barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta cos musi sieknac bo slabo gra a jak strzeli to moze moze wroci forma z ostatniego sezonu
Vamos Barca
0
napisal FCB keres na jakim kanale jest na sopcascie
0
pewnie w zimie nie przejdze bo Arsenal a duzo kontuzji to trzeba miec jakis klasowych zawodnikow na boisku .
Ale jesli sie uda teraz go spoko bo Inista i Xavi ostatnimi czasy nie graja rewelki szczegolnie Andres ale naewno to minie
0
git brawo
0
Abidal sie ciekawe z kad tam wziol. Kurde dac bojana zamiast pedro;/
0
Panowie ja juz jajo niose . Kiedy te sklady ten mecz bo juz nie wytrzymam . Pozdro dla cb misiek i dla innych ,,normalnych'' fanow realu
0
ja to nie wiem zacznie messi te sam na sam strzelac?
remis jak narazie zasluzony. pedro dzis gra tak jak nasz najlepszy transfer w tamtym sezonie hleb , pilka odskakuje mu na 2 metry i traci i traci co chwile;/
0
Milito na zdjeciach z oficjalnej jest pokazany jak trenuje tylko nie za bardzo kumam anglika i tam w bewsie cos o nim pisze i o powolaniach
0
i kurcze znowu GOL TV na TVU nie dziabie cos ? wie ktos moze co sie dzieje3?
0
Na TVU Fotball2 ladnie polecam
0
nie no real ma wogole wszytskich lepszych zawodikow od Barcelony ale i tak przegrywa.
No jakos rzadko widuje zeby Krystyna strzelala lewa noga a i tak Messi moze w wolnych jest gorszy ale w Barcelonie Alves lepiej strzela od Krisianki
0
ale ladnie na TVU chodzi Danish Delight
0
u mnie wogole sie nie laduje GOL TV
0
Mam pytanie czemu jak chce ogladac mecz na justin.tv i zmieniam tam serwer proxy i port to mi wyskakuje za kazdym razem jak chce zmienc stronke ze blad polaczenia ??
Bardzo prosze o pomoc z gory dziekii wielkie
0
kurde znowu Iniesta nie gra co jest ;/
0
Ale czlowieku co ci w tej stronie nie pasuje ?
A sklad jak sie tu podaje na mecz to jest z oficjalnej strony a nie z wlasnego mniemania .
Poszukaj w ksiazce telefonicznej bo ja nie mam nigdzie zapisanego
0
Koniucha1988
Jak chcesz to zadzwon do Guardioli i sie spytaj o sklad
0
ej wam tez sie nie cos rabie jak chcecie na justinie bez limitow ogladac to tam berze sie serwer proxy wpisuje sie port itp i wczensiej ladnie sie ogladalo a teraz zadna strona nie chce sie otworzyc tylko przerywa poaczenie?? z gory dzieki za odp
0
panowie ale mnie denerwuje ten Pedro gra taksamo jak Hleb odkskuje mu pilka no i jesczze Busi tez slabo
0
spokojnie ich pyknie Fc Barcelona
0
slabo ze Iniesta nie gra;/moze jakis uraz maly oby nie
0
Jest narszcie wlaczyli na TVU goltv;d;d
0
wlasnie mi tez goltv nie smiga;/
ale tydzien temu to w ndz byl juz wlaczony
moze wlacza pozniej
0
sory ale wam tez sie nie chce zaloczyc gol tv na tvu??
0
wam tez cos GOL TV na tvuplayerze nie chce zalączyc??
0
nie widze problemu z nieobecnoscia Messiego i Alvesa.
Na prawej zagra Puyol w srodku obrony Chychra i Pique a zamiast Messiego Pedro i reszta juz wiadoma
0
marze jesczze o takiej akcji jak gol iniesty n w finale lm 0:0 a tu ktorys z naszym bomba z 30m i okno...cos pieknego....dla takich chwil az chce sie zyc i kibicowac Barcelonia.
Na eurosporcie chyba nie ma lasowania a zawze było bo nic nie ma napisane w programie TV
0
dzieki young22
0
znaczy nie cielo tylko wywalalo sory
0
sory ze pytam ale wie ktos moze jak ustawic zeby nie cielo sie na justinie mecz gdy oglada to za duzo osob z twojego kkraju?
Bo slyszalem ze da sie tak ustawic
Z gory dzieki za odp