2

Gra nie była idealna. Ale przebieg meczu,a przede wszystkim wynik marzenie :DD

0

Wczoraj o 21:33 :D

4

"barcanazawsze94
7 marca 2017, 21:33
Marzę o takiej szybkiej bramce w pierwszych minutach, później przynajmniej jedna przed przerwą i wszystko jest możliwe !"
Wierzymy ! Oby moje wcześniejsze słowa się sprawdziły!!!

0

Powiedział co wiedział kurrrr.. Pokazał w RPA jak się prowadzi reprezentację Francji :v Mało się chłopaki nie pozabijali wewnątrz własnej grupy.

1

Może takich remontad w dwumeczach Real nie dokonywał, ale faktem raczej niezaprzeczalnym jest, że potrafią odwrócić losy przegranego, pojedynczego meczu.

24

Marzę o takiej szybkiej bramce w pierwszych minutach, później przynajmniej jedna przed przerwą i wszystko jest możliwe !

1

zazwyczaj biali piszą pod newsem na stronie głównej

6

Gomes wcale mniej nie kosztował :D

0

dzisiaj jak dla mnie słabo gra

0

Objechali nas jak chłopów w sądzie xd

3

Czym nie może się tak każdy wypowiadać? Nic nie jest przesiąknięte nienawiścią czy uszczypliwością od której aż się słabo robi. Kapitan na miarę Puyola.

2

Czytanie artykułów, gdzie źródłem są MD lub Sport to tak jakby oglądać Wiadomości na TVPiS. Powiem wprost, nie podoba mi się to, poziom niegodny naszego klubu.

10

efekt gomesa :DD

3

Hehe no w sumie żyje :D Mój błąd :D Zapomniałem.

3

Reinkarnacja Andresa Iniesty. Jestem jak najbardziej za.

9

Jest na średnim poziomie w Depor. U nas taka presja go zeżre, że będzie na tragicznym.

9

Następca Xaviego - IMPOSSIBLE.

0

Nie no Rakieta to ława. Busi ewidentnie.

1

kilka lat świetlnych bym powiedział

0

Jeśli sypie się jeden element układanki jest już kiepsko, a jak się sypie dwa to jest katastrofa. Wczoraj posypało się z 20 elementów, łącznie z piłkarzami i sztabem. To było 20-krotna katastrofa.

1

Jaki Unzue? Przecież on jest z obozu Enrique, czyli kierunek w grze się raczej nie zmieni...

0

Pijany czy co?

0

O Marciniaku zapomnieli coś napisać... Pique czekam na jakąś wypowiedź !

0

Mogliśmy wykorzystać okazje w finale LM 2010. Teraz to na 99% nigdy nam się nie przytrafi...

0

z czerwona? no chyba nie ..

0

W myśl, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ot co.

0

Ależ przyjęcie otwierające Denisa Suareza!!! Meastro

1

I pomyśleć, że my tak Real kiedyś jechaliśmy.
Nie dziwie im, że się wkurzali.

0

Najlepszy mecz od wielu, wielu lat. Na taką pomoc czekaliśmy latami.

1

Lepsza by była pomoc z Ter Stegenem, Masipem i Paco, bez kitu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?