badzmynormalni
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ostatni raz tak się uśmiałem na pogrzebie.
2
nie ośmieszaj się już dzieciaczku, idź lepiej odrób pszyre bo wakacje się kończą
0
od 2002 drugiego roku ciążyła na nich presja zdobycia 10! pucharu europy, co nie raz wiązało zawodnikom nogi w półfinałach i wcześniejszych fazach. Byli nastawiani że muszą wygrać ten 10 puchar. Teraz już gdy go zdobyli ta presja jest mniejsza, już nie muszą, ewentualnie mogą :)
0
owszem ma bardzo zbliżony skład pod względem personalnym do ekipy Guardioli, co dodatkowo potęguje myślenie o możliwym cyklu Realu
0
chodzi o to, że dysponują prawdopodobnie najsilniejszym składem w historii i są uważani za faworytów w każdych rozgrywkach w których biorą udział
0
ochłoń troszkę i doczytaj, a potem komentuj :)
0
mea culpa.
1
FIFA podtrzymała karę dla Suareza. Czemu nie ma żadnego info na stronie !?
20
Jeśli dają te 6,2 mln to uważam, że z pocałowniem w rękę barca powinna go oddać :)
0
Bardzo perspektywiczny gracz, dodatkowo kasy im nie brakuje więc nie mają takiego parcia na sprzedaż zawodników.
4
Podobno agent w drodze do Manchesteru dogadać szczegóły. Zgadzam się bardzo dobry transfer United.
0
Jak sądzicie ile Barca może za niego wyciągnąć?
0
Marquinhos nigdzie się nie ruszy.
3
czy Ty jesteś normalny ? ' a co nas obchodzi że nie chce ? ' to obchodzi, że jeśli nikt nie wyłoży sporej kwoty (co jest wielce prawdopodobne) to alves siłą rzecy będzie musiał zostać w klubie do końca kontraktu. A skoro Luis go nie widzi w swoich planach, szkodą dla klubu jest rezerwowy pobierający tak wysoką pensje.
0
Moim zdaniem Di Maria rozegrał sezon życia, mała szansa że go powtórzy stąd Real chce się go jak najszybciej pozbyć za możliwie największą kasę. A no to widzisz, takie zażalenia to już bezpośrednio do Zubiego ..
0
Pamiętajmy że z formą Angela bywało różnie. Teraz zagrał być może sezon życia przez co jego cena jest jaka jest. Mimo wszystko klub nie da mu dwukrotnej podwyżki, a skoro proponowane 5 mln mu nie pasuje trzeba się z nim rozstać. Według mnie sprawa została postawiona sprawiedliwie.
0
wreszcie trafiłem na komentarz który stoi na przyzwoitym poziomie intelektualnym :)
0
owszem, ale szatnie zespołu trzeba przewietrzyć, a Angelowi nikt w Realu nie da 9 mln o które tak bardzo zabiega. Poza tym po sprowadzeniu Kroosa i Jamesa myślę, że Real aż tak bardzo nie odczuje jego braku.
0
tak więc już rozumiesz dlaczego taka cena? :)
0
zawsze deklarował się jako Madridista, więc jesli ostatecznie transfer doszedłby do skutku, czułbym się przez niego nieco oszukany ;)
1
Egzakli
0
bo oni są słabsi niż Angel ?
0
tak na pewno szlochają z przerażenia
0
może zostać, ale główne organy FIFA zapowiedziały już, że niemal na pewno nie zostanie zmniejszona :)
0
nie sądze, na pewno zostanie w Dortmundzie
0
jakie jest źródło tego że marzy ? nie chce mi się w to wierzyć
0
20 mln Euro ? Niemozliwe. Klopp powiedział że Hummels i Reus się nie ruszą tym bardziej za tak śmieszną kwotę.
0
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
0
rudy się dostał tym razem! :D
0
po miesiącu już zatęsknił ? XD to co będzie podczas sezonu