badzmynormalni
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewnia że nie popełniono przestępstwa, ale 13,5 mln wpłacil jako 'deklarację uzupełniającą', eh
0
to wcześniej nie byliście? przecież na okrągło było to od Was słychać ..
0
Di Maria chce zarabia 4,5 mln euro, a chce zarabiać 9. Real się na takie coś nie zgodzi i jeżeli Angel nie obniży swoich oczekiwań to zostanie sprzedany. Co w tym dziwnego? Poza tym potencjalni chętni to PSG i United.
1
Isco grzał ławe ? Zaliczał kluczowe podania przy golu kiedy Real wygrał w finale pucharu króla 2-1, a w finale Lm wszedł na 2 połowę i walnie przyczynił się do zwycięstwa. Poza tym musiał przystosować się do zmiany pozycji i taktyki 4-3-3 w wykonaniu Realu. Drugi sezon na pewno będzie lepszy.
0
Xabi po sezonie pradopodobnie odejdzie (34lata, zjazd do bazy), Khedira negocjuje z Arsenalem, a Di Maria prawdopodobnie przejdzie do PSG jeżeli sprzeda Cavaniego i Lavezziego, także Realem myślę że nie ma co sobie głowy zaprzątać.
0
to jest bardziej nowy modrić
0
faktycznie, przeciez Suarez i Rakitic to dwaj sztandarowi wychowankowie ..
0
otóż to, nie popadajmy w takie skrajności, Iniesta ciągnął gre Hiszpanów, a to że akurat on trafił na tak dobry kadr to inna sprawa
0
a słyszeliście coś o tym ?
http://transfery.info/66368,arsenal-zarobi-na-transferze-fbregasa-do-chelsea
0
nie oni z Mangali, tylko Mangala z City. Stwierdził iż preferuje podróż na Old Trafford
1
haha to nie rakitić na tym zdjęciu
5
0
Mazi, lecz się na nogi, bo na głowę już za późno
0
hahaha, kocham czytać takie komentarze :D
2
hahaha, nikt przy zdrowych zmysłach tyle nie zapłaci
0
VINCENT KOMPANY AHHAHAHAH, no na pewno
2
jeżeli kwestionujesz umiejętności Busquetsa to myślę że nie powinienieś się wypowiadać na tej stronie
0
skąd wiesz o czym by pisała madrycka prasa płaczku ?
0
hahaha jak ja kocham czytać takie komentarze, kolego życie to nie fifa zapamiętaj to sobie :)
0
niestety muszę Cię rozczarować
0
chyba zapomniał że potem jest jeszcze mecz z Atletico ..
0
VIDALA XD powodzonka
0
Valverde nadał Athleticowi nowe oblicze, szkoda, ale moze widocznie bardziej lubi Real
0
idz spac gimbusie
2
FRANCUSKIEGO bramkarza ? Przeciez on jest belgiem
0
bardzo szybki i dobry technicznie
0
jesteś głupi czy ślepy ? „Atlético upokarza Mourinho" więc jak myślisz o co chodzi w tym nagłówku ?
0
śmieszne są komentarze typu 'Simeone na trenera barcy' . Ludzie skoro trenuje ekipe z madrytu to myslicie ze przejdzie do barcelony?
To trener który bardzo ceni takie wartości jak lojalność więc nie ma szans, zeby trenowal barce.
0
śmieszna opinia, jako kibic Realu bardziej obawiałbym się Atletico niż Chelsea, no ale cóż. .
0
na tym polega piekno tych rozgrywek :)