0

Mi ta jego gra jakoś nie leży. Z definicji jest szybki, dobry drybling itp. ale to chyba tylko w młodzieżowych drużynach pokazywał. Ten jego styl biegania, jakoś mnie drażni, te barki jakby mu eksplodować miały.

5

Dla mnie prawidłowo. Takie wyzywanie sędziów jest poniżej pasa. Nie zgadzać się, a lżyć i szydzić to dwie różne sprawy.

1

Sprzedać Arde chinolom za 50 baniek, dołożyć 40 i hajs będzie.

3

morze ---> może

0

No problem. Przecież mamy Rakiete i Gomesa xd

0

Te 3 tys. niech przekażą chociaż na szkolenie tych nieudaczników.

0

Wenger out. Bellerin in.

0

Julian Weigl na ten moment najbardziej przypomina nowego Busquetsa.

2

Taaaak się męczyć... Blado widzę resztę sezonu z taką grą.

0

A ja mu wtedy powiedziałem. Lucho, wstaw Gomesa i przegraj/zremisuj 11 na 10.

0

Jeszcze z 10 minut i by pogotowie Rakiete zabrało. Chyba coś z Mathieu popala sobie, innego wyjścia nie ma.

0

Tutaj całkowita wina nie leży w obronie, tylko w grze obronnej całej drużyny. Kilometrowe odstępy między zawodnikami, wystarczy jedna strata i kontra leci jak się patrzy. Pomocnicy motoryczne wyglądają jak goście z okręgówki.

0

Kiedy ostatnio strzeliliśmy bramkę po jakimś ogarniętym rozgrywaniu? Jak nie fartowne bramki, karne i wolne z PSG, tutaj z autu.

0

trzeba brać póki czas

1

Daj spokój. Jak ta gra ma tak wyglądać w następnej kampanii to się rzucam z mostu. Jakaś reaktywacja pomocy bo to jest dramat.

18

Pewnie el clasico w niedziele będzie grane, od środy szmat czasu żeby odpocząć i ich objechać ;)

1

Oni w 11 by i tak nic nie ugrali to w sumie nie ma znaczenia.

1

Obiektywnie to katalońskie lepsze nie są.
Sytuacja z polskiej sceny politycznej jak PO - PiS.

0

Jakoś ciężko wyczuć tu sarkazm. Bardziej śmierdzi głupotą.

3

Jakby to był nowy Dani Alves to bym nic złego nie mówił. Ale nowy Joao Cancelo? Nie jestem już tak przekonany ;)

2

Gol Roberto powtórzony x1000. Lecimy dalej, nie śpimy !

0

Proszę nie wrzucajcie wypowiedzi tego gościa z uwagi na nerwy czytelników. Po co robić sobie robotę i banować .?

5

Dopóki nie zobaczę tej informacji z oficjalnego źródła to nie uwierzę w to odsunięcie. Na razie chyba tylko stołeczna Marka podała tę informacje, a reszta serwisów podaje ją już teraz jakby to się stało na 100%.

0

Każdy mądry po fakcie :D
Cris RIP *

3

Ja psa to mało mnie nie pogryzł bo go chyba obudziłem ;)

0

Jose Pinto

0

Pierwszy raz w życiu widziałem taki doping na Camp Nou. Oprawa kibiców, nie klubu. Doping po bramce na 3:0 widziany w TV. W końcu coś się może na poważnie ruszy na trybunach.

1

Dokładnie 12 lat temu pamiętny gol Ronaldinho w meczu z Chelsea, dzisiaj to. Przypadek?

0

Ale musiał się drzeć ten komentator z RAC1 :D

25

kogo to teraz obchodzi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?