2

@BorzyKrzys już Jakub K. lepiej się odniósł do swoich Tweetów, wyjaśnij i jest spokój. a nie. Tak to ludzie mu tego coraz bardziej nie będą darować.

3

Dobra @LuisSalvano cip calm ...czy jakoś TAK...nie spinaj się... ..wrzuć na luz..opierdziel lajtowego blanta,stika,żuana,gibona...LIFE its beautyfull ..po chust się tarmosić...rwać kłaki na boisku ,kopać futrynę...wyluzuj POprostu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@tristan87 mój też się nie mieści w ekranie. piona.

1

@Foton Total War, Heroes'y?

0

@lucas/catalan Kira. Ale może inne zdjęcie może by była inna decyzja.

1

@norbi77 zgaduj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@norbi77 Jest to jeden z poważniejszych filmów traktujący o problemach antycznego Egiptu. Problemami zwykłych ludzi, którzy musieli mierzyć się z prawdziwymi tragediami. Przecież to nie można powiedzieć, że ten film jest dobry albo nie dobry...

19

@norbi77 Asterix i Obelix: Misja Kleopatra. Monica Bellucci. Nie zapraszam do dyskusji bo nawet nie ma o czym.

0

@macio_944 wiadomo co mają pokazać?

0

Pytałem już 4h temu ale teraz pewnie są nowe osoby :D

iPhone7 czy iPhone8? Co się bardziej opłaca czy jakaś ich modyfikacja? Tak w granicach 2.000 zł? :) Bo jest iPhone SE ale już bateria nie domaga i trzeba zmienić na nowy / lepszy model.

A no i "niestety" tylko iPhone bo chodzi mi o kompatybilność z iPadem.

PS: Na razie mam 3 pochlebne opinie o SE 2020.

0

@lucas/catalan ona chyba nie poprawiała w sumie? Z Twittera raz tak zrozumiałem, że był za małe i "dopompowała"

1

@lucas/catalan Kimmy ♥

0

@MSN30 nawet. ale głos pani bardzo ładny.

0

@ja8215 też jest taki pomysł tylko kilka recek muszę pooglądać. Chyba, że od Ciebie też jakieś pochlebne słowo mogę usłyszeć :D

0

iPhone7 czy iPhone8? Co się bardziej opłaca czy jakaś ich modyfikacja? Tak w granicach 2.000 zł? :) Bo jest iPhone SE ale już bateria nie domaga i trzeba zmienić na nowy / lepszy model.

A no i "niestety" tylko iPhone bo chodzi mi o kompatybilność z iPadem.

1

@donleo12 książki i paczka kwaśnych żelek obok gdy w okno dachowe stuka deszcz.

0

@tommyVERceti ja go pamiętam z kucania :D

1

@DLFCB pamiętam że był chyba o tym kiedyś artykuł w "Świat wiedzy" - i te osoby chyba wzajemnie się nie znają. I klucze co jakiś czas są zmieniane ale mogę już coś mylić :D

0

@Hushovt Gwiezdny Pył na razie mam I tom za sobą, Potter za mną (nawet w wieku 25 lat lubię do niego wracać choć rozumiem, że wiek robi swoje) i Narnie również mam za sobą choć średnio mi się ją czytało - widać, że była pisana pod dziecko.

A kryminały, akcja i przygoda to u mnie średnio. Może kiedyś :D Ale już zapytam przy okazji co polecasz.

0

@Hushovt ja mam pytanie, jakie cykle fantasy czy to s-f masz już za sobą? :)

1

@lucas/catalan mnie to zawsze dziwi, że te laski to takie niskie są.

3

@MichalZZZ posmaruj nutella może? :D

1

@lucas/catalan co do Kimmy to fakt. Ostatnio piersi sobie zrobiła ale to dość pozytywna osoba mimo wszystko :D Patrząc na Twittera to lekka wariatka.

2

@lucas/catalan Kimmy Granger or Audrey Bitoni.

14

@VamosRakieta O taką Ramble nic nie robiłem. Czekamy teraz na porównanie @Kapitan hawk statystyk z Cafe Bernabeu - ile czasu trzeba by było spędzić na tej stronce (realu w sensie), żeby pojawiło się tam tyle komentarzy uwzględniając ich średni czas pisania komentarzy z ostatniej doby.

6

Dojadą czy po drodze się coś rozklekocze? :D


3

@Hushovt czas iść spać. dla mnie. bo zacząłem czytać "Co do Puiga i Szumowskiego" i takie WTF co ma do tego minister zdrowia xd dobranoc.

4

@Encore no i nie ma cenzury na cycki. przez co można obserwować gwiazdki porno.

kolega mówił.

0

@Avada Kedavra no to pasuje :) to powodzonka na nowej trasie życia!

ludzie tacy so :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?