barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tu musi zejść na zapchaj dziura Rakieta
0
Napastnik warty minimum 70 melonów a przyjął :O
0
Włączasz internet po wczorajszym meczu - kłótnie,licytacje, szukanie haka, itp.
Włączasz codziennie Wiadomości - jak wyżej.
Oszaleć można.
0
ta 1 nie jest kluczowa, bez jaj.
0
ochłońmy, bo się wystrzelamy i nie będzie czym strzelać jutro
0
Łudzę się, że zbierali siły na Juve : D
0
tam to ich nie pokażą. ale w mudno deportivo i sport cała okładka jest zarezerwowana
0
ale poszedL :o materdej
0
Specjalnie na pewno tego nie robią, ale tak się mylić na tym poziomie to aż nie przystoi.
0
Spokojnie. Jak Casemiro dotrwa do końca to nie strzeli decydującego karnego
1
tak, ale czy można to uznać za faul nierozważny ? chyba nie. chociaż możliwe, że sędzia wywalił go za nagminne naruszanie przepisów gry. trzeba poczekać na sprawozdanie z meczu.
0
muller co wszedl gosciu. lewy w obronie nic nie pomaga, to drewno chociaz cos poprzeszkadza
0
niestety nie masz racji :D jestem sędzia, b klasy ale jestem xD i szkolenia mamy z przepisów gry. pozdro
0
chyba na białych padł blady strach :D
0
za co ? korzystna sytuacja to już karny. nowe wytyczne :D
0
żenujące są te wrzutki jak na razie ...
0
sopcast tylko w takich meczach
6
już się nie podniecaj
0
już real ma więcej miejsca
0
Dobrze by było jakby Alves nie zagrał. Gość był tak zmotywowany ostatnio, że Neymarito nie poszalał.
1
Są większe problemy. Gra.
0
Suarez przecież ze zwykłej sytuacji trafić nie potrafi xd
0
a zapowiadała się 1 połowa jak zawsze xd
0
Też macie takie wrażenie, że bardzo dobrze motorycznie wygląda Sergi Roberto ?
0
Poniekąd tak, bo jest mało zwrotny przez te szczudła :D
0
Masz racje, ale z boku biegł Ivan, który miał dużo krótszą drogę, a wybrał marszo-bieg.
0
mocna żółta Pique
2
oj chyba nie chciałbyś takiego karnego w drugą stronę ? :D
1
widział ktoś jak Rakitić wracał za Mariano ? gorzej niż wóz z węglem
0
Ale bujdy. Obstawiam najczystszego farmazona z możliwych.