barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel2509 Prawdopodobnie chodzi tu o rykoszet albo zagranie obronne, bo po tych zagraniach nie ma spalonego
1
Obiektywnie, złamał prawo i musi odcierpieć, nie ważne kim jest. GOAT vol 2 dla mnie.
1
Co wy teraz od Lahoza chcecie ? Musi uspokoić to bo mu się mecz posypie i wtedy zacznie się show
0
Do Alvesa to mu brakuje lata świetlne, z jego gabarytami bardziej mi pasuje na środkowego obrońcę
11
Pique wykupi Barcelonę, oj Strejlau co ty ćpiesz XD
0
Pan Andrzej odejdź pan xd
0
@messi564 Arthur wejdzie i po 10minutach będzie oddychał rękawami, niestety nie jest w formie
0
Messi jest naładowany. Abidal obudził lwa
1
Roberto,Busi,Rakitic - legendy
1
Dembele wszystko dobrze do momentu kiedy trzeba podać lub strzelić, on tak zagrywa jakby cały czas o kreta zahaczał
0
Ambitnie chociaż xd
22
Boże spraw aby zagral bo nie wytrzymam widoku Gómesa ze splątanymi nogami nie potrafiącego zrobić nic pozytecznego z piłką.
0
No niedobrze aż się robi patrząc na taką grę ...
0
No niestety przepisy są takie a nie inne - sędzia się na pewno wybroni u przełożonych z tej decyzji...
0
Dla mnie ta ręką bramkarza nie powinna być odgwizdana. W wytycznych jest napisane, że przy ocenie zagrania ręką musi być celowość, a tutaj sobie bramkarz ją po prostu nabil przypadkiem.
To samo przy karnym, którego nie powinno być.
0
Jaka to jest solidna gra w defensywie. Wczoraj farta mieliśmy, że tamci dobrze w bramkę nie mogli trafić. No a jak już to przeszkodą był Najlepszy Bramkarz Świata.
0
Kompilacja jak kompilacja. Tu jest potrzebny jakiś nowy Marcelo, z taką techniką i polotem xD
0
W jednym miejscy wiatr wieje tak, w innym inaczej. Skoków nigdy nie oglądałeś jak pokazują tę grafikę z kierunkami wiatru nad zeskokiem ? hahah xD
0
Człowieku nie wymyślaj sobie przepisów "Nie wolno biec z ręka wyprostowana blokując obronce" haha..... ewidentny faul Pique na żółtą kartkę, jego już nie powinno być na boisku.
1
Gomes gomesem ale Roberto wcale lepiej nie gra. Jakieś zastawianie piłki i co chwile strata
1
Powiem brutalnie ale Andre daje rade dzisiaj :o
1
Nie ma co, najlepszy hiszpański sędzia. Skoro Colina dał go na Psg-Bayern musi coś być na rzeczy.
3
To są te detale. 95% juz było ;)
0
Moze Valverde widzi z nim grę na 2 defensywnych pomocników a.przed nimi Messi. Skrzydła Cou i Dembele , a w ataku Suarez? ?
0
Oj oj oj już nie zgrywaj kolego myśliciela i inteligenta takiego ;)
Ps. pomarzyć zawsze można, transfer bardzo trudny ale nie niemożliwy.
0
Dać go do Monaco i zrobić dobry grunt pod interesy.
Czyt. kupienie Mbappe : D
0
te narzekania na sędziów, jak ja tego nienawidzę
0
Ręce opadają na błędne wypisywanie nazw klubów.
0
Z tym Mourinho dowaliłeś ! :D
0
Zaangażowanie widać nie ma co. Gry nie widać zbytnio. Same zrywy Neymara. Niech ten Rakitić zejdzie bo nie mogę na niego patrzeć!!!