0

Zapewnia że nie popełniono przestępstwa, ale 13,5 mln wpłacil jako 'deklarację uzupełniającą', eh

0

to wcześniej nie byliście? przecież na okrągło było to od Was słychać ..

0

Di Maria chce zarabia 4,5 mln euro, a chce zarabiać 9. Real się na takie coś nie zgodzi i jeżeli Angel nie obniży swoich oczekiwań to zostanie sprzedany. Co w tym dziwnego? Poza tym potencjalni chętni to PSG i United.

1

Isco grzał ławe ? Zaliczał kluczowe podania przy golu kiedy Real wygrał w finale pucharu króla 2-1, a w finale Lm wszedł na 2 połowę i walnie przyczynił się do zwycięstwa. Poza tym musiał przystosować się do zmiany pozycji i taktyki 4-3-3 w wykonaniu Realu. Drugi sezon na pewno będzie lepszy.

0

Xabi po sezonie pradopodobnie odejdzie (34lata, zjazd do bazy), Khedira negocjuje z Arsenalem, a Di Maria prawdopodobnie przejdzie do PSG jeżeli sprzeda Cavaniego i Lavezziego, także Realem myślę że nie ma co sobie głowy zaprzątać.

0

to jest bardziej nowy modrić

0

faktycznie, przeciez Suarez i Rakitic to dwaj sztandarowi wychowankowie ..

0

otóż to, nie popadajmy w takie skrajności, Iniesta ciągnął gre Hiszpanów, a to że akurat on trafił na tak dobry kadr to inna sprawa

0

0

nie oni z Mangali, tylko Mangala z City. Stwierdził iż preferuje podróż na Old Trafford

1

haha to nie rakitić na tym zdjęciu

5

0

Mazi, lecz się na nogi, bo na głowę już za późno

0

hahaha, kocham czytać takie komentarze :D

2

hahaha, nikt przy zdrowych zmysłach tyle nie zapłaci

0

VINCENT KOMPANY AHHAHAHAH, no na pewno

2

jeżeli kwestionujesz umiejętności Busquetsa to myślę że nie powinienieś się wypowiadać na tej stronie

0

skąd wiesz o czym by pisała madrycka prasa płaczku ?

0

hahaha jak ja kocham czytać takie komentarze, kolego życie to nie fifa zapamiętaj to sobie :)

0

niestety muszę Cię rozczarować

0

chyba zapomniał że potem jest jeszcze mecz z Atletico ..

0

VIDALA XD powodzonka

0

Valverde nadał Athleticowi nowe oblicze, szkoda, ale moze widocznie bardziej lubi Real

0

idz spac gimbusie

2

FRANCUSKIEGO bramkarza ? Przeciez on jest belgiem

0

bardzo szybki i dobry technicznie

0

jesteś głupi czy ślepy ? „Atlético upokarza Mourinho" więc jak myślisz o co chodzi w tym nagłówku ?

0

śmieszne są komentarze typu 'Simeone na trenera barcy' . Ludzie skoro trenuje ekipe z madrytu to myslicie ze przejdzie do barcelony?
To trener który bardzo ceni takie wartości jak lojalność więc nie ma szans, zeby trenowal barce.

0

śmieszna opinia, jako kibic Realu bardziej obawiałbym się Atletico niż Chelsea, no ale cóż. .

0

na tym polega piekno tych rozgrywek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?