barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prosze o pomoc!
ostatnimi czasy kiedy chce sobie wlaczyc meczyk na justinie i nie moge poniewaz wyskakuje mi komunikat o trescie mniej wiecej takiej (BAD PLAYER OR PLAYER REQUEST CODE;011 THIS IS COMMONLY CAUSED BY PROXY SOFTWARE ...) a mam ustawione proxy zeby mnie nie wywalalo ze wzgledu na limity .
wie ktos moze co sie dzieje i jak temu zaradzic?
0
mam pytanie czy komus tez wyskakuje komunikat na justinie nawwet jak ma wlaczone proxy a tresci mniej wiecej takiej '' bad player or player request ..."? moze wiecie co sie dzieje
0
sory mam pytanie czy wam tez justin ostatnio nie chce dzialac ?ustawiam tan serwer proxy itp. i jak chce wlaczyc transmisje to mi blad wyskakuje i pisze ze cos z serwerem zdlanym jest nie tak.
0
IBRA jestes najlepszy!MESSI jestes BOGIEM
0
a xavi pascual nie trenuje przypadkiem koszykowki?
0
szkoda Fabiana troche mial szanse zawita na dluzej w bramce.
Fabregas zagral wczoraj moim zdaniem slabe zawody ale to jest prawdziwy crack i dawac go do nas!
0
nie ma co sie martiwc ze skladem na Racing . VV,Puyol,Pique,Milito,Max,Marquez,Busi,Iniesta,Henry,Ibra,Messi
Pocisniemy ich spokojnie
0
mumin czy ty nie wiesz ze toure ma kontuzje?
0
puyol,milito,muniesa,maxwell nie wyglada to az tak zle
0
no to pozdro;/
0
Kurde jak dwa miesiace to zeby tylko zdążył na Gran Derbi
0
marqueza mogl oszczedzic wtedy sedzia i tak wystarczajaca kara byl karny
0
marqueza mogl oszczedzic wtedy sedzia i tak wystarczajaca kara byl karny
0
Dlaczego Guti tylko 8mln przeciez teraz jest najlepszy ?
0
gostek miałem to samo pisac ;)
0
nawet Czychra sie zalapal ;)
0
szkoda ze pilkarzy druzyn przeciwnych nie wylacza z gry ;)
0
niech sobie odpocznie dac szanse Milito bo Czychre to na Camp Nou wygwizdaja
0
powie mi ktos ile goli m Pedro w lidze hiszpanskiej na chwile obecna ?
0
65217 czy jakos tak jest GOLTV na TVU ale wlacza pewnie na 5 minut przed meczem i nie bedzie pewnie mozna obejrzec przez 1 polowe nic tam jak zwykle ostatnio
0
no i ladnie jedziemy z nimi . szkoda ze Toure znowu lawa bede trzasl portami jak sergio bedzie przy pilce
0
valdes,puyol,pique,rafa,abidal,sergio,xavi,iniesta,messi,ibra,pedro
0
no i Keita jesczze
0
slash nie wiem z kad taki sklad wzioles .? Alves przeciesz nie zagra dzisiaj wogole
0
u nas wiecej szans dostanie niz tam napewno. No a Robinho napewno dbrze nie gral ze zszedl penwie kicha
0
niech sobie gra tam gdzie gra a pinto i tak rzadko kiedy gra . Mamy w rezerwach bramkarzy w azdym momencie Guardiola moze sobie po nich siegnac
0
Abidal perfekcja wszytsko mu dzisiaj wychodzilo. Messi gratulacja! Ibra ogarnij sie troszeczke ale za walke podwyzszyc mu. Vamos Barca
0
uu ale skladzik;d;;d
0
gaby to na 1 sklad sie szykuje . Zmeinnikami beda Marques i Czychra a pique,gaby,puyol beda sie zmieniac a tamci raz na kilka tygodni
0
no ale w Barcelonie tez nie bylo kilku podstawowych a jak Pep zdarzył sie pokapowac bylo po ptokach. Nie ma bata ze nie awansujemy stawiam 0:3