0

prosze o pomoc!

ostatnimi czasy kiedy chce sobie wlaczyc meczyk na justinie i nie moge poniewaz wyskakuje mi komunikat o trescie mniej wiecej takiej (BAD PLAYER OR PLAYER REQUEST CODE;011 THIS IS COMMONLY CAUSED BY PROXY SOFTWARE ...) a mam ustawione proxy zeby mnie nie wywalalo ze wzgledu na limity .

wie ktos moze co sie dzieje i jak temu zaradzic?

0

mam pytanie czy komus tez wyskakuje komunikat na justinie nawwet jak ma wlaczone proxy a tresci mniej wiecej takiej '' bad player or player request ..."? moze wiecie co sie dzieje

0

sory mam pytanie czy wam tez justin ostatnio nie chce dzialac ?ustawiam tan serwer proxy itp. i jak chce wlaczyc transmisje to mi blad wyskakuje i pisze ze cos z serwerem zdlanym jest nie tak.

0

IBRA jestes najlepszy!MESSI jestes BOGIEM

0

a xavi pascual nie trenuje przypadkiem koszykowki?

0

szkoda Fabiana troche mial szanse zawita na dluzej w bramce.

Fabregas zagral wczoraj moim zdaniem slabe zawody ale to jest prawdziwy crack i dawac go do nas!

0

nie ma co sie martiwc ze skladem na Racing . VV,Puyol,Pique,Milito,Max,Marquez,Busi,Iniesta,Henry,Ibra,Messi

Pocisniemy ich spokojnie

0

mumin czy ty nie wiesz ze toure ma kontuzje?

0

puyol,milito,muniesa,maxwell nie wyglada to az tak zle

0

no to pozdro;/

0

Kurde jak dwa miesiace to zeby tylko zdążył na Gran Derbi

0

marqueza mogl oszczedzic wtedy sedzia i tak wystarczajaca kara byl karny

0

marqueza mogl oszczedzic wtedy sedzia i tak wystarczajaca kara byl karny

0

Dlaczego Guti tylko 8mln przeciez teraz jest najlepszy ?

0

gostek miałem to samo pisac ;)

0

nawet Czychra sie zalapal ;)

0

szkoda ze pilkarzy druzyn przeciwnych nie wylacza z gry ;)

0

niech sobie odpocznie dac szanse Milito bo Czychre to na Camp Nou wygwizdaja

0

powie mi ktos ile goli m Pedro w lidze hiszpanskiej na chwile obecna ?

0

65217 czy jakos tak jest GOLTV na TVU ale wlacza pewnie na 5 minut przed meczem i nie bedzie pewnie mozna obejrzec przez 1 polowe nic tam jak zwykle ostatnio

0

no i ladnie jedziemy z nimi . szkoda ze Toure znowu lawa bede trzasl portami jak sergio bedzie przy pilce

0

valdes,puyol,pique,rafa,abidal,sergio,xavi,iniesta,messi,ibra,pedro

0

no i Keita jesczze

0

slash nie wiem z kad taki sklad wzioles .? Alves przeciesz nie zagra dzisiaj wogole

0

u nas wiecej szans dostanie niz tam napewno. No a Robinho napewno dbrze nie gral ze zszedl penwie kicha

0

niech sobie gra tam gdzie gra a pinto i tak rzadko kiedy gra . Mamy w rezerwach bramkarzy w azdym momencie Guardiola moze sobie po nich siegnac

0

Abidal perfekcja wszytsko mu dzisiaj wychodzilo. Messi gratulacja! Ibra ogarnij sie troszeczke ale za walke podwyzszyc mu. Vamos Barca

0

uu ale skladzik;d;;d

0

gaby to na 1 sklad sie szykuje . Zmeinnikami beda Marques i Czychra a pique,gaby,puyol beda sie zmieniac a tamci raz na kilka tygodni

0

no ale w Barcelonie tez nie bylo kilku podstawowych a jak Pep zdarzył sie pokapowac bylo po ptokach. Nie ma bata ze nie awansujemy stawiam 0:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?