0

sory ze pytam ale wie ktos moze jak ustawic zeby nie cielo sie na justinie mecz gdy oglada to za duzo osob z twojego kkraju?

Bo slyszalem ze da sie tak ustawic

Z gory dzieki za odp

0

endris jaki sposob?

0

mam nadzieje za Maxwell pokaze dobra gre i wysle Abidala dluzej na lawke.

0

Henry,Messi , Ibra atak ;)

0

ale Katalonczyk 17 pisze ci w gornym prawym rogu stronki ze w niedziele

0

oo i jeszczze Muniesa

0

teraz trzeba Mascherano kupic i jakiegos defensora srodkowego i wlaczyc z Barcy Atletic z 2 graczy najlepiej jak to bedzie J dos Santos i Gai Assulin

0

barca vs galaxy

ale to jest w sobote czy w niedziele 5?

0

no i dobrze nie chcialem go od poczatku.

0

no faktycznie moj blad ja zmaiast na zaminy spojrzec to spojrzalem na strzelcow

0

przeciez nie wszeedl to w czym problem?

0

na Polsacie Sport mowili ze 4 mln euro

0

Wie ktos moze jaki jest stan J.Hartsona bo nigdzie nie moge wyczytac

0

kazdy pilkarz gra dla kasy bo to wkoncu jego zawod

0

lipa tylko ze dopiero za 3 tygodnie jego debiut

0

nie no chyba troche mniej bo widac bylo ze ta trybuna za nim nie byla pelna tylko kibice byli rozproszeni po calej trybunie .

Przednia byla pelna to penwie na nia wejdzie z 40 tys. to juz ma kopa kumpel.

Dzieki za info Michas

0

ilu kibicow bylo na prezentacji?wie ktos moze? z kumplem sie zalozylem o kopa ze na Ibry bedzie wiecej niz na Benzemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?