barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gra nie była idealna. Ale przebieg meczu,a przede wszystkim wynik marzenie :DD
0
Wczoraj o 21:33 :D
4
"barcanazawsze94
7 marca 2017, 21:33
Marzę o takiej szybkiej bramce w pierwszych minutach, później przynajmniej jedna przed przerwą i wszystko jest możliwe !"
Wierzymy ! Oby moje wcześniejsze słowa się sprawdziły!!!
0
Powiedział co wiedział kurrrr.. Pokazał w RPA jak się prowadzi reprezentację Francji :v Mało się chłopaki nie pozabijali wewnątrz własnej grupy.
1
Może takich remontad w dwumeczach Real nie dokonywał, ale faktem raczej niezaprzeczalnym jest, że potrafią odwrócić losy przegranego, pojedynczego meczu.
24
Marzę o takiej szybkiej bramce w pierwszych minutach, później przynajmniej jedna przed przerwą i wszystko jest możliwe !
1
zazwyczaj biali piszą pod newsem na stronie głównej
6
Gomes wcale mniej nie kosztował :D
0
dzisiaj jak dla mnie słabo gra
0
Objechali nas jak chłopów w sądzie xd
3
Czym nie może się tak każdy wypowiadać? Nic nie jest przesiąknięte nienawiścią czy uszczypliwością od której aż się słabo robi. Kapitan na miarę Puyola.
2
Czytanie artykułów, gdzie źródłem są MD lub Sport to tak jakby oglądać Wiadomości na TVPiS. Powiem wprost, nie podoba mi się to, poziom niegodny naszego klubu.
10
efekt gomesa :DD
3
Hehe no w sumie żyje :D Mój błąd :D Zapomniałem.
3
Reinkarnacja Andresa Iniesty. Jestem jak najbardziej za.
9
Jest na średnim poziomie w Depor. U nas taka presja go zeżre, że będzie na tragicznym.
9
Następca Xaviego - IMPOSSIBLE.
0
Nie no Rakieta to ława. Busi ewidentnie.
1
kilka lat świetlnych bym powiedział
0
Jeśli sypie się jeden element układanki jest już kiepsko, a jak się sypie dwa to jest katastrofa. Wczoraj posypało się z 20 elementów, łącznie z piłkarzami i sztabem. To było 20-krotna katastrofa.
1
Jaki Unzue? Przecież on jest z obozu Enrique, czyli kierunek w grze się raczej nie zmieni...
0
Pijany czy co?
0
O Marciniaku zapomnieli coś napisać... Pique czekam na jakąś wypowiedź !
0
Mogliśmy wykorzystać okazje w finale LM 2010. Teraz to na 99% nigdy nam się nie przytrafi...
0
z czerwona? no chyba nie ..
0
W myśl, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ot co.
0
Ależ przyjęcie otwierające Denisa Suareza!!! Meastro
1
I pomyśleć, że my tak Real kiedyś jechaliśmy.
Nie dziwie im, że się wkurzali.
0
Najlepszy mecz od wielu, wielu lat. Na taką pomoc czekaliśmy latami.
1
Lepsza by była pomoc z Ter Stegenem, Masipem i Paco, bez kitu.