0

sory bo nie skumalem i nie chcialem sie czepiac :D pozdro

0

a on nie jest przypadkiem ofensywnym pomocnikiem ?

1

Grać w sparingach chyba mógłby tak jak Suarez ale w oficjalnych meczach od 1 stycznia 2016 .

1

37 lat by miał wtedy to z deka przy dużo

0

Te okrzyki to mogliby im odpuścić .

0

Niech ten Real w końcu się potknie w tej lidze bo zabije nas ten terminarz.

0

To byłby hit ze strony władz.
Kupić gościa za 20mln i go wypożyczyć nie grając żadnego meczu !

0

czytaj ze zrozumieniem :P

16

Fotka mogła by robić robotę jako mem.
Chłopaki chyba wyłapali niezła foczkę ;D

0

15

Nie masz racji, 1-wsza połowa wyraźnie dla Królewskich, mieli dużo więcej lepszych sytuacji a nasza pomoc była nie wiadomo gdzie.

2

Widać, że Lucho chyba wstrząsnął drużyną w przerwie.
- Alves już nie musiał sam bronić swojej strefy tylko pomagali mu Messi i Rakieta,
- Neymar fajnie się rozbrykał
Dla mnie mecz na REMIS ale cieszą 3PKT

0

Xavi na boisko żeby to ogarnąć

0

Rakitic,Masche i Iniesta nie wiedzą co i jak robić. Do tego Ney myślami na Copacbanie. 4 obrońców nie da rady

0

Ronaldo nie ma przypadkiem na imię Cristiano ?

1

Jak emocje po kilku godzinach by opadły to już inne uczucie z takiej wygranej . Najlepiej zjeść Real i wygrać z 3:0 :P

0

Szczerze to wolałbym Xaviego za Inieste. Nie przekonuje mnie Andres w tym sezonie, a Xavi bardzo przyzwoicie radzi sobie na lewym-środku. Wystarczy spojrzeć na 1-wszy mecz z Man City czy kilka innych meczy których nie jestem w stanie sobie przypomnieć z kim były.

0

czuć ostry wpierdol :P

0

Ja jakbym był socio to bym pozwał do sądu Zubizarette za transfer Belga

0

Noooo. Szok po prostu :O

3

SPALONY!!! jak nic. W przepisach jest wyraźnie, że linię spalonego wyznacza
przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej, w tej sytuacji tym zawodnikiem jest bramkarz.

0

kiedy ta czelsi byla .? 3 lata temu ...

0

Już ich wszystkich pościągałem :D
A tak na poważnie to niech sztab techniczny się mu przyjrzy bo mam wrażenie, że większość nie widziała go w akcji, a już pisze o nim w superlatywach po obejrzeniu właśnie tych nieszczęsnych filmików z YT.

0

na YT wygląda nieźle :D
Bieremy go .!?

0

Ocena Busiego przynajmniej o jedną jednostkę zawyżona.
W przekroju całego meczu wyłapałem kilka błędnych odczytów gry przeciwnika, kiedy to Sergio zostawał za plecami a Malaga miała groźne kontry.

0

komuś się ban szykuje :)

1

Że zagrał doby mundial to nie znaczy, że jest przereklamowany tylko dobry.

0

Za dużo przestrzeni zostawiają między formacjami, ale na szczęście Real nie jest w stanie tego wykorzystać.Ale niestety coś czuje, że gol jest kwestią kilku minut.[edit] No i wykrakałem ;/

0

Przegrywamy wszystkie stykowe piłki i odbitki

0

13,3mln to mniej niż roczna pensja kilku zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?