0

strzały 8 ? jak ogladalem mecz to na poczatku 2 polowy wyswietlila sie statystyka ,,Tiros" 3-15

0

odjazd z Maxwellem i dać szanse Planasowi ;D

0

wielki pozytyw dos santos wielka awaria fontas ;D

0

ale figo sie zgodzil na transfer to dlaczego prezes mial nie przyjac takiej kasy , wystarczylo zeby figo powierdzial ze nie chce nigdzie isc i tyle , ch,uj mu w dupe

0

pierw piątek ostatnio miał być ostateczny dla Cesca i Alexa , poźniej wtorek dla cesca , teraz niedziela , pozniej bedzie ze jak przyjedzie z Kaula Lumpur pozniej przed rozpoczeciem 1kolejki w Anglii itd ;D

0

Roni wróć !

0

Mily16

"może grać na pozycjach 3 oraz 4" to są 2 pozycje a nie 4 ;) przykladowo moze grac na prwej obronie lub prawym ataku czyli 2 pozycje

0

kur.wa ten Sanchez leci juz do tej Barcy i leci i doleciec nie moze a informacji zadnych ;/

0

50 kola i jest ich

0

tamci strasznie wyrosnieci byli , szczegolnie ten murzynek ladnie naszych mieszal i ten z lewej strony naszego grubaska na prawej ;D widac ze Barca stawia na malych i zwrotnych co przyda sie nam w przyszlosci , wczoraj dopisalo nam szczescie ;)

0

Barca nie popełni taki prostych błędów jak Chelsea napewno.

Ale nie zmenia to faktu , że będzie bardzo cieżko z nimi

0

z innej beczki cytat Mourinho

,,Przy wyniku 2-0 był karny po faulu Valdésa na Cristiano, co powinno skończyć się czerwoną kartką." kurde , rozwalił mnie = KOMPLEKSY

0

przez tego drewniaka Ibre tak jest :)

0

lepiej niech gra tu gdzie gra , kiedys napewno sie przyda , nie ma sensu go puszczac do Anglii bo za duzo tam debili co sie kosza jak kurewscy w gran derbi ;)

0

AntyRealM

może poprosu miał zły dzien bo bylo to widac na oko ze bal sie ryzykowac niekonwencjonalnych pilek i kilka glupich strat mogł dac mu spokoj a wpuscic Thaigo

0

nic nam nie dało to 70% posiadania , zajebiście tamci się ustawiali przed polem karnym , a te nasze wrzutki pod koniec meczu to lekko mówiąc słabe

0

kurrrr 51/52**

0

51/51*

0

chyba Barcą sezonu 52/51

0

jeb szkoda tego chłopaka ;/

0

Nolito chyba nie jest naszym wychowankiem ;/

0

oj sory nie widziałem wcześniej tych samym pytań

0

Wie ktoś może co się dzieje z Nolito? Kontuzja czy jak? Bo nie grał ostatnio w Pucharze Katalonii , wcześniej też jakoś nie było go na treningach 1 składu

0

u szkoda mi Xaviego ;/ Leo 2 a Iniesta 4 . Moje mało znaczące zdanie

0

Jestem z Nich dumy ! Brawo chłopaki

0

no właśnie jak wygra ten wyścig to mistrzostwo

0

skład Barcy taki sam jak w GD!!!!

0

nieźli są , 30km w 9 minut jak stadion przy autostradzie

0

Boże spraw żeby piorun pierdolnął w serwery rm.pl i tych zakompleksionych fanów śmiesznego klubiku i tego redaktorzyne co przeprowadza dla nich najważniejsza relacje w tym sezonie (bo przecież jak barca przegra walkowerem to bedzie cacy a na SB autobusik z samych obronćow i ewentualnie Alonso i ten cienias Khedira i marzenia o mistrzostwie sie ziszczą) , ale mi ciśnienie podnieśli .

0

ale mnie wkur...... na rm.pl ,,Adam przynajmniej pojawił sie na skoczni" albo w komentarzach sraja sie prehistoryczna wygrana 11:1 .

PUTA MADRID!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?