barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strzały 8 ? jak ogladalem mecz to na poczatku 2 polowy wyswietlila sie statystyka ,,Tiros" 3-15
0
odjazd z Maxwellem i dać szanse Planasowi ;D
0
wielki pozytyw dos santos wielka awaria fontas ;D
0
ale figo sie zgodzil na transfer to dlaczego prezes mial nie przyjac takiej kasy , wystarczylo zeby figo powierdzial ze nie chce nigdzie isc i tyle , ch,uj mu w dupe
0
pierw piątek ostatnio miał być ostateczny dla Cesca i Alexa , poźniej wtorek dla cesca , teraz niedziela , pozniej bedzie ze jak przyjedzie z Kaula Lumpur pozniej przed rozpoczeciem 1kolejki w Anglii itd ;D
0
Roni wróć !
0
Mily16
"może grać na pozycjach 3 oraz 4" to są 2 pozycje a nie 4 ;) przykladowo moze grac na prwej obronie lub prawym ataku czyli 2 pozycje
0
kur.wa ten Sanchez leci juz do tej Barcy i leci i doleciec nie moze a informacji zadnych ;/
0
50 kola i jest ich
0
tamci strasznie wyrosnieci byli , szczegolnie ten murzynek ladnie naszych mieszal i ten z lewej strony naszego grubaska na prawej ;D widac ze Barca stawia na malych i zwrotnych co przyda sie nam w przyszlosci , wczoraj dopisalo nam szczescie ;)
0
Barca nie popełni taki prostych błędów jak Chelsea napewno.
Ale nie zmenia to faktu , że będzie bardzo cieżko z nimi
0
z innej beczki cytat Mourinho
,,Przy wyniku 2-0 był karny po faulu Valdésa na Cristiano, co powinno skończyć się czerwoną kartką." kurde , rozwalił mnie = KOMPLEKSY
0
przez tego drewniaka Ibre tak jest :)
0
lepiej niech gra tu gdzie gra , kiedys napewno sie przyda , nie ma sensu go puszczac do Anglii bo za duzo tam debili co sie kosza jak kurewscy w gran derbi ;)
0
AntyRealM
może poprosu miał zły dzien bo bylo to widac na oko ze bal sie ryzykowac niekonwencjonalnych pilek i kilka glupich strat mogł dac mu spokoj a wpuscic Thaigo
0
nic nam nie dało to 70% posiadania , zajebiście tamci się ustawiali przed polem karnym , a te nasze wrzutki pod koniec meczu to lekko mówiąc słabe
0
kurrrr 51/52**
0
51/51*
0
chyba Barcą sezonu 52/51
0
jeb szkoda tego chłopaka ;/
0
Nolito chyba nie jest naszym wychowankiem ;/
0
oj sory nie widziałem wcześniej tych samym pytań
0
Wie ktoś może co się dzieje z Nolito? Kontuzja czy jak? Bo nie grał ostatnio w Pucharze Katalonii , wcześniej też jakoś nie było go na treningach 1 składu
0
u szkoda mi Xaviego ;/ Leo 2 a Iniesta 4 . Moje mało znaczące zdanie
0
Jestem z Nich dumy ! Brawo chłopaki
0
no właśnie jak wygra ten wyścig to mistrzostwo
0
skład Barcy taki sam jak w GD!!!!
0
nieźli są , 30km w 9 minut jak stadion przy autostradzie
0
Boże spraw żeby piorun pierdolnął w serwery rm.pl i tych zakompleksionych fanów śmiesznego klubiku i tego redaktorzyne co przeprowadza dla nich najważniejsza relacje w tym sezonie (bo przecież jak barca przegra walkowerem to bedzie cacy a na SB autobusik z samych obronćow i ewentualnie Alonso i ten cienias Khedira i marzenia o mistrzostwie sie ziszczą) , ale mi ciśnienie podnieśli .
0
ale mnie wkur...... na rm.pl ,,Adam przynajmniej pojawił sie na skoczni" albo w komentarzach sraja sie prehistoryczna wygrana 11:1 .
PUTA MADRID!!!