barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sory ze pytam ale wie ktos moze jak ustawic zeby nie cielo sie na justinie mecz gdy oglada to za duzo osob z twojego kkraju?
Bo slyszalem ze da sie tak ustawic
Z gory dzieki za odp
0
endris jaki sposob?
0
mam nadzieje za Maxwell pokaze dobra gre i wysle Abidala dluzej na lawke.
0
Henry,Messi , Ibra atak ;)
0
ale Katalonczyk 17 pisze ci w gornym prawym rogu stronki ze w niedziele
0
oo i jeszczze Muniesa
0
teraz trzeba Mascherano kupic i jakiegos defensora srodkowego i wlaczyc z Barcy Atletic z 2 graczy najlepiej jak to bedzie J dos Santos i Gai Assulin
0
barca vs galaxy
ale to jest w sobote czy w niedziele 5?
0
no i dobrze nie chcialem go od poczatku.
0
no faktycznie moj blad ja zmaiast na zaminy spojrzec to spojrzalem na strzelcow
0
przeciez nie wszeedl to w czym problem?
0
na Polsacie Sport mowili ze 4 mln euro
0
Wie ktos moze jaki jest stan J.Hartsona bo nigdzie nie moge wyczytac
0
kazdy pilkarz gra dla kasy bo to wkoncu jego zawod
0
lipa tylko ze dopiero za 3 tygodnie jego debiut
0
nie no chyba troche mniej bo widac bylo ze ta trybuna za nim nie byla pelna tylko kibice byli rozproszeni po calej trybunie .
Przednia byla pelna to penwie na nia wejdzie z 40 tys. to juz ma kopa kumpel.
Dzieki za info Michas
0
ilu kibicow bylo na prezentacji?wie ktos moze? z kumplem sie zalozylem o kopa ze na Ibry bedzie wiecej niz na Benzemy.