baczmus
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys już Jakub K. lepiej się odniósł do swoich Tweetów, wyjaśnij i jest spokój. a nie. Tak to ludzie mu tego coraz bardziej nie będą darować.
3
Dobra @LuisSalvano cip calm ...czy jakoś TAK...nie spinaj się... ..wrzuć na luz..opierdziel lajtowego blanta,stika,żuana,gibona...LIFE its beautyfull ..po chust się tarmosić...rwać kłaki na boisku ,kopać futrynę...wyluzuj POprostu...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@tristan87 mój też się nie mieści w ekranie. piona.
1
@Foton Total War, Heroes'y?
0
@lucas/catalan Kira. Ale może inne zdjęcie może by była inna decyzja.
1
@norbi77 zgaduj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@norbi77 Jest to jeden z poważniejszych filmów traktujący o problemach antycznego Egiptu. Problemami zwykłych ludzi, którzy musieli mierzyć się z prawdziwymi tragediami. Przecież to nie można powiedzieć, że ten film jest dobry albo nie dobry...
19
@norbi77 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra. Monica Bellucci. Nie zapraszam do dyskusji bo nawet nie ma o czym.
0
@macio_944 wiadomo co mają pokazać?
0
Pytałem już 4h temu ale teraz pewnie są nowe osoby :D
iPhone7 czy iPhone8? Co się bardziej opłaca czy jakaś ich modyfikacja? Tak w granicach 2.000 zł? :) Bo jest iPhone SE ale już bateria nie domaga i trzeba zmienić na nowy / lepszy model.
A no i "niestety" tylko iPhone bo chodzi mi o kompatybilność z iPadem.
PS: Na razie mam 3 pochlebne opinie o SE 2020.
0
@lucas/catalan ona chyba nie poprawiała w sumie? Z Twittera raz tak zrozumiałem, że był za małe i "dopompowała"
1
@lucas/catalan Kimmy ♥
0
@MSN30 nawet. ale głos pani bardzo ładny.
0
@ja8215 też jest taki pomysł tylko kilka recek muszę pooglądać. Chyba, że od Ciebie też jakieś pochlebne słowo mogę usłyszeć :D
0
iPhone7 czy iPhone8? Co się bardziej opłaca czy jakaś ich modyfikacja? Tak w granicach 2.000 zł? :) Bo jest iPhone SE ale już bateria nie domaga i trzeba zmienić na nowy / lepszy model.
A no i "niestety" tylko iPhone bo chodzi mi o kompatybilność z iPadem.
1
@donleo12 książki i paczka kwaśnych żelek obok gdy w okno dachowe stuka deszcz.
0
@tommyVERceti ja go pamiętam z kucania :D
1
@DLFCB pamiętam że był chyba o tym kiedyś artykuł w "Świat wiedzy" - i te osoby chyba wzajemnie się nie znają. I klucze co jakiś czas są zmieniane ale mogę już coś mylić :D
0
@Hushovt Gwiezdny Pył na razie mam I tom za sobą, Potter za mną (nawet w wieku 25 lat lubię do niego wracać choć rozumiem, że wiek robi swoje) i Narnie również mam za sobą choć średnio mi się ją czytało - widać, że była pisana pod dziecko.
A kryminały, akcja i przygoda to u mnie średnio. Może kiedyś :D Ale już zapytam przy okazji co polecasz.
0
@Hushovt ja mam pytanie, jakie cykle fantasy czy to s-f masz już za sobą? :)
1
@lucas/catalan mnie to zawsze dziwi, że te laski to takie niskie są.
3
@MichalZZZ posmaruj nutella może? :D
1
@lucas/catalan co do Kimmy to fakt. Ostatnio piersi sobie zrobiła ale to dość pozytywna osoba mimo wszystko :D Patrząc na Twittera to lekka wariatka.
2
@lucas/catalan Kimmy Granger or Audrey Bitoni.
14
@VamosRakieta O taką Ramble nic nie robiłem. Czekamy teraz na porównanie @Kapitan hawk statystyk z Cafe Bernabeu - ile czasu trzeba by było spędzić na tej stronce (realu w sensie), żeby pojawiło się tam tyle komentarzy uwzględniając ich średni czas pisania komentarzy z ostatniej doby.
6
Dojadą czy po drodze się coś rozklekocze? :D
3
@Hushovt czas iść spać. dla mnie. bo zacząłem czytać "Co do Puiga i Szumowskiego" i takie WTF co ma do tego minister zdrowia xd dobranoc.
4
@Encore no i nie ma cenzury na cycki. przez co można obserwować gwiazdki porno.
kolega mówił.
0
@Avada Kedavra no to pasuje :) to powodzonka na nowej trasie życia!
ludzie tacy so :D