badzmynormalni
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak bo przecież Ronaldo sam się złapał za koszulke i sprowadził do parteru, ochłoń dzieciaku
0
hahahahahah dobre prowo :D
0
Co z tego że karny skoro słuszny ? Ludzie ogar
0
15 brutto, czyli na rękę dostanie jedynie 7,5 mln gdyż trzeba odjąc od tego 50% podatek w hiszpanii. Wg mnie należy liczyć że zarabia 7,5
0
poniekąd racja, z drugiej strony mecz meczowi nie równy, a takiej formy jaką Real prezentował wcześniej kiedy wygrywał 22 spotkania z rzędu nie sposób utrzymać cały sezon, dlatego taka 'obniżka' formy jest wg mnie całkiem normalna
0
Ostatnio było Altetico 4-0 Real a potem Celta 2-0 Atletico, wniosek ? Celta > Real XD
0
Może gry z wcześniejszychg miesięcy nie odzyskał, ale Elche nawet nie oszukiwało, że próbują atakować i Real 90%meczu zmagał się z autobusem. Gdyby wykorzystali wszystkie sytuacje wygraliby wyżej także myślę, że osiągneli wynik 2-0 w stylu lepszym niż poprzednie spotkania.
0
Pewnie bedzie gral za lucasa silve, albo moze kroos wreszcie cos odpocznie
9
gdzie tu paradoks ?
1
na ból dupy też by się przydała, bankowo wygrałyby komentarze do meczy realu.
0
mecz meczowi nie równy, nie ma co gdybać - czas pokaże.
1
Nie sposób wygrać 38 meczy w sezonie, zawsze zdaży sie przynajmniej kilka porażek, taka kolej rzeczy. Więc skończ wygłaszać swoje mongolskie teorie i nie siej zamętu.
0
dla Liverpoolu ..
0
dokładnie, nawet nie próbują oszukiwać, że mają jakiś pomysł na gola
0
hah strzelam ze mur :D Ed: Chyba ze Bale to Gol wtedy
0
podeślij linka
1
Przeciez i tak powinni prowadzic po golu Benzemy , wiec z czego robicie sensacje..
0
Co do Pogby, za mniej niż 80 mln Juve go nie puści, a Barca nie da takiej kasy za niego
0
Co to mundo pier... Na pewno za rok w edycji LM Porto specjalnie nie będzie wystawiało Danilo, a Juve Pogby żeby w połowie sezonu sprzedać ich do Barcy ... Nie wiem co ćpają ci redaktorzy, ale też tego chce
0
Sankt Petersburg ? ;d
0
Co on pieprzy ? Takimi meczami potwierdza się dobrą formę, a mistrzostwa zdobywa wymęczonymi zwycięstwami w których nagle któryś z zawodników zrobi różnice
7
Nie zapominajmy ze pod koniec roku ubiegłego sytuacja byla zupelnie odwrotna i to Ronaldo mial więcej goli niż nasze trio.
0
Ma ktoś jakieś RZETELNE źródło cytatu który rzekomo powiedział Simeone o Cr Baleu i Benzemie oraz Messim ?
0
Ma ktoś jakieś RZETELNE źródło cytatu odnośnie Ronaldo Balea i Benzemy oraz Messiego ?
0
Real wydał spelcjanie oświadczenie w tej sprawie i zachowuje wielki spokój, więc nie liczę na to że oni dostaną podobny zakaz.
0
masz racje, ale nie wiem czy to wtedy nie podchodziło by pod transfery na które przecież mamy ban ..
0
chodzi o to żę barca zrobiła coś źle przy jego zakontaktowaniu, niekoniecznie w madrycie musi byc tak samo
0
2-0 może nie, ale na 1-0 ich stać spokojnie a wtedy będzie dogrywka i nie wiadomo nigdy co może się wydarzyć.
0
brzmisz jak typowy visca dzieciak
3
panowie mamy styczen 2015 XD Jakby nie patrzec jeszcze 11 miesięcy grania w piłkę, a wy o ZP za 2015 mowicie ? oszczędzcie sobie