0

Taaaak. Od razu rakiete kosmiczna. Za co tego Coutinho i Verratiego?

0

Haaaaaaaalina! Mam zawał! Zaczną oni strzelać w końcu ?

0

gratulacje, byłeś 1-wszy :D

0

No Messi&LuisSuarez, No Party ;(

0

Chyba mu tego brakowało. He likes it :)

1

Gra obronna drużyny to jest kryminał. Ociężale, praktycznie każdy pojedynek 1vs1 przegrywamy. Zmęczenie ich już dopadło w listopadzie czy co ?

9

Może, że jest czarnoskóry.

0

Skoro go wystawiają na takie mecze to musi coś ogarniać. Ale najlepiej siąść i wytykać komuś błędy! Ja do sędziów zawsze mam szacunek, mimo że w 1-wszej chwili szlag mnie trafia za te ich błędy. Każdy jest człowiekiem, każdy popełnia błędy, a takie pseudo-analizy to o dupę potłuc.

0

czemu dopiero teraz debiut? wcześniej był kontuzjowany czy jak?

0

Chyba ktoś tu zapomniał soczewek :D Przed trzecim golem Leo nie widział spalonego, ale to przebiło wszystko xd

1

A Bravo grał przed transferem do nas w jakimś dobrym klubie? W jakimś Sociedad, który wcale mocniejszy od Ajaxu nie jest, a i starszy był jak do nas przechodził. Poczekajmy, zobaczymy.

6

Ironia = I'm lovin' it ;)

0

Początek sezonu, chłopaki mają naładowane akumulatory, że odpoczynek chyba nie jest aż tak potrzebny :D

0

Sergi po hattricka !

0

20-25? Poniosła Cię fantazja ;)

2

Co taki 20-letni chłopak miał wtedy do gadania? Nic.

3

Akurat ten spalony, ta akcja - jest z gatunku trudnych do wyłapania dla sędziego asystenta. Ale nie uważacie, że pomoc dla sędziów w postaci wideo challenge'u by się przydała? Szczególnie dla naszych hiszpańskich orłów :v

0

Ale tu nie chodzi o to jak grało atleti, tylko jakich miało przeciwników, a tutaj chyba sam nie masz wątpliwości, że mocniejszych.

0

Real to owszem. Roma? Wolfsburg? Na City jeszcze jakoś można było liczyć ale ta drużyna się nie nadaje, a najbardziej mnie zawiódł nasz były piłkarz, obecnie grajek Yaya Toure! Ale Atletico to lekko przesadziłeś.

18

Jego decyzja w tej sytuacji była loterią, tylko idioci będą na nim psy wieszać.

1

Oczywiście, że Kilera skojarzyłem :D

0

Tym wybiciem pod nogi ? By wywalił dalej nie było by tego smrodu :D

0

Na pewno by nie zawadzał :)

0

jakie zmiany? my nie mamy ławki

0

Brakuje dokładności, ale chociaż serce jest zostawione.

0

Szkoda, że trybuny na Camp Nou nas nie poniosą. Tylko durne gwizdy i Barca,Barca ehhhh

0

Chyba oglądasz jakiś mecz sprzed roku :D

0

Gra obronna całej drużyny bardziej się rzuca w oczy. Pomoc 20 metrów spóźniona, nie mówiąc o jakiejś pomocy MSN...

0

Leo, where are you? Chłopina człapie już od kilku meczy. Te kurewskie "Panama Papers" chyba siedzą mu w głowie bo nie ma innego wytłumaczenia tego człapania i patrzenia się w siną dal.

0

no już się Busi popisał ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?