0

możliwe, jednak z tym osądem wstrzymajmy się do zakończenia tego całego dochodzenia. w sytuacji gdyby jednak tej kary nie dostał, wyczuwam nie mały lament na tej stronie na Pereza i że pewnie sypnął kasą dla FIFY XD no ale cóż, pozostaje nam czekać

0

Czy działa to nie wiem. Ale na chwile obecna tak to sie przedstawia i my nie mamy na to wplywu.

0

Sędzia w protokole nie zanotował tego zagrania jako wyższa agresja czy coś w ten deseń dlatego prawdopodobna kara wyniesie 2-3 spotkania tak jak to była w podobnych przypadkach.

1

Nie zapominaj że Atletico na Vicente Calderon ma mega duże wsparcie, które jest dla nich jak woda na młyn. Także nawet niezła forma obrońców niczego nie przesądza.

1

owszem, ale w ich grze zawsze można wyczuć agresje. grają tak od zawsze, bo tak zapewne nakazuje im Simeone

0

skąd o tym wiesz? masz jakieś dowody, a może przeprowadziłeś własne śledztwo? XD właśnie to FIFA ma sprawdzić, jak można z góry zakładać że łamali przepisy.

0

owszem są dwa powody, ale głownym jet to że Real zaoferował 100k tygodniówki a Barca tyle nie mogła, potem jest infrmacja, że no Barca jednak ma zakaz transferowy XD

0

Poczytaj o przykładach gracza z Valencii, który zrobił dokładnie to samo i także dostał 2 mecze zawieszenia. Nie było w tym jakiejś niezwykłej agresji, a po prostu jakiś rodzaj bezroadności. Kare oczywiscie potępiam, ale 2 mecze wystarczą, bo nie można karać takich samych przydaków inaczej tylko dlatego, żo koleś się nazywa Ronaldo.

1

niemożliwe, jednak można na tej stronie znaleźć komentarz obiektywny pod każdym względem, chapeau bas mordeczko, nie ująłbym tego lepiej ;)

0

no tak owszem, powinni bo my też dostaliśmy, fuck logic

0

hahah czuje kare na plecach ? zioomuś ochłoń troszkę

1

Ten mecz na pewno nie bedzie tak jednostronny jak pierwsze spotkanie. Atmosfera Vicente Calderon robi swoje. Wszystko moze sie zdarzyc

0

jesteś śmieszny jak dom dziecka

0

hahaha co tam żę barca zwyczajnie ma ban transferowy i tak wszyscy pomysla ze pojdzie za kasa, co za koles dodawal tego newsa

0

nie przesadzaj, Mario Suarez nie zrobił tego specjalnie. Poza tym trzeba się cieszyć że Suarez nie dostał kartki za swoje próby nurkowania.

1

No faktycznie widać jak na dłoni .. Real prawie zawsze trudniejszy przeciwnik wyłączając 2 ostatnie lata. Genialna teza, zaprzeczyłeś sam sobie.

0

takiego łomotu jak w ostatnim meczu ligowym ?

0

haha to ciekawe co napisać o Barcelonie skoro postawili Suareza i w 7 ligowych meczach okrągłe zero ..

0

0

Ja sie założę że trafią na kogoś równie słabego, np Barcelone :)

0

2 lata temu miał United.

0

0

co sie tak tym realem podniecacie ...

1

co 2 mecz według El Mundo Deprotivo to arbiter jest oznaczony jako kolor czerwony. Po meczu z Realem było to samo, mimo że arbiter był na dobrym poziomie. Nie rozumiem juz tej gazety

2

haha jeśli to faktycznie gest w stronę Cristiano to Neymar jest największym piłkarzem hipokrytą jakiego znam

1

Ronaldo zagrał sezon życia, Messi wiadomo że większych szans na wygraną nie ma więc wszyscy kibice jednym chórem na Neuerem.

3

akurat prasa madrycka jest 2 razy rzetelniejsza od katalońskiej więc nie wiem co na celu ma ten komentarz

1

Przecież Montoya i Sandro są na liście powołanych więc pewnie zagrają ? Chyba że ja czegoś nie rozumiem

0

kurde ten Pedro jednak potrafi grac w pilke

0

Jak można wiecznie piperzyć że jesteśmy wierni stylowi, skoro ten styl się teraz nie sprawdza ? no kurrr..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?