barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sory bo nie skumalem i nie chcialem sie czepiac :D pozdro
0
a on nie jest przypadkiem ofensywnym pomocnikiem ?
1
Grać w sparingach chyba mógłby tak jak Suarez ale w oficjalnych meczach od 1 stycznia 2016 .
1
37 lat by miał wtedy to z deka przy dużo
0
Te okrzyki to mogliby im odpuścić .
0
Niech ten Real w końcu się potknie w tej lidze bo zabije nas ten terminarz.
0
To byłby hit ze strony władz.
Kupić gościa za 20mln i go wypożyczyć nie grając żadnego meczu !
0
czytaj ze zrozumieniem :P
16
Fotka mogła by robić robotę jako mem.
Chłopaki chyba wyłapali niezła foczkę ;D
0
15
Nie masz racji, 1-wsza połowa wyraźnie dla Królewskich, mieli dużo więcej lepszych sytuacji a nasza pomoc była nie wiadomo gdzie.
2
Widać, że Lucho chyba wstrząsnął drużyną w przerwie.
- Alves już nie musiał sam bronić swojej strefy tylko pomagali mu Messi i Rakieta,
- Neymar fajnie się rozbrykał
Dla mnie mecz na REMIS ale cieszą 3PKT
0
Xavi na boisko żeby to ogarnąć
0
Rakitic,Masche i Iniesta nie wiedzą co i jak robić. Do tego Ney myślami na Copacbanie. 4 obrońców nie da rady
0
Ronaldo nie ma przypadkiem na imię Cristiano ?
1
Jak emocje po kilku godzinach by opadły to już inne uczucie z takiej wygranej . Najlepiej zjeść Real i wygrać z 3:0 :P
0
Szczerze to wolałbym Xaviego za Inieste. Nie przekonuje mnie Andres w tym sezonie, a Xavi bardzo przyzwoicie radzi sobie na lewym-środku. Wystarczy spojrzeć na 1-wszy mecz z Man City czy kilka innych meczy których nie jestem w stanie sobie przypomnieć z kim były.
0
czuć ostry wpierdol :P
0
Ja jakbym był socio to bym pozwał do sądu Zubizarette za transfer Belga
0
Noooo. Szok po prostu :O
3
SPALONY!!! jak nic. W przepisach jest wyraźnie, że linię spalonego wyznacza
przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej, w tej sytuacji tym zawodnikiem jest bramkarz.
0
kiedy ta czelsi byla .? 3 lata temu ...
0
Już ich wszystkich pościągałem :D
A tak na poważnie to niech sztab techniczny się mu przyjrzy bo mam wrażenie, że większość nie widziała go w akcji, a już pisze o nim w superlatywach po obejrzeniu właśnie tych nieszczęsnych filmików z YT.
0
na YT wygląda nieźle :D
Bieremy go .!?
0
Ocena Busiego przynajmniej o jedną jednostkę zawyżona.
W przekroju całego meczu wyłapałem kilka błędnych odczytów gry przeciwnika, kiedy to Sergio zostawał za plecami a Malaga miała groźne kontry.
0
komuś się ban szykuje :)
1
Że zagrał doby mundial to nie znaczy, że jest przereklamowany tylko dobry.
0
Za dużo przestrzeni zostawiają między formacjami, ale na szczęście Real nie jest w stanie tego wykorzystać.Ale niestety coś czuje, że gol jest kwestią kilku minut.[edit] No i wykrakałem ;/
0
Przegrywamy wszystkie stykowe piłki i odbitki
0
13,3mln to mniej niż roczna pensja kilku zawodników.