barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi ta jego gra jakoś nie leży. Z definicji jest szybki, dobry drybling itp. ale to chyba tylko w młodzieżowych drużynach pokazywał. Ten jego styl biegania, jakoś mnie drażni, te barki jakby mu eksplodować miały.
5
Dla mnie prawidłowo. Takie wyzywanie sędziów jest poniżej pasa. Nie zgadzać się, a lżyć i szydzić to dwie różne sprawy.
1
Sprzedać Arde chinolom za 50 baniek, dołożyć 40 i hajs będzie.
3
morze ---> może
0
No problem. Przecież mamy Rakiete i Gomesa xd
0
Te 3 tys. niech przekażą chociaż na szkolenie tych nieudaczników.
0
Wenger out. Bellerin in.
0
Julian Weigl na ten moment najbardziej przypomina nowego Busquetsa.
2
Taaaak się męczyć... Blado widzę resztę sezonu z taką grą.
0
A ja mu wtedy powiedziałem. Lucho, wstaw Gomesa i przegraj/zremisuj 11 na 10.
0
Jeszcze z 10 minut i by pogotowie Rakiete zabrało. Chyba coś z Mathieu popala sobie, innego wyjścia nie ma.
0
Tutaj całkowita wina nie leży w obronie, tylko w grze obronnej całej drużyny. Kilometrowe odstępy między zawodnikami, wystarczy jedna strata i kontra leci jak się patrzy. Pomocnicy motoryczne wyglądają jak goście z okręgówki.
0
Kiedy ostatnio strzeliliśmy bramkę po jakimś ogarniętym rozgrywaniu? Jak nie fartowne bramki, karne i wolne z PSG, tutaj z autu.
0
trzeba brać póki czas
1
Daj spokój. Jak ta gra ma tak wyglądać w następnej kampanii to się rzucam z mostu. Jakaś reaktywacja pomocy bo to jest dramat.
18
Pewnie el clasico w niedziele będzie grane, od środy szmat czasu żeby odpocząć i ich objechać ;)
1
Oni w 11 by i tak nic nie ugrali to w sumie nie ma znaczenia.
1
Obiektywnie to katalońskie lepsze nie są.
Sytuacja z polskiej sceny politycznej jak PO - PiS.
0
Jakoś ciężko wyczuć tu sarkazm. Bardziej śmierdzi głupotą.
3
Jakby to był nowy Dani Alves to bym nic złego nie mówił. Ale nowy Joao Cancelo? Nie jestem już tak przekonany ;)
2
Gol Roberto powtórzony x1000. Lecimy dalej, nie śpimy !
0
Proszę nie wrzucajcie wypowiedzi tego gościa z uwagi na nerwy czytelników. Po co robić sobie robotę i banować .?
5
Dopóki nie zobaczę tej informacji z oficjalnego źródła to nie uwierzę w to odsunięcie. Na razie chyba tylko stołeczna Marka podała tę informacje, a reszta serwisów podaje ją już teraz jakby to się stało na 100%.
0
Każdy mądry po fakcie :D
Cris RIP *
3
Ja psa to mało mnie nie pogryzł bo go chyba obudziłem ;)
0
Jose Pinto
0
Pierwszy raz w życiu widziałem taki doping na Camp Nou. Oprawa kibiców, nie klubu. Doping po bramce na 3:0 widziany w TV. W końcu coś się może na poważnie ruszy na trybunach.
1
Dokładnie 12 lat temu pamiętny gol Ronaldinho w meczu z Chelsea, dzisiaj to. Przypadek?
0
Ale musiał się drzeć ten komentator z RAC1 :D
25
kogo to teraz obchodzi :P