc ludzie i inne baśniowe stwory.

0

Czyżby wrócił on. Zawodnik, którego tak naprawdę potrzebowaliśmy najbardziej? Zawodnik o inicjałach "OG"?

0

@lucas/catalan no już jak mam wybierać to Angela bardziej do mnie przemawia :D

0

@lucas/catalan zdecydowanie Jynx Maze - dziewczyna pomagała wybierać bo nie mogłem się zdecydować.

7

@MarioVeB! Mojżesz. Miał ponoć potem jakieś schizy w głowie. I chciał ludzi od faraona uwolnić.

Przepraszam za żart.

1

@sebasek99 takie portale jak jbzd czy chamsko przestrzegają ciszy wyborczej?

0

@Kapitan hawk polecam obejrzeć potem powtórki. serio.

1

@Pogba ten w prawym górnym rogu? wygląda na nagrzanego jakiegoś.

0

zadyma na tvp info

0

O. I to mi się podoba.

2

@Kapitan hawk a nie wiem. zależy kto co je kolego. ja ze wsi prosty chłopok. zimnioczki, schabowy i mizeryja - a taki poseł to pewnie jakieś lepsiejsze rzeczy je i diety nie trzyma

3

Im więcej zarabiasz tym więcej oddaj bo no biednym nie starcza. Tutaj już bez iksde bo no. Bo brak słów.

1

@Jaca27 poszło pw

3

Co ona wgl ma takie niebieskie gały. To jakiś nowy amerykański czy amerykańska makijażystka? xd można numer?

1

@SHIBA tak.

0

@SHIBA kurde szkoda bo coś przydałoby się do porównania, że np "końcówka igły" czy coś takiego.

0

@SHIBA czym jest podstawka?

3

Ciekawe czy ten Marcin i Mikołaj istnieją...

2

@Kapitan hawk i odwiedzenie Isildura przed wrzuceniem pierścienia do Góry Przeznaczenia.

13

Ta stronka serio istnieje xd

https://www.rafalnieklam.pl/

i na dole "Materiał sfinansowany ze środków KW Kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy"

1

@Kompletny Wg nas tak, ale wspominanie o rodzinie i patrzenie na to co dzieje się w innych miastach bo "Zachód" to no chyba jednak puszczanie oczka na Dudeła :D

2

Nie to wcale nie jest namawianie na Dudę xd Z tym wspomnieniem z rodziną - spoko.

0

@BlaseR9 przeczytałem "concret" i tak się zastanawiałem po co komu od 14 lutego beton

1

@Rothan1 jak było znieczulenie i puszcza to tak. wtedy może boleć. ale trzymaj się!

1

@Rothan1 mojej dziewczynie tydzień :p znaczy ból. na ketonalu dwa czy trzy dni jechała a potem no dziwne uczucie i szwy wkurzały i bardziej kuły niż bolało.

3

0

@Kapitan hawk na profilu Twitterowym @LewitującyUmysł było to samo zdjęcie. Ludzie wrzucili urywki z tego fragmentu - i tam takiego paska nie było. Koleś twitta już usunął ale jak zaraz poszukam to może znajdę na innym profilu.

Zresztą dość dobra jakość jak na zdjęcie telewizora i tak dobrze wykadrowane :V więc nie wiem czy to do końca twoje? Jak tak to możesz podesłać całość - nie atakuje bo Cię lubię za ganianie białej hołoty ale uważam, że ten Tweet jest fejkiem.

0

@Kapitan hawk to fejk. Ludzie pokazywali już wideo z tego fragmentu i nie było tam takiego paska.

0

@NeroTFP ja zawsze czekam na gościa, który powie "przecież wasza telewizja jest telewizją propagandową" ale jak mają pewnie opóźnienie nawet minutowe to mogli by nagle "stracić sygnał.

1

No to dziś o 18 Night City Wire - wywiady, gameplay i inne rzeczy związane z Cyberpunkiem 2077. O 18 na Twichu REDów. Przypominam bo może komuś wypadło :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?