0

tak bo przecież Ronaldo sam się złapał za koszulke i sprowadził do parteru, ochłoń dzieciaku

0

hahahahahah dobre prowo :D

0

Co z tego że karny skoro słuszny ? Ludzie ogar

0

15 brutto, czyli na rękę dostanie jedynie 7,5 mln gdyż trzeba odjąc od tego 50% podatek w hiszpanii. Wg mnie należy liczyć że zarabia 7,5

0

poniekąd racja, z drugiej strony mecz meczowi nie równy, a takiej formy jaką Real prezentował wcześniej kiedy wygrywał 22 spotkania z rzędu nie sposób utrzymać cały sezon, dlatego taka 'obniżka' formy jest wg mnie całkiem normalna

0

Ostatnio było Altetico 4-0 Real a potem Celta 2-0 Atletico, wniosek ? Celta > Real XD

0

Może gry z wcześniejszychg miesięcy nie odzyskał, ale Elche nawet nie oszukiwało, że próbują atakować i Real 90%meczu zmagał się z autobusem. Gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje wygraliby wyżej także myślę, że osiągneli wynik 2-0 w stylu lepszym niż poprzednie spotkania.

0

Pewnie bedzie gral za lucasa silve, albo moze kroos wreszcie cos odpocznie

9

gdzie tu paradoks ?

1

na ból dupy też by się przydała, bankowo wygrałyby komentarze do meczy realu.

0

mecz meczowi nie równy, nie ma co gdybać - czas pokaże.

1

Nie sposób wygrać 38 meczy w sezonie, zawsze zdaży sie przynajmniej kilka porażek, taka kolej rzeczy. Więc skończ wygłaszać swoje mongolskie teorie i nie siej zamętu.

0

dla Liverpoolu ..

0

dokładnie, nawet nie próbują oszukiwać, że mają jakiś pomysł na gola

0

hah strzelam ze mur :D Ed: Chyba ze Bale to Gol wtedy

0

podeślij linka

1

Przeciez i tak powinni prowadzic po golu Benzemy , wiec z czego robicie sensacje..

0

Co do Pogby, za mniej niż 80 mln Juve go nie puści, a Barca nie da takiej kasy za niego

0

Co to mundo pier... Na pewno za rok w edycji LM Porto specjalnie nie będzie wystawiało Danilo, a Juve Pogby żeby w połowie sezonu sprzedać ich do Barcy ... Nie wiem co ćpają ci redaktorzy, ale też tego chce

0

Sankt Petersburg ? ;d

0

Co on pieprzy ? Takimi meczami potwierdza się dobrą formę, a mistrzostwa zdobywa wymęczonymi zwycięstwami w których nagle któryś z zawodników zrobi różnice

7

Nie zapominajmy ze pod koniec roku ubiegłego sytuacja byla zupelnie odwrotna i to Ronaldo mial więcej goli niż nasze trio.

0

Ma ktoś jakieś RZETELNE źródło cytatu który rzekomo powiedział Simeone o Cr Baleu i Benzemie oraz Messim ?

0

Ma ktoś jakieś RZETELNE źródło cytatu odnośnie Ronaldo Balea i Benzemy oraz Messiego ?

0

Real wydał spelcjanie oświadczenie w tej sprawie i zachowuje wielki spokój, więc nie liczę na to że oni dostaną podobny zakaz.

0

masz racje, ale nie wiem czy to wtedy nie podchodziło by pod transfery na które przecież mamy ban ..

0

chodzi o to żę barca zrobiła coś źle przy jego zakontaktowaniu, niekoniecznie w madrycie musi byc tak samo

0

2-0 może nie, ale na 1-0 ich stać spokojnie a wtedy będzie dogrywka i nie wiadomo nigdy co może się wydarzyć.

0

brzmisz jak typowy visca dzieciak

3

panowie mamy styczen 2015 XD Jakby nie patrzec jeszcze 11 miesięcy grania w piłkę, a wy o ZP za 2015 mowicie ? oszczędzcie sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?