barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
Utarczka słowna ,,piłkarza" Pedro z ,,kibicami" reprezentacji - tak powinien brzmieć tytuł
0
Gramy cały sezon średnio, z kilkoma bardzo dobrymi meczami. W każdym meczu rywal typu Granada ma przynajmniej 1-2 dogodne sytuacje do strzelenia gola. Dwumecz z Atleti nie jest wpadką. Mecze z City czy Realem wygrane zostały między innymi przez brak skuteczności przeciwników. Era się skończyła trzeba sobie to powiedzieć prosto w oczy. Tyle pięknych chwil żaden inny kibic innego klubu nie przeżył co my!. Rewolucja jest potrzebna bo brniemy w nicość. Niestety.
1
Dłużej mogli zwlekać(...) - pewnie i tak się spóźnią z wysłaniem i dupa zbita . Ten zarząd przypomina mi nasz Polski Rząd.
2
Marca: Barca zagra bez Messiego,Xaviego,Busquetsa,Alvesa,Mascherano,Fabregasa - jest to efekt nieudacznictwa w mecze z Atleti .
0
Ja się pytam co ten Fabregas robił na boisku ? Koleś nie wniósł nic(!). Po jego zmianie zaczęła się dobra gra. Ney na prawej to jakieś nieporozumienie, chociaż nie można mu odmówić ambicji. Po przejściu na lewą niezły wiatrak robił. Rewanż bez Cesca , takie hasło powinni wbić w banie Taty i będzie dobrze .
0
Jeśli chodzi o cechy typowo bramkarski ; bronienie, łapanie, piąstkowanie itp. to jestem spokojny o Pinto. Tylko błagam niech mu tyle nie podają bo aż serca staje! :)
0
oby nie, zjedzą nas i wyplują - niestety
0
Gramy nadal słabiutko , przeciwnicy za łatwo dochodzą do sytuacji bramkowych(niesłuszlny spalony). Będzie klapa z City i Realem ....
0
przypominają mi się sezony 06/07 , 07/08 . niestety , zawodnicy muszą zareagować
0
W Dongou widze potencjal . Wchodzi i cos sam probuje , nie tylko poszukiwanie na sile Messiego :D 9 jest jego w nastepnym sezonie
0
teraz wszyscy chcą Ibiego a przypuszczam , że jak wejdzie będzie stłamszony Messim do ktorego będzie chciał ciągle piłki dogrywać ehhh
0
lipa lipa lipa ! niech popatrzą nawet na ten presezon i Bartra jest za cienki
0
ten młody Kameruńczyk naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył , widać dynamiczny jak Eto'o . oby tak dalej ! :)
0
nie chciałbym dramatyzować ale to co pokazuje Montoya i Bartra od początku presezonu nie napawa mnie optymizmem , do tego dochodzi gra obronna całego zespołu która lekko mówiąc nie jest dobra . oby Tata to wszytsko dobrze poukładał i zmienił asystenta bo ten Roura nie powinien się dotykać już więcej do tego zespołu !
0
po co go wypozyczac jak i tak wiadomo ze nigdy juz nie bedzie wazna postacia naszej druzyny . sprzedac i zarobic jakies grosze na nim a nie jeszcze pewnie barca z polowe pensji jego bedzie musiala pokrywac jak nie wiecej . ehhhh ten kurde rossel frajer :P
0
0
dobrze bo koleszka tylko potrafił robić to słynne wyprowadzanie piłki a obrońca z niego żaden . kasa swoją stroną . jak zwykle je*ią mas ostro !
0
pewnie schlorowany jechał :)
0
Zamiast niego niech Pedro wypier....!!!
0
jeszcze obrońca i więcej rotacji i znowu wracamy na sam szczyt ! :)
0
tito rossel dwa baranki ......
0
jak zwykle nas wyrolują wszyscy i gówno zarobimy ; a jak my będziemy chcieli kogoś kupić to od razu chcą 2krotnej przebitki
0
Pedro out Alexis on
0
przede wszystkim potrzebna jest zmiana moze nie duza ale taktyki , wiecej gry skrzydlami co wiaze sie z sciagnieciem Neymara i posadzeniem na lawce Pedro ktory totalnie pokazal w meczach z Bayernem jakim jest bezbarwnym pilkarzem . no i oczywiscie transfer obroncy srodkowego i zwiekszenie roli Thiago . moje zdanie VEB
0
niech własnie zataczy tak z Bayernem gwiazdor ..........:)
0
Pedro = Pique = Fabregas
0
fajnie song gra lepiej na pewno niz busi ostatnio ale slabo to wyglada jak sie cofa w linie obrony kiedy adriano ma gale , daj to mniejsze pole manewru w pomocy a do tego nic nie daje jesli song dostanie pilke i poda do Srique
0
messiemu nalezy sie 1 bo ja osobiscie nie pamietam jednego dobrego zagrania , nie mozna go porownywac dajmy tu do bartry gdyz ten mial przynajmnije kilka odbiorow ( jeden bardzo efektowny 1vs1 z riberym )
0
pique niech zmieni te protezy nieudacznik :) koles jest slaby masakrycznie ostatnimi czasy