1

Niedawno hejty po meczu z Depor, teraz widzę większość się spuszcza xD

0

Niebezpieczne zagranie charakteryzuje brak kontaktu, a tutaj trochę Jordi przesadził

0

Zagotował się Alba

0

Pique żyje w myśl zasady " Jakiegoś Panie Boże mnie stworzył, takiego mnie masz". Dla mnie dureń i tyle.

0

Co za jotej xd nie wierze

1

Szpaku mówicie, że w formie ? Bo nie mam na szczęście TVP Sport.
Mi się przypomina jakiś mecz kiedy przy piłce był Messi a on ciągle "Maradona" xD

1

Bez zaskoczenia - Munir słabiutko jak zwykle, chociaż Roberto, Rakitić czy Alves też bardzo nie odstają.

0

Polecam wejść na kanonierzy.com i poczytać sobie komentarze odnośnie dzisiejszego losowania.
Dla mnie najlepszy ten niżej:
"Stary Busquets>Coq>Busquets teraz"

1

gdzie ten kurwa Mathieu gra ? koleś nie ogarnia tematy nic dzisiaj

0

padaka na trakach w wykonaniu Żeremiego

0

Sandro to jak się wygrzebie z tego mułu do końca sezonu to będzie cud

14

"Adriano miał okazję osobiście pokonać dyrektora sportowego Romy Waltera Sabatiniego, który zrobił na nim dobre wrażenie."
Pokonać - literówka droga redakcjo, chyba miało być poznać.

0

Terminarz nam sprzyja. Rewanże u siebie z Sevilla, Bilbao, Atletico, Realem, Espanyolem, Valencią :D Dobrze chyba mówię .

0

Widzę kapitan Norwegii popija co nieco - może z Olkiem Kwaśniewskim .?

0

To samo co +- 30 innych, nabija hajs nazwiskiem

9

Kolejny pseudo konkurs.
UEFA&FIFA MAFIA $$$$

0

Nura dobrego Luisito zrobił :D I widze kilka osob nabrał

0

Weź pod uwagę, że on ma ułamek sekundy, my mamy powtórki - to raz. Po drugie mimo wszystko liczy się część ciała która można zdobyć bramkę, a w tych spornych sytuacjach wydaje mi się że ta głowa czy bark są wysunięte.

0

Trzeba przyznać, że go nie oszczędzają, same ciężkie sytuacje do wyłapania. Chyba tylko w jednej się pomylił, reszta minimalne ale były te spalone.

0

Gdzie Claudio Bravo ? Co robi tutaj David Luiz?

0

A ja jestem ciekaw czy rzeczywiście był , czy to może wymysł prasy.?

0

na ból dupy to chyba wazelina najlepsza :D

7

Bójcie się chamy ! Do kosmicznej formy wracamy.

0

Pomoc cały czas na raz. Idą z przekonaniem ,,albo odzyskam , albo urwie nogę"

1

Kurwa, co za kaleki to nie wierze, po prostu nie wierze

3

Za pomocnikami to jest już tylko obrona :D. Co najwyżej za napastnikami

0

Przestan siac panike i defetyzm . Pedro moze by i sie przydal ale Luisito sie rozkreca a jak sie rozkreci to juz wszyscy wiemy . 5

0

biega jak pokraka jakaś szczerze mówiąc

0

Nolito i Reus się tylko nadają z tej 5-tki.

0

A tak chciał minut .
Prędzej by je dostał w MU , w Chelsea skrzydła już są obsadzone Williamem i Hazardem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?