badzmynormalni
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
możliwe, jednak z tym osądem wstrzymajmy się do zakończenia tego całego dochodzenia. w sytuacji gdyby jednak tej kary nie dostał, wyczuwam nie mały lament na tej stronie na Pereza i że pewnie sypnął kasą dla FIFY XD no ale cóż, pozostaje nam czekać
0
Czy działa to nie wiem. Ale na chwile obecna tak to sie przedstawia i my nie mamy na to wplywu.
0
Sędzia w protokole nie zanotował tego zagrania jako wyższa agresja czy coś w ten deseń dlatego prawdopodobna kara wyniesie 2-3 spotkania tak jak to była w podobnych przypadkach.
1
Nie zapominaj że Atletico na Vicente Calderon ma mega duże wsparcie, które jest dla nich jak woda na młyn. Także nawet niezła forma obrońców niczego nie przesądza.
1
owszem, ale w ich grze zawsze można wyczuć agresje. grają tak od zawsze, bo tak zapewne nakazuje im Simeone
0
skąd o tym wiesz? masz jakieś dowody, a może przeprowadziłeś własne śledztwo? XD właśnie to FIFA ma sprawdzić, jak można z góry zakładać że łamali przepisy.
0
owszem są dwa powody, ale głownym jet to że Real zaoferował 100k tygodniówki a Barca tyle nie mogła, potem jest infrmacja, że no Barca jednak ma zakaz transferowy XD
0
Poczytaj o przykładach gracza z Valencii, który zrobił dokładnie to samo i także dostał 2 mecze zawieszenia. Nie było w tym jakiejś niezwykłej agresji, a po prostu jakiś rodzaj bezroadności. Kare oczywiscie potępiam, ale 2 mecze wystarczą, bo nie można karać takich samych przydaków inaczej tylko dlatego, żo koleś się nazywa Ronaldo.
1
niemożliwe, jednak można na tej stronie znaleźć komentarz obiektywny pod każdym względem, chapeau bas mordeczko, nie ująłbym tego lepiej ;)
0
no tak owszem, powinni bo my też dostaliśmy, fuck logic
0
hahah czuje kare na plecach ? zioomuś ochłoń troszkę
1
Ten mecz na pewno nie bedzie tak jednostronny jak pierwsze spotkanie. Atmosfera Vicente Calderon robi swoje. Wszystko moze sie zdarzyc
0
jesteś śmieszny jak dom dziecka
0
hahaha co tam żę barca zwyczajnie ma ban transferowy i tak wszyscy pomysla ze pojdzie za kasa, co za koles dodawal tego newsa
0
nie przesadzaj, Mario Suarez nie zrobił tego specjalnie. Poza tym trzeba się cieszyć że Suarez nie dostał kartki za swoje próby nurkowania.
1
No faktycznie widać jak na dłoni .. Real prawie zawsze trudniejszy przeciwnik wyłączając 2 ostatnie lata. Genialna teza, zaprzeczyłeś sam sobie.
0
takiego łomotu jak w ostatnim meczu ligowym ?
0
haha to ciekawe co napisać o Barcelonie skoro postawili Suareza i w 7 ligowych meczach okrągłe zero ..
0
0
Ja sie założę że trafią na kogoś równie słabego, np Barcelone :)
0
2 lata temu miał United.
0
0
co sie tak tym realem podniecacie ...
1
co 2 mecz według El Mundo Deprotivo to arbiter jest oznaczony jako kolor czerwony. Po meczu z Realem było to samo, mimo że arbiter był na dobrym poziomie. Nie rozumiem juz tej gazety
2
haha jeśli to faktycznie gest w stronę Cristiano to Neymar jest największym piłkarzem hipokrytą jakiego znam
1
Ronaldo zagrał sezon życia, Messi wiadomo że większych szans na wygraną nie ma więc wszyscy kibice jednym chórem na Neuerem.
3
akurat prasa madrycka jest 2 razy rzetelniejsza od katalońskiej więc nie wiem co na celu ma ten komentarz
1
Przecież Montoya i Sandro są na liście powołanych więc pewnie zagrają ? Chyba że ja czegoś nie rozumiem
0
kurde ten Pedro jednak potrafi grac w pilke
0
Jak można wiecznie piperzyć że jesteśmy wierni stylowi, skoro ten styl się teraz nie sprawdza ? no kurrr..