0

Roberto co zagra głową to piłka za nim.

0

Musimy zagrać najlepszy mecz w sezonie, inaczej przegramy. Ostatnio już mieliśmy kupę szczęścia w 2 połowie..

1

Tak tylko, że to porównanie zrobiła katalońska gazeta, która mniej stronnicza od TVPiS nie jest :)

0

Żenada jak dla mnie.
Sędziowie są słabi to fakt niezaprzeczalny, ale takie coś wywoła u nich jeszcze większą sraka i efekt będzie odwrotny do zamierzonego.

0

Szefunio pokazuje temu juniorowi Gomesowi jak się gra:D

0

nijak jak zwykle

0

ale olśniewająco też nie

0

szkoda chłopiny stresować, niech zejdzie i krzywdy sobie tylko nie zrobi

4

Gdzie są Ci obrońcy Gomesa? Trzepanie się z piłka, mina dla Alby i faul.
Pozdrawiam największy jego hejter!

0

Już mu się Messi włączył !

0

niech go tylko ktoś przyciśnie, poczuje czyjś oddech na plecach - to zobaczysz jak poda...

0

Gruby chyba coś nosa pudrował :D Nabuzowany bardzo.

0

raz na milion razy. nawet ślepej kurze ziarno się trafi

2

dam Ci po hiszpańsku, a co !
sop://broker.sopcast.com:3912/143450

1

sop://broker.sopcast.com:3912/143450
wklej to do sopcasta. elegancko po hiszpańsku nie tnie

6

Gomes jest tak przytłoczony, że szok. On sie po prostu nie nadaje na Barcelone i tyle. Smuta prawda.

5

Szybki coś ten Grubasek :D

1

Neymara nie stać na lepsze obuwie? Bardzo często zdarzają mu się te wywrotki.

0

już pomoc zmazana po pachy.

0

Jest!!! Zaraz się popłacze ze szczęścia. Mogę umierać. Teraz Barca wygrywa i wspaniałe popołudnie :D

1

Ricardo De Burgos to młody sędzia. Oby wytrzymał presję na Calderon.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Samu też się na razie nie popisuje.

0

Messi będzie szalał w środku, to ktoś musi grać na prawym skrzydle/pomocy. Do tego na pewno lepiej się nadaje Rafinha niż ociężały Rakitić.

0

Idę spać, szkoda nerwów. Innym to samo polecam.

8

Gomes, zresztą tak samo jak Rakitić, to nie wiadomo co oni na tym boisku robią. Dramat jak dla mnie, aż się trzęsę.

2

Nawet przyjemnie by się oglądało gdyby nie ten biedny Paco. Aż mi go żal, chłopak nie wie co ma robić na boisku chyba...

1

Jak ja tęsknie za Xavim, Puyolem, Alvesem to nie zdajecie sobie sprawy.

0

to jest tragedia co gramy, pojedyncze akcje a tak to dno dna

0

Anemie w nogach mają czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?