0

Iniesta cos musi sieknac bo slabo gra a jak strzeli to moze moze wroci forma z ostatniego sezonu

Vamos Barca

0

napisal FCB keres na jakim kanale jest na sopcascie

0

pewnie w zimie nie przejdze bo Arsenal a duzo kontuzji to trzeba miec jakis klasowych zawodnikow na boisku .

Ale jesli sie uda teraz go spoko bo Inista i Xavi ostatnimi czasy nie graja rewelki szczegolnie Andres ale naewno to minie

0

git brawo

0

Abidal sie ciekawe z kad tam wziol. Kurde dac bojana zamiast pedro;/

0

Panowie ja juz jajo niose . Kiedy te sklady ten mecz bo juz nie wytrzymam . Pozdro dla cb misiek i dla innych ,,normalnych'' fanow realu

0

ja to nie wiem zacznie messi te sam na sam strzelac?

remis jak narazie zasluzony. pedro dzis gra tak jak nasz najlepszy transfer w tamtym sezonie hleb , pilka odskakuje mu na 2 metry i traci i traci co chwile;/

0

Milito na zdjeciach z oficjalnej jest pokazany jak trenuje tylko nie za bardzo kumam anglika i tam w bewsie cos o nim pisze i o powolaniach

0

i kurcze znowu GOL TV na TVU nie dziabie cos ? wie ktos moze co sie dzieje3?

0

Na TVU Fotball2 ladnie polecam

0

nie no real ma wogole wszytskich lepszych zawodikow od Barcelony ale i tak przegrywa.

No jakos rzadko widuje zeby Krystyna strzelala lewa noga a i tak Messi moze w wolnych jest gorszy ale w Barcelonie Alves lepiej strzela od Krisianki

0

ale ladnie na TVU chodzi Danish Delight

0

u mnie wogole sie nie laduje GOL TV

0

Mam pytanie czemu jak chce ogladac mecz na justin.tv i zmieniam tam serwer proxy i port to mi wyskakuje za kazdym razem jak chce zmienc stronke ze blad polaczenia ??

Bardzo prosze o pomoc z gory dziekii wielkie

0

kurde znowu Iniesta nie gra co jest ;/

0

Ale czlowieku co ci w tej stronie nie pasuje ?

A sklad jak sie tu podaje na mecz to jest z oficjalnej strony a nie z wlasnego mniemania .

Poszukaj w ksiazce telefonicznej bo ja nie mam nigdzie zapisanego

0

Koniucha1988

Jak chcesz to zadzwon do Guardioli i sie spytaj o sklad

0

ej wam tez sie nie cos rabie jak chcecie na justinie bez limitow ogladac to tam berze sie serwer proxy wpisuje sie port itp i wczensiej ladnie sie ogladalo a teraz zadna strona nie chce sie otworzyc tylko przerywa poaczenie?? z gory dzieki za odp

0

panowie ale mnie denerwuje ten Pedro gra taksamo jak Hleb odkskuje mu pilka no i jesczze Busi tez slabo

0

spokojnie ich pyknie Fc Barcelona

0

slabo ze Iniesta nie gra;/moze jakis uraz maly oby nie

0

Jest narszcie wlaczyli na TVU goltv;d;d

0

wlasnie mi tez goltv nie smiga;/

ale tydzien temu to w ndz byl juz wlaczony

moze wlacza pozniej

0

sory ale wam tez sie nie chce zaloczyc gol tv na tvu??

0

wam tez cos GOL TV na tvuplayerze nie chce zalączyc??

0

nie widze problemu z nieobecnoscia Messiego i Alvesa.

Na prawej zagra Puyol w srodku obrony Chychra i Pique a zamiast Messiego Pedro i reszta juz wiadoma

0

marze jesczze o takiej akcji jak gol iniesty n w finale lm 0:0 a tu ktorys z naszym bomba z 30m i okno...cos pieknego....dla takich chwil az chce sie zyc i kibicowac Barcelonia.

Na eurosporcie chyba nie ma lasowania a zawze było bo nic nie ma napisane w programie TV

0

dzieki young22

0

znaczy nie cielo tylko wywalalo sory

0

sory ze pytam ale wie ktos moze jak ustawic zeby nie cielo sie na justinie mecz gdy oglada to za duzo osob z twojego kkraju?

Bo slyszalem ze da sie tak ustawic

Z gory dzieki za odp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?