barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto co zagra głową to piłka za nim.
0
Musimy zagrać najlepszy mecz w sezonie, inaczej przegramy. Ostatnio już mieliśmy kupę szczęścia w 2 połowie..
1
Tak tylko, że to porównanie zrobiła katalońska gazeta, która mniej stronnicza od TVPiS nie jest :)
0
Żenada jak dla mnie.
Sędziowie są słabi to fakt niezaprzeczalny, ale takie coś wywoła u nich jeszcze większą sraka i efekt będzie odwrotny do zamierzonego.
0
Szefunio pokazuje temu juniorowi Gomesowi jak się gra:D
0
nijak jak zwykle
0
ale olśniewająco też nie
0
szkoda chłopiny stresować, niech zejdzie i krzywdy sobie tylko nie zrobi
4
Gdzie są Ci obrońcy Gomesa? Trzepanie się z piłka, mina dla Alby i faul.
Pozdrawiam największy jego hejter!
0
Już mu się Messi włączył !
0
niech go tylko ktoś przyciśnie, poczuje czyjś oddech na plecach - to zobaczysz jak poda...
0
Gruby chyba coś nosa pudrował :D Nabuzowany bardzo.
0
raz na milion razy. nawet ślepej kurze ziarno się trafi
2
dam Ci po hiszpańsku, a co !
sop://broker.sopcast.com:3912/143450
1
sop://broker.sopcast.com:3912/143450
wklej to do sopcasta. elegancko po hiszpańsku nie tnie
6
Gomes jest tak przytłoczony, że szok. On sie po prostu nie nadaje na Barcelone i tyle. Smuta prawda.
5
Szybki coś ten Grubasek :D
1
Neymara nie stać na lepsze obuwie? Bardzo często zdarzają mu się te wywrotki.
0
już pomoc zmazana po pachy.
0
Jest!!! Zaraz się popłacze ze szczęścia. Mogę umierać. Teraz Barca wygrywa i wspaniałe popołudnie :D
1
Ricardo De Burgos to młody sędzia. Oby wytrzymał presję na Calderon.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Samu też się na razie nie popisuje.
0
Messi będzie szalał w środku, to ktoś musi grać na prawym skrzydle/pomocy. Do tego na pewno lepiej się nadaje Rafinha niż ociężały Rakitić.
0
Idę spać, szkoda nerwów. Innym to samo polecam.
8
Gomes, zresztą tak samo jak Rakitić, to nie wiadomo co oni na tym boisku robią. Dramat jak dla mnie, aż się trzęsę.
2
Nawet przyjemnie by się oglądało gdyby nie ten biedny Paco. Aż mi go żal, chłopak nie wie co ma robić na boisku chyba...
1
Jak ja tęsknie za Xavim, Puyolem, Alvesem to nie zdajecie sobie sprawy.
0
to jest tragedia co gramy, pojedyncze akcje a tak to dno dna
0
Anemie w nogach mają czy jak?