badzmynormalni
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najelepszy sędzia na GD od bardzo długiego czasu, myślę że pora ograniczyć artykuły z tego szmatłaca i ogarnąć tłumaczenia z innych, bardziej obiektywnych gazet
1
wreszcie natrafiłem na jakiś normalny komentarz w tych czeluściach marazmu.
0
haha to się pośmialiśmy
0
to Di Maria gdzie grał ? na defensywnym ? ...
1
haha Messi nie miał najlepszego sezonu to w komentarzach dać ZP każdemu byleby nie Ronaldo, śmiechłem :D
0
Grając na takim poziomie oczekuje od niego że się chociaż rozejży przed podaniem piłki. Czysto teoretycznie: Iniesta nie dotyka piłki, ta przekracza linie i jest aut dla Barcelony..
0
Zgadzam się, że trzeba to doprecyzować bo na chwile obecną interpretacja tego przepisy leży wyłącznie w gestii sędziego. Ale czy interwencje Pique można nazwać wślizgiem? On tak jakby przerwócił się do przodu w celu zablokowania piłki, ale czym innym mógł ją zablokować jak nie ręką ? Ciężko mi ubrać w słowa to co on chciał w tamtej chwili zrobić.
1
Najlepszy sędzia od dawna którego wybrali na El Classico, a oni mu czerwo dają ...
2
CZERWONE SWIATLO SEDZIA ? AHAHAH NO NIE MOGE
3
dzisiaj żałobny
0
Gdyby Iniesta puścił piłkę w aut to nie było by 3 gola, a tak to jemu można doliczyć chociaż połowiczną asyste
0
hahaha a co Ty Mou że liste błędów robisz?
0
nadal jakieś wątpliwości ?
0
To przypomnij sobie dlaczego nie grał już w półfinale? Żeby nie pogłębił kontuzji której nabawił się w meczu ĆWIERĆFINAŁOWYM MŚ z Belgią. Rozumiem, że możesz tego nie pamiętać. Zszedł wtedy w 30 minucie. W półfinale z Holandią nie zagrał. Robiono wszystko żeby wyleczyć go na finał, ale zwyczajnie nie zdążył wyleczyć mięśnia. Owszem planowano zakup Hamesa, dodatkowo Angel odrzucił proponowaną mu podwyżkę którą uznał za nie wystarczającą więc po takim obrocie spraw Real rozważając obecną sytuacje napisał ten list bo liczył się z jego sprzedażą i nie chciał go narażać na dodatkową kontuzję. Di Maria był gotów do gry w finale choćby na zastrzykach, ale to mogło pogłębić jego uraz i wtedy sprzedaż byłaby nie możliwa. Paniatna? Co do reszty Twojego komentarza się zgadzam.
1
to czemu jesteś tym rozgoryczony że Ronaldo wyrównał z karnego? jedyne pretensje które można mieć to do Pique, bo ja do dziś oglądając powtórkę tego zagrania nie rozumiem co chciał osiągnąć rzucająć się na piłkę
0
Xavi: "W żadnym momencie nie straciliśmy kontroli, ale kiedy wyrównali to poczuli się bardziej pewnie".
HAHAHAAH, NIECH MNIE KTOŚ USZCZYPNIE, PROSZĘ
0
łaał, oklaski no nie wierze kolejne rekord pobity, jest!!!
0
Gdyby babka miała wąsy ..
1
no tak bo przecież karny był z kaplusza i się nie należał ..
16
Płaczecie że z karnego, ale czy ten karny był nie słuszny ? O co można mieć pretensje do Ronaldo? Że od zawsze wykonuje karne ? no prosze was ..
0
robi tak praktycznie po każdej bramce, niezależnie czy ją wypracuje czy nie, więc po co sie czepiać ?
0
Tak, wyraził chęć odejścia jeśli klub nie spełni jego żądań finansowych. Doskonale wiedział, że inne kluby mogą mu po takim sezonie zaoferować tyle ile on będzie chciał. Dodatkowo Di Maria nie zagrał w finale MŚ po tym jak Real napisał list do Argentyńskiego ZPN, z prośbą aby ten nie występował w tym meczu, bo to może pogłębić jego kontuzje. Jak Ty byś się czul gdyby klub dodatkowo zakazał Ci gry w pierwszym i prawdopodobnie ostatnim takim meczu w życiu. To tylko wzmocniło chęci do odjeścia, więc jak nie jesteś do końca zorientowany w sytuacji to nie siej herezji :)
0
Półgłówku, przecież on z dupy nie powiedział, że nigdy nie będe trenerem barcelony, tylko zapytany o taką możliwość dziennikarza udzielił następującej odpowiedzi. Jeśli tego już nie jesteś w stanie zrozumieć to myślę, że nie powinieneś się tu wypowiadać.
0
okej jeśli tak dokładnie znasz tamtejszą strukturę klubu i hierarchie podejmowania decyzji to nie było tematu :)
0
Przecież wiadomo że ostateczne decyzje od zawsze podejmuje prezes który jest pracodawcą dla trenera.
0
Nie sądze, że było to decyzją Carlo, aczkolwiek bardziej Pereza i zarządu, którzy chcieli osiągnąć maksymalne zyski z tej sprzedaży.
4
Za wysokie progi ? Bez jej, skoro sezon temu trenerem był Tata Martino, którego w chwili ogłoszenia na pewno kojarzyło niewielu fanów. Poza tym powiedział to w innym charakterze, na zasadzie że jeśli jest trenerem Realu to nie będzie Barcy, jeśli był Milanu to nie będzie Interu, a jeśli byłby Romy to nigdy Lazio.
0
a że Suarez kogoś ugryzie też obstawiłeś?
0
Tym że go zdjał pokazał jedynie kto rządzi w Realu i że nie musi żadnej zmiany przedyskutowywać z zawodnikiem :)
0
trochę no name, nic o nim nie wiadomo. zobaczymy co pokaże.