barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niedawno hejty po meczu z Depor, teraz widzę większość się spuszcza xD
0
Niebezpieczne zagranie charakteryzuje brak kontaktu, a tutaj trochę Jordi przesadził
0
Zagotował się Alba
0
Pique żyje w myśl zasady " Jakiegoś Panie Boże mnie stworzył, takiego mnie masz". Dla mnie dureń i tyle.
0
Co za jotej xd nie wierze
1
Szpaku mówicie, że w formie ? Bo nie mam na szczęście TVP Sport.
Mi się przypomina jakiś mecz kiedy przy piłce był Messi a on ciągle "Maradona" xD
1
Bez zaskoczenia - Munir słabiutko jak zwykle, chociaż Roberto, Rakitić czy Alves też bardzo nie odstają.
0
Polecam wejść na kanonierzy.com i poczytać sobie komentarze odnośnie dzisiejszego losowania.
Dla mnie najlepszy ten niżej:
"Stary Busquets>Coq>Busquets teraz"
1
gdzie ten kurwa Mathieu gra ? koleś nie ogarnia tematy nic dzisiaj
0
padaka na trakach w wykonaniu Żeremiego
0
Sandro to jak się wygrzebie z tego mułu do końca sezonu to będzie cud
14
"Adriano miał okazję osobiście pokonać dyrektora sportowego Romy Waltera Sabatiniego, który zrobił na nim dobre wrażenie."
Pokonać - literówka droga redakcjo, chyba miało być poznać.
0
Terminarz nam sprzyja. Rewanże u siebie z Sevilla, Bilbao, Atletico, Realem, Espanyolem, Valencią :D Dobrze chyba mówię .
0
Widzę kapitan Norwegii popija co nieco - może z Olkiem Kwaśniewskim .?
0
To samo co +- 30 innych, nabija hajs nazwiskiem
9
Kolejny pseudo konkurs.
UEFA&FIFA MAFIA $$$$
0
Nura dobrego Luisito zrobił :D I widze kilka osob nabrał
0
Weź pod uwagę, że on ma ułamek sekundy, my mamy powtórki - to raz. Po drugie mimo wszystko liczy się część ciała która można zdobyć bramkę, a w tych spornych sytuacjach wydaje mi się że ta głowa czy bark są wysunięte.
0
Trzeba przyznać, że go nie oszczędzają, same ciężkie sytuacje do wyłapania. Chyba tylko w jednej się pomylił, reszta minimalne ale były te spalone.
0
Gdzie Claudio Bravo ? Co robi tutaj David Luiz?
0
A ja jestem ciekaw czy rzeczywiście był , czy to może wymysł prasy.?
0
na ból dupy to chyba wazelina najlepsza :D
7
Bójcie się chamy ! Do kosmicznej formy wracamy.
0
Pomoc cały czas na raz. Idą z przekonaniem ,,albo odzyskam , albo urwie nogę"
1
Kurwa, co za kaleki to nie wierze, po prostu nie wierze
3
Za pomocnikami to jest już tylko obrona :D. Co najwyżej za napastnikami
0
Przestan siac panike i defetyzm . Pedro moze by i sie przydal ale Luisito sie rozkreca a jak sie rozkreci to juz wszyscy wiemy . 5
0
biega jak pokraka jakaś szczerze mówiąc
0
Nolito i Reus się tylko nadają z tej 5-tki.
0
A tak chciał minut .
Prędzej by je dostał w MU , w Chelsea skrzydła już są obsadzone Williamem i Hazardem.