barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taaaak. Od razu rakiete kosmiczna. Za co tego Coutinho i Verratiego?
0
Haaaaaaaalina! Mam zawał! Zaczną oni strzelać w końcu ?
0
gratulacje, byłeś 1-wszy :D
0
No Messi&LuisSuarez, No Party ;(
0
Chyba mu tego brakowało. He likes it :)
1
Gra obronna drużyny to jest kryminał. Ociężale, praktycznie każdy pojedynek 1vs1 przegrywamy. Zmęczenie ich już dopadło w listopadzie czy co ?
9
Może, że jest czarnoskóry.
0
Skoro go wystawiają na takie mecze to musi coś ogarniać. Ale najlepiej siąść i wytykać komuś błędy! Ja do sędziów zawsze mam szacunek, mimo że w 1-wszej chwili szlag mnie trafia za te ich błędy. Każdy jest człowiekiem, każdy popełnia błędy, a takie pseudo-analizy to o dupę potłuc.
0
czemu dopiero teraz debiut? wcześniej był kontuzjowany czy jak?
0
Chyba ktoś tu zapomniał soczewek :D Przed trzecim golem Leo nie widział spalonego, ale to przebiło wszystko xd
1
A Bravo grał przed transferem do nas w jakimś dobrym klubie? W jakimś Sociedad, który wcale mocniejszy od Ajaxu nie jest, a i starszy był jak do nas przechodził. Poczekajmy, zobaczymy.
6
Ironia = I'm lovin' it ;)
0
Początek sezonu, chłopaki mają naładowane akumulatory, że odpoczynek chyba nie jest aż tak potrzebny :D
0
Sergi po hattricka !
0
20-25? Poniosła Cię fantazja ;)
2
Co taki 20-letni chłopak miał wtedy do gadania? Nic.
3
Akurat ten spalony, ta akcja - jest z gatunku trudnych do wyłapania dla sędziego asystenta. Ale nie uważacie, że pomoc dla sędziów w postaci wideo challenge'u by się przydała? Szczególnie dla naszych hiszpańskich orłów :v
0
Ale tu nie chodzi o to jak grało atleti, tylko jakich miało przeciwników, a tutaj chyba sam nie masz wątpliwości, że mocniejszych.
0
Real to owszem. Roma? Wolfsburg? Na City jeszcze jakoś można było liczyć ale ta drużyna się nie nadaje, a najbardziej mnie zawiódł nasz były piłkarz, obecnie grajek Yaya Toure! Ale Atletico to lekko przesadziłeś.
18
Jego decyzja w tej sytuacji była loterią, tylko idioci będą na nim psy wieszać.
1
Oczywiście, że Kilera skojarzyłem :D
0
Tym wybiciem pod nogi ? By wywalił dalej nie było by tego smrodu :D
0
Na pewno by nie zawadzał :)
0
jakie zmiany? my nie mamy ławki
0
Brakuje dokładności, ale chociaż serce jest zostawione.
0
Szkoda, że trybuny na Camp Nou nas nie poniosą. Tylko durne gwizdy i Barca,Barca ehhhh
0
Chyba oglądasz jakiś mecz sprzed roku :D
0
Gra obronna całej drużyny bardziej się rzuca w oczy. Pomoc 20 metrów spóźniona, nie mówiąc o jakiejś pomocy MSN...
0
Leo, where are you? Chłopina człapie już od kilku meczy. Te kurewskie "Panama Papers" chyba siedzą mu w głowie bo nie ma innego wytłumaczenia tego człapania i patrzenia się w siną dal.
0
no już się Busi popisał ...