0

@Pawel2509 Prawdopodobnie chodzi tu o rykoszet albo zagranie obronne, bo po tych zagraniach nie ma spalonego

1

Obiektywnie, złamał prawo i musi odcierpieć, nie ważne kim jest. GOAT vol 2 dla mnie.

1

Co wy teraz od Lahoza chcecie ? Musi uspokoić to bo mu się mecz posypie i wtedy zacznie się show

0

Do Alvesa to mu brakuje lata świetlne, z jego gabarytami bardziej mi pasuje na środkowego obrońcę

11

Pique wykupi Barcelonę, oj Strejlau co ty ćpiesz XD

0

Pan Andrzej odejdź pan xd

0

@messi564 Arthur wejdzie i po 10minutach będzie oddychał rękawami, niestety nie jest w formie

0

Messi jest naładowany. Abidal obudził lwa

1

Roberto,Busi,Rakitic - legendy

1

Dembele wszystko dobrze do momentu kiedy trzeba podać lub strzelić, on tak zagrywa jakby cały czas o kreta zahaczał

0

Ambitnie chociaż xd

22

Boże spraw aby zagral bo nie wytrzymam widoku Gómesa ze splątanymi nogami nie potrafiącego zrobić nic pozytecznego z piłką.

0

No niedobrze aż się robi patrząc na taką grę ...

0

No niestety przepisy są takie a nie inne - sędzia się na pewno wybroni u przełożonych z tej decyzji...

0

Dla mnie ta ręką bramkarza nie powinna być odgwizdana. W wytycznych jest napisane, że przy ocenie zagrania ręką musi być celowość, a tutaj sobie bramkarz ją po prostu nabil przypadkiem.
To samo przy karnym, którego nie powinno być.

0

Jaka to jest solidna gra w defensywie. Wczoraj farta mieliśmy, że tamci dobrze w bramkę nie mogli trafić. No a jak już to przeszkodą był Najlepszy Bramkarz Świata.

0

Kompilacja jak kompilacja. Tu jest potrzebny jakiś nowy Marcelo, z taką techniką i polotem xD

0

W jednym miejscy wiatr wieje tak, w innym inaczej. Skoków nigdy nie oglądałeś jak pokazują tę grafikę z kierunkami wiatru nad zeskokiem ? hahah xD

0

Człowieku nie wymyślaj sobie przepisów "Nie wolno biec z ręka wyprostowana blokując obronce" haha..... ewidentny faul Pique na żółtą kartkę, jego już nie powinno być na boisku.

1

Gomes gomesem ale Roberto wcale lepiej nie gra. Jakieś zastawianie piłki i co chwile strata

1

Powiem brutalnie ale Andre daje rade dzisiaj :o

1

Nie ma co, najlepszy hiszpański sędzia. Skoro Colina dał go na Psg-Bayern musi coś być na rzeczy.

3

To są te detale. 95% juz było ;)

0

Moze Valverde widzi z nim grę na 2 defensywnych pomocników a.przed nimi Messi. Skrzydła Cou i Dembele , a w ataku Suarez? ?

0

Oj oj oj już nie zgrywaj kolego myśliciela i inteligenta takiego ;)
Ps. pomarzyć zawsze można, transfer bardzo trudny ale nie niemożliwy.

0

Dać go do Monaco i zrobić dobry grunt pod interesy.
Czyt. kupienie Mbappe : D

0

te narzekania na sędziów, jak ja tego nienawidzę

0

Ręce opadają na błędne wypisywanie nazw klubów.

0

Z tym Mourinho dowaliłeś ! :D

0

Zaangażowanie widać nie ma co. Gry nie widać zbytnio. Same zrywy Neymara. Niech ten Rakitić zejdzie bo nie mogę na niego patrzeć!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?